-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Saphira replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam psinkę;) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A czy może wiadomo cos więcej na temat jego słuchu ? Były obawy, ze nie slyszy. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
A tu kolejny wątek z pod Torunia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/188896-%C5%9Aliczne-szczeni%C4%99ta-i-ich-mama-%28znalezione-w-lesie%29-szukaj%C4%85-domu[/url]- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziekujemy Fiksiu za zdjęcia naszej owieczki. Słodziak z niego:loveu: A w Szczecinku ma naprawdę bosko:loveu: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dzwonili do Cajusa jacyś Państwo z Łodzi, którzy rozpoznali w Bambo swojego psa. Prawie niemożliwe.........Taki szmat drogi. Być może Bambo wróci do swojego domku............... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wy to zawsze macie zezowate szczęście. Najpierw rozpadł się wolontariat w Orzechowcach a teraz w Mielcu.Może trzeba pożebrać deklarację i dać Zorzę na hotelik. Inaczej z leczeniem kiepsko. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla mnie wszystkie psie pychole są piękne:eviltong::eviltong::eviltong: -
Idusiek ! Mam nadzieję, że z tego wyjdzie. Pewnie potrzebny jest silny antybiotyk. Zgłosiłam ja do sterylkowej skarbonki, ale sprawdź czy sunia spelnia warunki do dofinansowania. wklejam tekst : "[COLOR=Navy][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Red]Ustalam na początku proste zasady:[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] - sterylizować będziemy suki bezdomne, w DT, hotelach (póki co suki pod opieką Fundacji nie będą brane pod uwagę) - obowiązywać będzie kolejka - wg kolejności zgłoszeń -[B] sterylizacje aborcyjne będą wykonywane poza kolejnością [/B](planowana jest stała pula na tego typu zabiegi) - osoba zgłaszająca sukę zobowiązana jest do znalezienia lecznicy o niewygórowanych cenach! (dobrze, jeśli klinika jest sprawdzona) (wykluczone sterylizację za np. 400zł, w takich sytuacjach możliwe odmówienie zabiegu...) pamiętajcie, że z akcji ma skorzystać jak największa liczba suk. [B][COLOR=MediumTurquoise]Poszukujemy tez lecznice weterynaryjne, które będą wykonywały zabiegi po kosztach [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/COLOR][/B] - sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury ! - jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach będzie to [B]75%[/B] ceny"
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super pychol:lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdybym mogła z chęcią oddałabym Juraskowi swoje sadełko:lol: Zaprawdę byłby tłuściutki:evil_lol: Obrastaj kochanie w tłuszczyk i futerko:lol: I zawsze miej taką uśmiechnięta minkę:lol: -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ja również wspomogę grosikiem:lol: Poproszę o numerek:lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Ale buzia roześmiana :lol: Imię musicie mu zmienić na Wesołek :lol: Jest szczęśliwy:loveu: -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
Saphira replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ! Ciachajcie co się da i to szybko. Trzeba zużyć pieniadze z dotychczasowego konta sterylkowej skarbonki. Napiszcie do Soemy. koniecznie. -
A ja miałam pieska kundelka, który łapał kury i ich nie mordował, ale rozbierał z piór i puszczał gołe.:loveu: Nad naszym jeziorem po ośrodku wypoczynkowym chodzi sunia mix podhalana i goldena. Na razie wszyscy ja dokarmiają więc głodna nie jest, ale co dalej......
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Kasiu ! Ja juz dawno nie byłam w schronisku, ale teraz w wakacje czasu będzie więcej więc na pewno się wybiorę w odwiedziny do pieszczocha i jego kumpli. a jak tam po sesji ? Ulżyło ? -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
A macie jeszcze jedzonko dla Dinusia ?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piekne zdjęcia szczęśliwego psiątka:loveu::loveu::loveu: