Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Myślę, ze jakby na świecie było wszędzie dobrze i cudownie to nikt niczego by nie doceniał. W gruncie rzeczy ludzie zawsze znajdą powód do narzekań. Gagatko ! odebrałam przesyłkę od Ciebie. Dzieki.
  2. A jak nie to ten domek poczeka. Może przyjdzie. To piękny pies a wszyscy nie są źli , może ją ktos przygarnął.
  3. To se chwilke odpocznij :drink1:
  4. Spacerek :painting: kolacja:sabber: :kaffee_2: spańki :sleeping:
  5. Kolacja :eating: :kaffee_2: jogging:Dog_run: spanki :sleeping:
  6. O tego Puszka to najlepiej zapytać sąsiadów tego babiszona. Mogą mieć wiedzę, którą zechcą się podzielić.
  7. Rozumiem, że sunia oczarowała nie tylko nas i znalazła dom. Banerek juz nie jest potrzebny ?
  8. Dlatego chcemy żeby większość z tych psiaków trafiła do orzechowców. Tam szanse na adopcje są dużo wieksze.Sa też wolontariusze i pracownicy, którzy mają wiecej siły niż Pani Roma żeby psami sie zająć.
  9. Betel ! Ja moge plakaty wydrukować i wysłać. tylko które bo już się pogubiłam. Może je gdzies na poczatku wątku poumieszczać bo ciężko znaleźć jak są gdzieś pośrodku.
  10. A moje zdrowie to co :mad::mad::mad::mad::mad:
  11. A mnie migrena bierze więc chyba i u nas będzie lało :huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh:
  12. Juz zaadresowałam i wydrukowałam. Twój protest i tak byłby daremny :evil_lol:
  13. I hopamy :laola: i tańcujemy !:cunao:
  14. No to miziamy po brzusiu i hopamy :laola::laola:
  15. Wielkie dzięki. :modla::modla::modla::modla::modla::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Gdyby nie moje 5 kundli byłaby u mnie już na tymczasie. Jest cudna ! :B-fly::B-fly::B-fly:
  16. Mam kolorową drukarkę i chyba ładnie wyszły te plakaty od Betel, ale to niech inni ocenią.
  17. Mam dziwne wrażenie, że trzeba zrobić nowy spis z natury......
  18. Ja mogę poczekać za tymi plakatami. W Toruniu jestem prawie codziennie więc nie ma problemu. Tylko nie wiem czy ta Pani zgodzi się powiesić plakaty, sklep jest nieduży. Mogę wysłać do Ewelinki to dla mnie bez znaczenia byle dotarły.
  19. Andziu nie Ty ! plakaty zawsze robila betel albo Od-Nowa ! Te od Betel wydrukowałam. Od-Nowa pisała dziś, że ma czas i może coś zrobić.
  20. Dziewczyny zróbcie jej plakat i tej drugiej bez łapki to szybko wydrukuję. Jutro będę w Toruniu to wyślę.
×
×
  • Create New...