Margo ! Nie otwierają sie fotki Fredzia na 289. Chciałam je wstawic na inny wątek/ mała suczka po sterylce, w środku olbrzymiaste szczeniaki nie do urodzenia/ i nie mogę. Są okienka z czerwonym krzyżykiem.
[quote name='andzia69']
Co do kontroli domkiu - jeszcze Asior miała skontaktować się z jakąś panią Ulą, co goniła złodzieja psa przez pół miasta:evil_lol: Pani Ula mieszka na Błoniach - jeśli da radę podejsć do tej pani to chyba byłoby najlepiej bo najblizej - jeśli nie, to będę prosic dalej;)[/quote]
Jakie wy macie niezwykle kontakty :evil_lol:
Trudno ! Trzeba myślec dalej ! On nie powinien przebywać w schronisku bo nie ma możliwości codziennej rehabilitacji. Im dłużej bez tymczasu , tym gorzej.:shake:
Margo ! Ja wiem , ale chyba znalezienie innej pracy chałupniczej , przy której mozna zajmować sie psami, graniczy z cudem. Nie wiem czy coś wymyslimy. Może dać ogloszenie w prasie ? A może otworzyc hotelik ? No nie wiem ?
[quote name='Miśka84']Cioteczka Saphira jest dziś niebezpieczna ;) Z pałką na ludzi? Za co?
My grzeczni jesteśmy :p[/quote]
A mnie tak jakoś od wczoraj zostało :mad:
Chętnie komuś bym dołożyła :mad:
No to trzeba ją wstawiać gdzie się tylko da. Inaczej na domek nie ma szans :shake: Na dogo adopcje stanęły :shake: Chociaż dzisiaj poszly dwie sunie z Orzechowców :multi:
Weroniko ! Ona nie tylko nie skrzywdziłaby muchy, ale nawet otoczyła ją opieką. Pani Roma zachowuje się jak Mnich Buddyjski szanujący najmniejsze nawet stworzenie. :lol:
Margo ! Pani jola musi zmienić umowę z TP. Teraz mająć internet mozna zarabiać pieniążki tylko trzeba się nauczyć. Znam osoby, które żyją wystawiając różne rzeczy na aukcjach allegro. Praktycznie potrafią się z tego utrzymać. Zabacz na fundację VIVA, albo TARA. Oni mają z tego duże przychody. Musiałabyś nauczyć Panią Jolę jak to działa i trochę pomóć na początek.;)