-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
A ja poproszę o zmianę nr telefonu na 605 85 14 85. Chociaż i tak nikt nie dzwoni....... -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo szczęśliwe foteczki:loveu::loveu::loveu: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Niestety i lat mu dodali. Bambo ma przecież około 4 lat. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasz słodziak kochany:loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze chcemy foteczek, jeszcze:multi::multi::multi: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oczęta Bambo mają się znacznie lepiej:loveu: Bambo to wulkan energii. Nie straszny mu był nawet wczorajszy deszcz. Za to ja i Ilon po spacerku z Bambowyglądałyśmy jak strachy na wróble.:evil_lol: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ja dziś będę w schronisku tak jak się umawiałyśmy. Bez Twojej pomocy nie uda mi się go okiełznać na tyle aby zakropić mu oczy. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
W aptece bez recepty można kupić roztwór soli fizjologicznej w ampułkach i gaziki wyjałowione. Ja dodatkowo zakropiłam mu kroplami dicortineff, ale to jest już lek na receptę. Skuteczny na zropiałe ślepka u psów i kotów, ale receptę trzeba załatwić z wetem. Myślę, że w środę wystarczy mu przemyć roztworem soli fizjologicznej. Pozdrawiam i życzę udanego spaceru. Ja mam niestety wywiadówkę. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Bambo przemyć mu oczęta. Chłopak jest nadal wulkanem energii i optymizmu. Nie rozumiem dlaczego tak długo czeka? Ilon ! Teksty dla Bambo : Teksty dla Bambo: I Bambo to 3letni, większy psiak znaleziony przy drodze. Jest radosny, miły i łagodny, bardzo lubi się bawić i jest energiczny. Bambo trafił do schroniska, gdzie gaśnie z braku człowieka i miłości. Przed wydaniem zostanie wykastrowany. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 605 870 768 lub [email][email protected][/email]. II Jeśli szukasz psa wesołego, energicznego, który zawsze Cię pocieszy i rozbawi, to trafiłeś idealnie. Bambo to 3letni pies, który został znaleziony przy ruchliwej ulicy i przewieziony przez wolontariuszkę w bezpieczne miejsce. Jest psem dość dużym, bardzo wesołym, łagodnym w stosunku do ludzi i miłym. Lubi spędzać czas z człowiekiem, bawiąc się z nim i dokazując. Bardzo lubi pieszczoty, więc fakt, że obecnie przebywa w schronisku sprawia, że Bambo jest coraz smutniejszy, gaśnie w oczach bez opieki człowieka. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 605 870 768 lub [email][email protected][/email] III Psi los nie jest tak łaskawy, jak mogłoby się zdawać. Prócz psów zadbanych, mieszkających z człowiekiem, który daje im swoją miłość, są jeszcze psy zaniedbane, porzucone jak śmieci i skazane na szybką śmierć. Takim psem jest 3letni Bambo, który został porzucony przez opiekuna przy ruchliwej ulicy – w każdej chwili groziło mu potrącenie bądź nawet śmierć pod kołami licznych, przejeżdżających tamtędy samochodów. Bambo chciał przypodobać się paniom z obsługi przydrożnego baru, zaczął jednak szczekać na gości, chcąc je chronić, stąd nie był już tam mile widziany – stał się zwykłym, niepotrzebnym, przeganianym psim śmieciem. Wtedy na jego drodze staną anioł – wolontariuszka, która przekonała go do siebie i w bagażniku samochodu zawiozła do pobliskiego schroniska, gdzie opiekowała się psami. Tutaj właśnie Bambo czeka na dom – już bezpieczny, nie grozi mu nagła śmierć, a mimo to coraz smutniejszy z powodu braku własnego człowieka i zainteresowania. Bambo to pies energiczny, lubiący się bawić, a zarazem miły i łagodny dla człowieka i większości psów. Potrzebuje kogoś, kto będzie jego przyjacielem i da mu zainteresowanie, czas i miłość – może to będziesz Ty? Bambo przed oddaniem do adopcji będzie wykastrowany. Jeśli leży Ci na sercu jego los, adoptuj Bambo! Skontaktuj się: 605 870 768 lub [email][email protected][/email] -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, ż Jurcio był psem katowanym przez zwyrodnialca. Stąd ślepota, głuchota i brak ucha. Niech mu się szczęści. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Warto żyć dla takich chwil:loveu::loveu::loveu: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ja mam w jego allegrowej skarpecie 8,80zł tylko gdzie znajdę zdjęcia Bambo? bo niektóre poznikały.[/QUOTE] Postaram się szybko uzupełnić jego skarpetę. Oby mu sie poszczęściło. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dawno nikt nie zagladał do Bambo. Jak z jego funduszami ? -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też się bardzo martwię, choć sądzę, że Jurand ma typowa agresję lękowa, która przeminie jak poczuje się bezpiecznie. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby nie musiał wracać. Tak bardzo mu się poszczęściło. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powodzenia..........i cierpliwie czekamy. -
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Wspaniały domek znalazłyście Smutaskowi. Mam nadzieję, że teraz dostanie weselsze imię. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może wrzesień będzie łaskawszy dla naszego miska:roll: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ilon również jest teraz w podróży i pewnie jak wróci to przypomni o deklaracjach. Ja również nie zapomnę o Juranciku i zawsze poratuje go w potrzebie. Myślę, że jest bardzo szczęśliwy w hoteliku a może po wakacjach domek się znajdzie. -
[IMG]http://a.imageshack.us/img196/6859/podhalanka6.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img413/7955/podhalanka8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://a.imageshack.us/img814/5523/podhalanka4.jpg[/IMG][IMG]http://a.imageshack.us/img843/2540/podhalanka.jpg/[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img843/2540/podhalanka.jpghttp://[/IMG]
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co tam w schronisku ? Podobno Szczecinek podtopiony:shake: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Bambo to prawdziwy psi optymista. Nawet pobyt w schronisku go nie zmienił:lol: -
Nie mam za bardzo jak pomóc:shake: