-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Postaram się zajrzeć do schroniska, ale pewnie dopiero po Świętach. Nie ma chłopak szczęścia do adopcji. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś coś wie o jakimś bazarku ogłoszeniowym ? Chciałam zamówić ogłoszenia dla Bambo. Może w końcu się uda. -
Przy mnie zaszczepili ją pro forma przed podróżą, ale tylko na wściekliznę. Generalnie żadne szczepienia nie mają sensu przed odrobaczaniem. Najpierw trzeba się upewnić , że Niunia nie ma robali a potem zaszczepić. Obawiam się, że ten kaszel to jednak symptom złego krążenia wieńcowego. Jak Ania napisała dziewczynka ma apetyt a to sprzyja otyłości i chorobom serca. Może mała dietka Niuni by się przydała?
-
Jak zabierałam Nanusię ze schronu to pracujący tam Pan Romek powiedział, że sunia jest przekochana i zasługuje na najlepszy dom. Nana rzeczywiście całą drogę pokaszliwała. Może jest zarobaczona a może biedula się przeziębiła. Mogą to być też objawy zaburzenia krążenia. Sunia jest otyła i serduszko już niemłode. Kojec u ani dostała ekskluzywny i widać było, ze bardzo jej się nowy lokal podobał.
-
[quote name='ilon_n']Nana w schronisku miała wykonane jedynie szczepienie p. wściekliźnie i była odrobaczona. Czy schronisko na swój koszt miałoby wykonać coś więcej przed wyjazdem Nany??[/QUOTE] Absolutnie nie można schroniska obciążać dodatkowymi kosztami. I tak bardzo pomogli w przypadku Juranda, choć nie musieli. Ania obiecała, że doprowadzi szatę Nany do ładu. Nie takie zaniedbane psy przyjmowała.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Saphira replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']A ja przypomne ze Lenusia prosi o wsparcie caly czas! Zdjecie cudowne. :)[/QUOTE] Wyslałam małe wsparcie dla Lenki, ale wysylajcie dalej pw o deklaracje bo mam za duzo psiaków, którym pomagam. -
Nana to przekochana sunia. Ocalała ze względu na swój urokliwy charakter. W schronisku toruńskim rzeczywiście usypia sie psy tzw. nieadopcyjne i agresywne. Pracownicy tłumaczą to tym, że dzięki temu ograniczyli ilość pogryzień i zagryzień, które są plagą w przepełnionych schroniskach. Jeżeli chodzi o sterylkę to myślę , że ryzyko jest zbyt duże.
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ilon ! wyczyść skrzynkę !!!!!!!!!!! -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Niestety z domku nic nie będzie. Elinka umówiła się na wizytę, ale nie została wpuszczona do mieszkania. Strasznie niepoważni ludzie........... -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jest pewien problem. Pani, która się zgłosiła mieszka w bloku. Elinka pyta czy w związku z tym ma podejmować jakieś kroki ponieważ Bambo może się nie nadawać do takiego lokalu. Co o tym sadzicie ? Nie chcę sama podejmować decyzji. -
Bardzo chcę pomóc tej biedulce. Miałam okazje ją poznać i dokarmiać w lipcu. Niestety w czasie mojej nieobecności ktoś "życzliwy" zgłosił interwencje do straży miejskiej i sunia pojechała do schronu. Obecnie znajduje sie z tyłu schroniska w kojcach do których z reguły nikt nie zagląda. Jest skazana na zapomnienie.
-
Celinka- piękna podhalanka- JUŻ W NOWYM DOMU:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam Celinkę.