Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Wydrukowałam maluszki i mamusię. Pozostawiam trochę ogłoszeń ze zdjęciami tu i ówdzie:lol:
  2. A czy może wiadomo cos więcej na temat jego słuchu ? Były obawy, ze nie slyszy.
  3. A tu kolejny wątek z pod Torunia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/188896-%C5%9Aliczne-szczeni%C4%99ta-i-ich-mama-%28znalezione-w-lesie%29-szukaj%C4%85-domu[/url]
  4. Chyba faktycznie wyzdrowiała:loveu: Tylko co dalej:shake:
  5. Dziekujemy Fiksiu za zdjęcia naszej owieczki. Słodziak z niego:loveu: A w Szczecinku ma naprawdę bosko:loveu:
  6. Dzwonili do Cajusa jacyś Państwo z Łodzi, którzy rozpoznali w Bambo swojego psa. Prawie niemożliwe.........Taki szmat drogi. Być może Bambo wróci do swojego domku...............
  7. Wy to zawsze macie zezowate szczęście. Najpierw rozpadł się wolontariat w Orzechowcach a teraz w Mielcu.Może trzeba pożebrać deklarację i dać Zorzę na hotelik. Inaczej z leczeniem kiepsko.
  8. Dla mnie wszystkie psie pychole są piękne:eviltong::eviltong::eviltong:
  9. Zaglądam do sunieczki i zdrowia życzę. Wiecie już może jakie będą koszty ?
  10. Zapytajcie Soemy na wątku sterylkowym. Mam banerek w podpisie. Lepiej by było gdybyscie były"prywatne" a tylko korzystały z uprzejmości fundacji w sprawie konta. Masę osób wpłacilo kasę i trzeba ją szybko wykorzystać do 31 lipca.
  11. Idusiek ! Mam nadzieję, że z tego wyjdzie. Pewnie potrzebny jest silny antybiotyk. Zgłosiłam ja do sterylkowej skarbonki, ale sprawdź czy sunia spelnia warunki do dofinansowania. wklejam tekst : "[COLOR=Navy][B][COLOR=DarkRed][COLOR=Red]Ustalam na początku proste zasady:[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] - sterylizować będziemy suki bezdomne, w DT, hotelach (póki co suki pod opieką Fundacji nie będą brane pod uwagę) - obowiązywać będzie kolejka - wg kolejności zgłoszeń -[B] sterylizacje aborcyjne będą wykonywane poza kolejnością [/B](planowana jest stała pula na tego typu zabiegi) - osoba zgłaszająca sukę zobowiązana jest do znalezienia lecznicy o niewygórowanych cenach! (dobrze, jeśli klinika jest sprawdzona) (wykluczone sterylizację za np. 400zł, w takich sytuacjach możliwe odmówienie zabiegu...) pamiętajcie, że z akcji ma skorzystać jak największa liczba suk. [B][COLOR=MediumTurquoise]Poszukujemy tez lecznice weterynaryjne, które będą wykonywały zabiegi po kosztach [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/COLOR][/B] - sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury ! - jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach będzie to [B]75%[/B] ceny"
  12. Gdybym mogła z chęcią oddałabym Juraskowi swoje sadełko:lol: Zaprawdę byłby tłuściutki:evil_lol: Obrastaj kochanie w tłuszczyk i futerko:lol: I zawsze miej taką uśmiechnięta minkę:lol:
  13. Ja również wspomogę grosikiem:lol: Poproszę o numerek:lol:
  14. Ale buzia roześmiana :lol: Imię musicie mu zmienić na Wesołek :lol: Jest szczęśliwy:loveu:
  15. dziewczyny ! Ciachajcie co się da i to szybko. Trzeba zużyć pieniadze z dotychczasowego konta sterylkowej skarbonki. Napiszcie do Soemy. koniecznie.
  16. A ja miałam pieska kundelka, który łapał kury i ich nie mordował, ale rozbierał z piór i puszczał gołe.:loveu: Nad naszym jeziorem po ośrodku wypoczynkowym chodzi sunia mix podhalana i goldena. Na razie wszyscy ja dokarmiają więc głodna nie jest, ale co dalej......
  17. Dziękuję Kasiu ! Ja juz dawno nie byłam w schronisku, ale teraz w wakacje czasu będzie więcej więc na pewno się wybiorę w odwiedziny do pieszczocha i jego kumpli. a jak tam po sesji ? Ulżyło ?
  18. A macie jeszcze jedzonko dla Dinusia ?
  19. Piekne zdjęcia szczęśliwego psiątka:loveu::loveu::loveu:
  20. Koniecznie trzeba zmienić tytuł i przenieść do działu psów, które znalazły dom.;)
×
×
  • Create New...