-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Margo jest problem, ale nie wiem czy można z tym dzwonić do Pani Joli. Problem jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ostroda-pilnie-potrzebny-dt-pieniadze-sparalizowany-bursztyn-po-wypadku-pomocy-118623/index34.html#post11204016[/URL] Zastanawiam się czy gdyby AFN zobowiązało sie do pokrycia kosztów leczenia i utrzymania Bursztyna Pani Jola mogłaby się nim zająć. Dla mnie cała dotychczasowa terapia weźmie w łeb jeżeli nie zajmie się nim właściwa osoba. Ja pomogę z tą zamrażarką bo widzę, że nie ma chętnych. Podaj mi adres Pani Joli na pw.
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapytam na wątku Pani Joli z Radzymina. Wiem, że ona ma przytulisko z niepełnosprawnymi psami. Problem w tym, że tam jest cieńko finansowo. Ale co szkodzi zapytać.... -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
Saphira replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie mogę zrobić. Adresu nie mam , telefonu nikt nie odbiera. Wypada chociaż napisać co i jak. Dzisiaj dostęp do netu jest wszędzie , choćby w kafejce. To brak odpowiedzialności i tyle. -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
Saphira replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ode mnie też nie odbiera a jutro mam gości w południe i nie mam jak sprawdzić czy nie ma jej już w schronisku ! Coś nie wierzę w te choroby ! Przeważnie to wymówka bo się znudziły spacery z pieskiem i tyle. -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
Saphira replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jeżeli masz życzenie żeby tam podjechać to w tej chwili mogę, ale nie znam adresu. Schron dzis chyba jest otwarty do 16 a jutro do 13. Ale jak ją oddali do schronu to w toruniu najpierw robią sterylkę a potem wydają. O ile pamiętam trwa to miesiąc więc psa trzeba zamowić. -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Obawiam sie , że to niestety trzeba będzie sprawdzić empirycznie. Z reguły jak wprowadzam nowe psy do mojego stada to nie są agresywne. Raczej sie podporzadkowują zwłaszcza sunie. Obawiam się zawsze reakcji przywódcy stada, ktory jest słusznej postury Bernardynem. Pozwala mi adoptować szczeniaki i suki. Natomiast każdy dorosły pies został przetrzepany i w żaden sposób nie dało sie go zaadoptować. Myślę, że w przypadku Lejdi nie byłoby problemu, ale oczywiście trzeba zapytać Żabę bo to on zajmuje się Lejdi. -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
Saphira replied to paros's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy. :lol: Choc prawdę mówiąc nadal nie rozumiem dlaczego pierwsi właściciele Werki tak mało zrobili aby znaleźć jej dom. W zasadzie ani nie zrobili ogłoszeń, ani nie angażują się teraz w transport. Czy oni naprawdę oddają tego psa z konieczności , czy może im się znudził ? Nie wyobrażam sobie sytuacji życiowej gdy jestem zmuszona oddać psa w tzw. dobre ręce, abym osobiście tego nie nadzorowała i nie dowiozła psinki. Nie podoba mi się to od samego początku :shake: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Jak ona reaguje na inne suczki?[/quote] Rybko ! Jak może reagować źle na inne psy skoro u Pani Romy mieszka ich w tej chwili 30. W najlepszym okresie było około 50. Gdyby źle reagowały na inne psy to by w tym stadzie nie przeżyły. -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A moja córcia siedzi w Olsztynie ze swoją sunią Klarą i nie przyjedzie na weekend i nie zobaczę jej ani klarci..........:placz::placz::placz: -
Margo ! Przebiję Cię ! Mój TZ jak w poniedziałek rąbnął w TIRA to skasował Nissana Navarę. Teraz próbuje wyłudzić moje autko cwaniak, ale nic z tego. Dobrze , że nic mu się nie stało. Gdyby jechał osobowym byłyby trupy. No cóż tirowcy to panowie szos ! Ich przepisy nie obowiązują. Wymuszenia to dla nich norma.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Odi']Schronisko w Gorzowie Wlkp. przyjmie do siebie kolejne cztery pieski z Krężela. Przypomnę, iż dotychczas schronisko to przyjęło już sześć piesków - cztery z Krężela i dwa z Maciejowic. Szukam Sponsorów, którzy chcieliby wspomóc finansowanie operacji kreżlowskiej suni Loli. Szczegóły: mój post nr 2034 na str. 204.[/quote] [SIZE=6]Oto post Odi z prośbą o wsparcie finansowe.[/SIZE] -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Margo05']Zdaje się, że ktoś zbierał na operację jakiejś suni z Krężla, ale nie jestem pewna czy to jest aktualne :cool3:[/quote] Odi zbierała, ale o ile wiem sunia już po operacji. Nie wiem czy został dług ? -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6]DZIĘKUJEMY :calus::B-fly::B-fly::B-fly:[/SIZE] -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A ja taka glodna z torunia wróciłam ! Nic mi nie zostawiłyście :mad: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Miśka ! Przejrzyj wątek kielecki tam Ewelinka podała duzo linkow do portali adopcyjnych. Musisz odszukać postu, ale to było jakies 2 tygodnie temu. -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
Saphira replied to paros's topic in Już w nowym domu
Nadziejo ! Ja mieszkam zaledwie 25 km od Torunia. wierz mi, że gdyby nie fakt iż posiadam 5 zaadoptowanych psów / 6 -sty mi uciekł dzień po adopcji/ wziełabym Wercie. To śliczna sunia i w najodpowiedzniejszym wieku. Już nie gryzący wszystko szczeniak a jeszcze młoda sunia. Będziesz zadowolona. -
[quote name='weronika1']Dzisiejszy dzień to męki Tantala, najpierw jak Jurand ze Spychowa ,od godz 11 do 14 u drzwi Pani doktor, potem badania. ciężki dzień i bardzo męczacy, zwłaszcza dla nas młodych kobiet.:lol: jutro okulista.[/quote] No cóz żeby leczyć się w placówkach polskiej służby zdrowia trzeba mieć zdrowie i kondycję fizyczną.
-
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla piĘknej suni ! -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam, ale tracę wiarę. Miśka sprawdź lokalne fora w Częstochowie. Może da radę gdzieś psiaki poogłaszać. Ja spróbuje w mojej Pomorskiej, ale najlepiej w weekend. Wtedy duzo osób wchodzi na forum. -
Sklep jest i ma sie dobrze. Najdrozsza i najwieksza zamrażarka jaka dzisiaj stała miała około 350 l pojemności i kosztowała 790 zł + transport do W-wy 100 zł. W sobotę bedzie dostawa mniejszych i trochę tanszych zamrażarek. Pan odradził skrzyniową jako nieekonomiczna i niewygodną. Podobno biorą więcej prądu. Zasadnoczo ceny u niego nie zmieniły sie od 2 lat. Co o tym myślicie ? Pracy to ja Pani Joli nie załatwię, ale tak sobie pomyslałam, ze skoro tyle osób handluje na allegro i wystawia swoje towary to moze Pani Jola też mogłaby cos w domu np. szyć i wystawiać. Ja kupowałam Pani Romie fartuszki kuchenne na allegro od takich domowych producentów. Co myślicie ?
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Miśka ! Wstaw Lejdi na jakieś miejscowe forum ! Może ktoś się zainteresuje w Częstochowie. -
bernardyn i bernardynica z łodzi z Kosodrzewiny szukaja domu
Saphira replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Dużo osób kocha Benki, ale ciężko o właściwe warunki dla nich. Łatwiej zaadoptować małego psiaka niż takiego "misiaczka". Ale nie poddawajcie się. Może się uda.