Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Margo jest problem, ale nie wiem czy można z tym dzwonić do Pani Joli. Problem jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ostroda-pilnie-potrzebny-dt-pieniadze-sparalizowany-bursztyn-po-wypadku-pomocy-118623/index34.html#post11204016[/URL] Zastanawiam się czy gdyby AFN zobowiązało sie do pokrycia kosztów leczenia i utrzymania Bursztyna Pani Jola mogłaby się nim zająć. Dla mnie cała dotychczasowa terapia weźmie w łeb jeżeli nie zajmie się nim właściwa osoba. Ja pomogę z tą zamrażarką bo widzę, że nie ma chętnych. Podaj mi adres Pani Joli na pw.
  2. Zapytam na wątku Pani Joli z Radzymina. Wiem, że ona ma przytulisko z niepełnosprawnymi psami. Problem w tym, że tam jest cieńko finansowo. Ale co szkodzi zapytać....
  3. Ja nic nie mogę zrobić. Adresu nie mam , telefonu nikt nie odbiera. Wypada chociaż napisać co i jak. Dzisiaj dostęp do netu jest wszędzie , choćby w kafejce. To brak odpowiedzialności i tyle.
  4. Ode mnie też nie odbiera a jutro mam gości w południe i nie mam jak sprawdzić czy nie ma jej już w schronisku ! Coś nie wierzę w te choroby ! Przeważnie to wymówka bo się znudziły spacery z pieskiem i tyle.
  5. Jeżeli masz życzenie żeby tam podjechać to w tej chwili mogę, ale nie znam adresu. Schron dzis chyba jest otwarty do 16 a jutro do 13. Ale jak ją oddali do schronu to w toruniu najpierw robią sterylkę a potem wydają. O ile pamiętam trwa to miesiąc więc psa trzeba zamowić.
  6. Obawiam sie , że to niestety trzeba będzie sprawdzić empirycznie. Z reguły jak wprowadzam nowe psy do mojego stada to nie są agresywne. Raczej sie podporzadkowują zwłaszcza sunie. Obawiam się zawsze reakcji przywódcy stada, ktory jest słusznej postury Bernardynem. Pozwala mi adoptować szczeniaki i suki. Natomiast każdy dorosły pies został przetrzepany i w żaden sposób nie dało sie go zaadoptować. Myślę, że w przypadku Lejdi nie byłoby problemu, ale oczywiście trzeba zapytać Żabę bo to on zajmuje się Lejdi.
  7. Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy. :lol: Choc prawdę mówiąc nadal nie rozumiem dlaczego pierwsi właściciele Werki tak mało zrobili aby znaleźć jej dom. W zasadzie ani nie zrobili ogłoszeń, ani nie angażują się teraz w transport. Czy oni naprawdę oddają tego psa z konieczności , czy może im się znudził ? Nie wyobrażam sobie sytuacji życiowej gdy jestem zmuszona oddać psa w tzw. dobre ręce, abym osobiście tego nie nadzorowała i nie dowiozła psinki. Nie podoba mi się to od samego początku :shake:
  8. [quote name='Rybka_39']Jak ona reaguje na inne suczki?[/quote] Rybko ! Jak może reagować źle na inne psy skoro u Pani Romy mieszka ich w tej chwili 30. W najlepszym okresie było około 50. Gdyby źle reagowały na inne psy to by w tym stadzie nie przeżyły.
  9. A moja córcia siedzi w Olsztynie ze swoją sunią Klarą i nie przyjedzie na weekend i nie zobaczę jej ani klarci..........:placz::placz::placz:
  10. Margo ! Przebiję Cię ! Mój TZ jak w poniedziałek rąbnął w TIRA to skasował Nissana Navarę. Teraz próbuje wyłudzić moje autko cwaniak, ale nic z tego. Dobrze , że nic mu się nie stało. Gdyby jechał osobowym byłyby trupy. No cóż tirowcy to panowie szos ! Ich przepisy nie obowiązują. Wymuszenia to dla nich norma.
