-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
A tej to nie kojarzę :shake: Bardzo mi się podoba z onkowatych Frytka i Larysa !:loveu:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Dianka i Lejdi tu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/do-kochania-kochajacego-dzieci-tarnowskie-gory-124015/index4.html[/URL] Jak ktos ma chwilke to trzeba je powstawiac w dziale : adoptuje psa Tam jest sporo osób poszukujących!Ale trzeba pisać i wstawiac na wątki bo inaczej będziemy te nasze psiaki podnosic jeszcze parę lat :shake: -
SUPEROWO ! :multi: Trzeba ja zdjąć z profili adopcyjnych. :multi:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Tak planowałam, ale okazało się, ze perswazja słowna w moim wykonaniu raczej wystarczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Naiwniara :evil_lol: -
Widziałam ! Szkoda, że go nie przeczytała. Tam jest dużo informacji o całym przebiegu leczenia Bursztyna. No i na forum AFN : [url=http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=432]FORUM FUNDACJI AFN :: Zobacz temat - Eutanazja czy SZANSA? Bursztyn po wypadku, czas ucieka![/url] Łatwiej jej będzie podjąć decyzję.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
I śniadanko !:sabber: -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku ! -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Allegro Lejdi [URL="http://www.allegro.pl/item478659121_slodka_poziomka_znaleziona_w_lesie.html"]http://www.allegro.pl/item478659121_sliczna_lejdi_mix_collie_wciaz_czeka.html[/URL] Przepraszam, że takie, ale nie mam wszystkich narzędzi. TŻ przy reinstalacji wykasował mi wszystkie programy graficzne, więc trochę to utrudnia sprawę. Nawet worda nie ma :placz:[/quote] A wlałaś mu ?:mad: Inaczej incydent będzie sie powtarzał :shake: Faceta trza trzymać krótko :evil_lol: -
Superowo !
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciszę się, że jest jakaś szansa dla Bursztynka. Pięknie dziekuje za zainteresowanie :B-fly: Musimy poczekac na odpowiedź Agnieszki ! :cool3: -
[quote name='aganela']Kurcze..mają te psaki jakieś ogłoszenia?????Napewno by im to pomogło...[/quote] Pewnie by i pomogło, ale ja czytam różne wątki i wszędzie adopcje stanęły :-( Chyba się zapchało :-( Były Krzyczki i kężel - masa pasiaków. Ktos je wziął, a kolejnych domków nie widać. Na wątku kieleckim Betel robi przepiękne plakaty psiakom a wolontariusze rozwieszaja gdzie mozna. Ostatnio pojechała do W=wy suczka bo jacyś Panstwo weszli do cukierni gdzie wisiał jej plakacik i zdzwonili. :loveu: Z wątków na dogo niewiele już psiaków idzie do domków :-(
-
Myślę, że wszyscy wiecie, że Pani Roma jest chora i czeka ją poważna operacja. Jeszcze ten przykry incydent z Poziomką i to w wykonaniu osoby, która rzekomo miała nieść pomóc. Życie nie szczędzi przykrości Pani Romie nawet w tych złotych latach, które powinny być spokojne i szczęśliwe, a są pełne niepewności czy jutro będzie co jeść, czym palić , za co kupić leki. Naprawdę potrzebna była jej w tym stanie ta cała afera! Za co ta pełna miłości i oddania kobieta musi znosić knowania złego czlowieka. Nie dość się wycierpiała? Trzeba było wciągać ją w prywatną wojenkę wywołaną chorymi ambicjami , złymi emocjami i prywatą pseudowolontariuszki ? Tak dużo osiągnęliśmy na tym wątku i pozwolimy to zniszczyć jednej osobie ?
-
[quote name='Neczka']A może ktoś [U]normalny[/U] porozmawiałby jeszcze z p. Romą co do ten adopcji do Niemiec ? Może by się jeszcze udało...:shake:[/quote] Neczka ! Pani Roma jest poważnie chora ! Czeka ją operacja ! Tylko osoba bez sumienia mogła do niej w tej sytuacji zadzwonić i robić wodę z mózgu. Myślę, że nie należy jej w tej sytuacji niepokoić i stresować nawet Poziomką. Ona musi żyć dla pozostałych psów , ktorym jest bardzo potrzebna.
-
Myślę, że to przykre nieporozumienie da się wyjaśnić. Reksio, AniaB i Pajunia doskonale rozumieją sytuację i wydobędą Poziomkę z Orzechowców. :loveu: Nie można się poddawać nawet siłom piekielnym :loveu:
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bajk21']Mogę spróbować Wam pomóc,nie mam dużych możliwości bo mieszkanie nie jest duże,ale może dałoby się to jakoś zrobić ale na kasę na leczenie,rechabilitację i dojazdy mnie nie stać.J.Boczkowska[/quote] Margo ! A to nie Pani Jola sie odzywa ? Bo myślę, że to ona napisała ? :roll: -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wszędzie adopcje stanęły :shake: Na każdym wątku bieda :shake: Nie wiadomo już gdzie i komu pomagać ! To koszmar ! :shake: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obiecujemy ! -
Gratuluję zmarnowanej szansy dla Poziomki i niepokojenia ciężko chorej kobiety tuż przed poważną operacją. :shake: Czy ty masz serce czy kamień ?
-
bernardyn i bernardynica z łodzi z Kosodrzewiny szukaja domu
Saphira replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
A czy one mają inne ogłoszenia ? Na dogo wszędzie adopcje stanęły ! :shake: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zadzwonię do Margo i zapytam, ale z tego co mówiła to większość psów wymaga stałej opieki weterynaryjnej. Z różnych powodów. To świeży wątek na dogo,ale osoba czyli Pani Jola podobno sprawdzona od lat. -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Panka ! Mnie to sie wydaje, że tu zdecyduje rehabilitacja + nivalin+ b complex. Systematycznie i tak dlugo jak trzeba. Zobacz jakie są rezultaty u Lucy i Mikosia a też do końca nikt nie wiedział czy się uda. -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie zapytałam koleżankę , która poruszyła problem Pani Joli na forum. Link jest w moim banerku, ale podaję : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pani-jola-jej-potrzebujace-specjalnej-troski-psy-prosza-o-pomoc-123492/index7.html#post11204182[/URL]