Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Straszne. Trudno nawet komentować decyzję o uśpieniu:angryy:
  2. Jurandzik na pewno też z przyjemnością poznał Chitę:lol:
  3. Muszę podjechać na kąpielisko. Tylko nie wiem czy jeszcze tam jest. Tyle ludzi się tam przewinęło.
  4. Ale jak piękna jest jego szata. Idealnie biała. Mógłby grać w reklamie proszków piorących. Jak sobie przypomnę jego zażółcone futerko jak go zabierałam z przytuliska to aktualna szata jest niezwykła.
  5. A ja widziałam i Bąbla i Pania Iwonę. Więcej takich reportaży powinni robić.
  6. Wygląda jak śliczna biała owieczka. I kudełki odrastają.
  7. Czy Ci Państwo z Łodzi odzywali się jeszcze ?
  8. Martik ! Twoje doświadczenia ogłoszeniowe naprawdę nie są najgorsze. Ja mam u siebie starszą sunie tymczasowiczkę, która została u mnie na stałe ze względu na mój stres związany z odbieraniem telefonów po ogłoszeniach gazetowych. Panowie nie wiedzieć czemu ogłoszenie o treści : "Starsza, spokojna suczka szuka domu z ogrodem na emeryturę" interpretowali w ten sposób, że to ja a nie pies szukam domu i proponowali w niewybredny sposób opiekę. A ile ciekawych propozycji sms-owych otrzymałam. Od tej pory boję się ogłoszeń w gazetach typu "Pomorska " czy " Nowości". Dzwonią z reguły idioci lub poszukiwacze przygód seksualnych.Koszmar.
  9. Wysłałam parę grosików dla Śnieżki na konto fundacji.
  10. Ilon ! Podaj link do bazarku może i ja coś zamówię;)
  11. [quote name='sharon']Ja na tym etapie mogę zapewnić DT. Ponieważ nic nie chcę obiecywać z racji tej iż nie wiem jaka będzie reakcja na suczkę. Ale poobserwujemy i zobaczymy, damy troszkę czasu;) Pożyjemy zobaczymy...[/QUOTE] Moze bedzie dobrze. Benki z reguły są łagodne a psy raczej nie atakują suk. Mój benek ma 6 suk do towarzystwa i jednego psa. To jego rodzina i chyba sam bardzo źle by się czul.
  12. Uwielbiam takie zakończenia. :loveu: Dla takich zdjęć warto pomagać dalej:loveu:
  13. Jurasek też ma allegro i domku nie widać:shake:
  14. Zgłaszam się na wątku. Zaraz roześle temat.
  15. [quote name='wiolabiszop']Taka jestem szczęsliwa że mam już STEFANKA w domu tak bardzo sie cieszymy tym psiakiem .Zycze wszystkim psiakom aby znalazly swojego pana,panią i ukochany domek . Bo przeciez wszystkie są takie kochane ,potrafia tyle ciepła milości a co ważne UFNOSCI przelać czlowiekowi.[/QUOTE] Odwiedzę kiedyś ciebie i Stefanka jak będę w Mełnie u mojej Mamy. To bliziutko;)
  16. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_FHYKT3A530Q/TEAHSA41IqI/AAAAAAAAAYE/rHIg3fvGBpk/s512/DSC02646.JPG[/IMG] Ten mnie podoba się najbardziej. Dino na kwiecistej łące.
  17. Finka, Fiona, Lenka, Pusia, Dosia, Dorka, Milka, ........:loveu::loveu::loveu:
  18. Jurand jest bardzo szczęśliwy! To widać po jego mince:multi::multi::multi:
  19. Nie wszyscy odwiedzają nowy wątek więc przenoszę informację tutaj : [B]Pani ROMA nie żyje[/B]. Zmarła wczoraj tzn 13 lipca o godzinie 22:30. Pogrzeb odbędzie się w piątek 16 lipca o godzinie 12:00 na Cmentarzu Głównym w Przemyślu:-(
  20. A Państwo z Łodzi nie chcieli go zabrać mimo wszystko...........?
×
×
  • Create New...