  11. [quote name='Odi']Schronisko w Gorzowie Wlkp. przyjmie do siebie kolejne cztery pieski z Krężela. Przypomnę, iż dotychczas schronisko to przyjęło już sześć piesków - cztery z Krężela i dwa z Maciejowic. Szukam Sponsorów, którzy chcieliby wspomóc finansowanie operacji kreżlowskiej suni Loli. Szczegóły: mój post nr 2034 na str. 204.[/quote] [SIZE=6]Oto post Odi z prośbą o wsparcie finansowe.[/SIZE]
  12. [quote name='Margo05']Zdaje się, że ktoś zbierał na operację jakiejś suni z Krężla, ale nie jestem pewna czy to jest aktualne :cool3:[/quote] Odi zbierała, ale o ile wiem sunia już po operacji. Nie wiem czy został dług ?
  13. A co z tą zamrażarką ? Czy w W-wie macie tez takie ceny ?
  14. Dlatego trzeba kogoś kompetentnego kto im sie do d... dobierze ! :mad:
  15. [SIZE=6]DZIĘKUJEMY :calus::B-fly::B-fly::B-fly:[/SIZE]
  16. A ja taka glodna z torunia wróciłam ! Nic mi nie zostawiłyście :mad:
  17. Miśka ! Przejrzyj wątek kielecki tam Ewelinka podała duzo linkow do portali adopcyjnych. Musisz odszukać postu, ale to było jakies 2 tygodnie temu.
  18. Nadziejo ! Ja mieszkam zaledwie 25 km od Torunia. wierz mi, że gdyby nie fakt iż posiadam 5 zaadoptowanych psów / 6 -sty mi uciekł dzień po adopcji/ wziełabym Wercie. To śliczna sunia i w najodpowiedzniejszym wieku. Już nie gryzący wszystko szczeniak a jeszcze młoda sunia. Będziesz zadowolona.
  19. [quote name='weronika1']Dzisiejszy dzień to męki Tantala, najpierw jak Jurand ze Spychowa ,od godz 11 do 14 u drzwi Pani doktor, potem badania. ciężki dzień i bardzo męczacy, zwłaszcza dla nas młodych kobiet.:lol: jutro okulista.[/quote] No cóz żeby leczyć się w placówkach polskiej służby zdrowia trzeba mieć zdrowie i kondycję fizyczną.
  20. Szukamy domku dla piĘknej suni !
  21. Ja zaglądam, ale tracę wiarę. Miśka sprawdź lokalne fora w Częstochowie. Może da radę gdzieś psiaki poogłaszać. Ja spróbuje w mojej Pomorskiej, ale najlepiej w weekend. Wtedy duzo osób wchodzi na forum.
  22. Sklep jest i ma sie dobrze. Najdrozsza i najwieksza zamrażarka jaka dzisiaj stała miała około 350 l pojemności i kosztowała 790 zł + transport do W-wy 100 zł. W sobotę bedzie dostawa mniejszych i trochę tanszych zamrażarek. Pan odradził skrzyniową jako nieekonomiczna i niewygodną. Podobno biorą więcej prądu. Zasadnoczo ceny u niego nie zmieniły sie od 2 lat. Co o tym myślicie ? Pracy to ja Pani Joli nie załatwię, ale tak sobie pomyslałam, ze skoro tyle osób handluje na allegro i wystawia swoje towary to moze Pani Jola też mogłaby cos w domu np. szyć i wystawiać. Ja kupowałam Pani Romie fartuszki kuchenne na allegro od takich domowych producentów. Co myślicie ?
  23. Ja za chwilkę jadę do torunia załatwić co nieco dla firmy, więć zobaczę czy jest jeszcze ten sklep z używanym sprzętem.
  24. Miśka ! Wstaw Lejdi na jakieś miejscowe forum ! Może ktoś się zainteresuje w Częstochowie.
  25. Dużo osób kocha Benki, ale ciężko o właściwe warunki dla nich. Łatwiej zaadoptować małego psiaka niż takiego "misiaczka". Ale nie poddawajcie się. Może się uda.
×
×
  • Create New...