[quote name='ilon_n']he he , Saphira, właśnie od dziś jestem (mam nadzieję tymczasowo) opiekunką takiego PONa .. zgarnęłam Go z ulicy z kulawą łapką .. śliczny psiak, młody i radosny .. porzucony/podrzucony .. śliczne kudłate futro w super kolorach .. ułozony że smyczy nie potrzeba .. idzie przy nodze i nie odstępuje na krok - dlatego nie wierzę że sam się zgubił - ktoś się Go paskudnie pozbył .. teraz szukam Mu domu, ale w międzyczasie jola_li znalazła już inne PONkowe opcje ..
EDIT
O, taki fajny ..
Cudny psiaczek :loveu: choć ponki to są w biało-czarnych barwach, a ten wyraźnie szarawy. musimy mu znaleźć inny odpowiednik rasowy;)