Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Nie mam pojęcia. Wczoraj MC mother czekała pokornie za telefonem. Zadzwonie do niej. Jeżeli mozna to poproszę nr do Ciebie. W razie czego łatwiej zadzwonić.
  2. Tak sobie myślę, że 70 tymczasów to dużo:shake: A jak wygląda teren po byłych jednostkach wojsk radzieckich przy ul. Polnej? Czy tam nie da rady umieścić zwierząt? Sytuacja może wyglądać jeszcze gorzej gdyż ogród zoobotaniczny też nie ma lepszego położenia od schroniska:shake:
  3. Ona zwróciła dobrą kwotę bo ja jej wpłaciłam 50 zł. A zrobiła ogłoszenia dla 2 psów. Nie pamiętam natomiast abym zgłaszała jej Szarika:shake: Może zrobił to ktoś inny:shake:Naprawdę nie pamiętam:niewiem:
  4. Jurand jutro około 14 wybiera się do fryzjera:evil_lol:
  5. A na kiedy przewidują dotarcie fali kulminacyjnej do Torunia ?
  6. Bardzo się cieszę! Czy jest potem mozliwość podglądu czy piesek ma dobre warunki i czy nie jest na łańcuchu?
  7. Może w takim poczekać na allegro cegiełkowe i rozsyłać pw razem z linkiem do allegro;)
  8. To dlatego tak mocno wczoraj machał do mnie ogonkiem. Wiedział, że znalazł się na pierwszych stronach gazet:evil_lol: Trzeba przyznać, że odkąd Kasia zaczęła się nim zajmować piłeczkowo-spacerkowo to Bambo zamienił się w prawdziwego psa.;)
  9. Zapomniałam dodać, że u nas świeci słoneczko:multi::multi::multi:
  10. Na razie na pewno musimy zebrać na szczepienia. Wydaje mi się, że poza dr Garncarzem to i w Szczecinku trzeba go dokładnie przebadać. To niemłody pies i może mieć tez problemy ze stawami. Przy chorej wątrobie to nawet rimadylu nie można mu podać. Myślę, ze koszty leczenia wynikną samoistnie w miarę rozwoju sytuacji.
  11. [quote name='Neris']No właśnie jak powiedziałam sąsiadowi, że nowy dom pokochał Szarika, od razu uznał, że to jego wyłączna zasługa. I że jego psy są super, nie to co moje :evil_lol:[/QUOTE] No to sie trzeba uczyć od sąsiada:evil_lol:
  12. Postaram się zajrzeć do schronu około 15. Myślę, że najlepiej szczepienie i książeczkę załatwić w trakcie piątkowej wizyty. Cieszę się z deklaracji:multi::multi::multi:Tyle osób wsparło naszego Juranda:multi::multi::multi:
  13. Mysmy go od tego Pana z pseudoprzytuliska zabrały i przewiozły do Torunia gdzie czeka na dr Garncarza. Potem ma załatwiony hotelik w Szczecinku. A w tym pseudoprzytulisku to jeszcze parę psów zostało........:-(
  14. Pewnie juz do hoteliku. To jest Szczecinek ul. Rybacka 7. nie mam teraz czasu, potem poszperam za adresem.
  15. To nie jest przytulisko,lecz profesjonalny miejski schron. Psów jest około 200- tak myślę. Jeżeli potrzebna będzie pomoc to na pewno miasto Toruń nie zostawi ich w potrzebie. Z naszej strony przydadzą się darowizny typu stara pościel, koce, ręczniki, miski, środki przeciwpchelne, karma również dla kotów itp. To bardzo ważne dary dla psiaków.
  16. Dziekuję Mariamc, ale widzisz jak wyszło z lekarzem. Ja jestem gotowa na wyjazd. Zawioze go natychmiast jak będzie to możliwe. Wybieram sie do schroniska z poduchami , ręcznikami, miskami i wszystkim co może się przydać na przyjecia interwencyjne z powodzi. Ilon ! Czy my przypadkiem nie musimy w piątek zaszczepić Juranda i wystawić mu książeczki zdrowia? Wydaje mi się, że i do Garncarza i w podróży do Mariamc powinien mieć książeczkę;)
  17. Ja jeszcze dzisiaj będę wysyłać pw.:lol: A z tym lekarzem to wyszło wielkie nie porozumienie. Tyle czasu wstrzymujemy z jego powodu wyjazd psa do hoteliku a tu taki numer:shake:
  18. Mc mother! Czy możesz podać godzinę na którą zarejestrowałaś Juranda. To bardzo ważne bo nie wiadomo jak bardzo będziemy musieli zmienić plany w związku z zagrożeniem powodziowym. Niestety schron leży bardzo blisko koryta Wisły i być może jak sugerował Zielony trzeba będzie myśleć o nowym lokum:shake:
  19. [quote name='ilon_n']Bambo wyraźnie przyjaźniejszy dla otoczenia odkąd Kasia Go odwiedza i odkąd przebywa w psim towarzystwie .. merda z daleka :)[/QUOTE] Ucywilizował się chuligan.:evil_lol:Tylko domku nie widać:shake:
  20. Ja wyłożę pieniążki na fryzjera i na weta, więc to co wpłynie niech idzie na hotelik.
  21. Ja również zajmuje się tylko Jurandem ponieważ uważam, że bardziej niż Runo potrzebuje pomocy. Całą odpowiedzialność finansową za Runo poniosło jak na razie forum podhalanów i Ilon i nie miałabym nawet odwagi podważać ich prawa do dalszych decyzji o jego leczeniu i adopcji. Z tego co widzę Arktika zajęła się psiakiem wzorowo a Ilon jej pomaga choć sama ma obecnie urwanie głowy i gorący okres w pracy. Naprawdę nie rozumiem o co te pretensje i awantura? Nikt nie odmawia pomocy Jurandowi. Zbieramy środki na jego leczenie i hotelikowanie bo niewidomy pies wymaga nieco wyższego standardu niż zdrowy. Nie wiemy czy Jurand kiedykolwiek będzie widział ani nie mamy pewności co do jego adopcji więc musimy mu zapewnić najlepszy hotelik jaki możemy. Propozycja w Szczecinku dla mnie jest rewelacyjna.
  22. Zakwestowałam:multi::multi::multi:
  23. Nie bardzo rozumiem o co chodzi................:crazyeye: Ja jestem cały czas przygotowana tak jak się umówiliśmy na fryzjera w piątek, potem na dr Garncarza i w końcu wyjazd do Szczecinka. Czy o czymś nie wiem ?
  24. Niestety nie dam rady dzisiaj towarzyszyć Ilon w schronisku. Mam wizytę u otodonty i szczepienie mojego dzieciątka. Za to od jutra pozbywam się dziecięcia na wycieczkę szkolną a TZ w delegację. Jestem wolna:multi::multi::multi: Do tego dzwonił kurier z karmą dla Juranda. Będzie popołudniu. Nie wiem jak ją odbiorę:shake:
  25. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc utrzymanie i leczenie Juranda- wyślemy konto do wpłat na PW. Skarbnikiem jest Akrim i najlepiej do niej zwrócić się o nr konta do przelewów.
×
×
  • Create New...