Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='Neris']Gagata już wsiada do samolotu, leci sobie w świat... niektórzy to mają życie, co?[/QUOTE] Rozumiem, że Poker z Nia poleciał?:diabloti: Na wszelki wypadek gdyby go nie zabrała, co uważam za mało prawdopodobne, to odsyłam ci 30 zł od Amensalizm za niezrealizowane ogłoszenia. Wykup coś Pokerkowi porządnego. najlepiej w Playboyu:diabloti:
  2. [quote name='__Lara']I nikt nie dzwonił?[/QUOTE] Do mnie nikt. Miałabym połączenia nieodebrane. Może do Jacka ?
  3. [quote name='taks']Dzis poszedł przelew 400 zł jako kolejny zaliczkowy z bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/186236-ZAKO%C5%83CZONY-NA-UTOPCE-nr-2-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-6.06 ostateczne rozliczenie bazarku zrobimy po otrzymaniu wszystkich brakujących wpłat Jesteś wielka.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Smutas jest piękny i zupełnie nie wygląda na niewidomego. Wiadomo co mu konkretnie dolega?
  5. Bardzo szczęśliwy uśmiechnięty pycholek. Wielkie dzięki:Rose::Rose::Rose:
  6. [quote name='ilon_n']he he , Saphira, właśnie od dziś jestem (mam nadzieję tymczasowo) opiekunką takiego PONa .. zgarnęłam Go z ulicy z kulawą łapką .. śliczny psiak, młody i radosny .. porzucony/podrzucony .. śliczne kudłate futro w super kolorach .. ułozony że smyczy nie potrzeba .. idzie przy nodze i nie odstępuje na krok - dlatego nie wierzę że sam się zgubił - ktoś się Go paskudnie pozbył .. teraz szukam Mu domu, ale w międzyczasie jola_li znalazła już inne PONkowe opcje .. EDIT O, taki fajny .. Cudny psiaczek :loveu: choć ponki to są w biało-czarnych barwach, a ten wyraźnie szarawy. musimy mu znaleźć inny odpowiednik rasowy;)
  7. Ale przecież Pako kocha Estote i pewnie nigdzie się nie wybiera. Przynajmniej nie bez Niej ;)
  8. Proponowałabym sprawdzić oba psiaki na zachowanie względem siebie. nie wiadomo czy dwa psy razem będą się akceptować tym bardziej, że obydwa kochają się w jednej kobiecie Mariamc:lol:
  9. A ja cały czas podziwiam kondycję Owieczki. ile można skakać w takim tempie przez płotki:evil_lol:
  10. Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.
  11. Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.
  12. Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.
  13. Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.
  14. Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.
  15. Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.
  16. Ja już wpłaciłam jednorazowo 100 zł. Niestety ze względu na niestabilną sytuację finansowa nie chcę podejmować decyzji o stałych deklaracjach.
  17. To podobno pupil Mariamc:lol: Wszystkie psiaki mu zazdroszczą:lol:
  18. Chcesz mieć dobry humor z rana uderz butem w jełopa i tyrana Ja już to zrobiłam.............
  19. Pozdrawiamy Polcię i szczeniaczki z rana i o zdrowie pytamy:lol:
  20. Piękne, ale strasznie smutne:-(
  21. A ja na pewno cos wpłacę na dzielną mamę i jej dzieci.
  22. Może sunia z maluchami powinna być zgłoszona do sterylkowej i kundelkowej skarbonki. Tylko to musi zrobić założycielka wątku i opiekunka suni.;)
×
×
  • Create New...