Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Margo ! Nie otwierają sie fotki Fredzia na 289. Chciałam je wstawic na inny wątek/ mała suczka po sterylce, w środku olbrzymiaste szczeniaki nie do urodzenia/ i nie mogę. Są okienka z czerwonym krzyżykiem.
  2. Ale z wszystkimi facetami tak chyba nie postępujesz :shake:
  3. [quote name='andzia69'] Co do kontroli domkiu - jeszcze Asior miała skontaktować się z jakąś panią Ulą, co goniła złodzieja psa przez pół miasta:evil_lol: Pani Ula mieszka na Błoniach - jeśli da radę podejsć do tej pani to chyba byłoby najlepiej bo najblizej - jeśli nie, to będę prosic dalej;)[/quote] Jakie wy macie niezwykle kontakty :evil_lol:
  4. Margo ! Czy masz wolną skrzynke na pw. Pilne !
  5. Czy ktoś odpowiedział Agbar, Salibince i Miśce. :lol:
  6. Wszędzie wygląda to tak samo :-(
  7. Trudno ! Trzeba myślec dalej ! On nie powinien przebywać w schronisku bo nie ma możliwości codziennej rehabilitacji. Im dłużej bez tymczasu , tym gorzej.:shake:
  8. Margo ! Ja wiem , ale chyba znalezienie innej pracy chałupniczej , przy której mozna zajmować sie psami, graniczy z cudem. Nie wiem czy coś wymyslimy. Może dać ogloszenie w prasie ? A może otworzyc hotelik ? No nie wiem ?
  9. No to trzymam kciuki :eviltong:
  10. No to może zmienić tytuł wątku na bardziej optymistyczny :lol:
  11. [quote name='Miśka84']Cioteczka Saphira jest dziś niebezpieczna ;) Z pałką na ludzi? Za co? My grzeczni jesteśmy :p[/quote] A mnie tak jakoś od wczoraj zostało :mad: Chętnie komuś bym dołożyła :mad:
  12. No to trzeba ją wstawiać gdzie się tylko da. Inaczej na domek nie ma szans :shake: Na dogo adopcje stanęły :shake: Chociaż dzisiaj poszly dwie sunie z Orzechowców :multi:
  13. Podnosimy Zamość !
  14. Weroniko ! Ona nie tylko nie skrzywdziłaby muchy, ale nawet otoczyła ją opieką. Pani Roma zachowuje się jak Mnich Buddyjski szanujący najmniejsze nawet stworzenie. :lol:
  15. A Frytka ma allegro ?
  16. No nie zadawajcie głupich pytań tylko ją szybko adoptujcie !:mad::mad::mad:
  17. Wstawilam Bubcie tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/do-kochania-kochajacego-dzieci-tarnowskie-gory-124015/index4.html#post11208789[/URL]
  18. Margo ! Pani jola musi zmienić umowę z TP. Teraz mająć internet mozna zarabiać pieniążki tylko trzeba się nauczyć. Znam osoby, które żyją wystawiając różne rzeczy na aukcjach allegro. Praktycznie potrafią się z tego utrzymać. Zabacz na fundację VIVA, albo TARA. Oni mają z tego duże przychody. Musiałabyś nauczyć Panią Jolę jak to działa i trochę pomóć na początek.;)
  19. Bo nie idą ! Pomóżcie wstawiać psiaki na wątki z działu Przygarnę psa. Samo podnoszenie niewiele daje :shake:
×
×
  • Create New...