-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Promyczek w schronie marznie. Bardzo proszę zdecydujcie co dalej bo Weronikę serce boli, że jej ulubieniec dalej w schronie. Osobiście cieszę się z następnej osoby na dogo z Torunia bo jeżeli nawet nie wyjdzie adopcja Promyczka to pracy i psiaków do ratowania jest dla wszystkich dosyć. Myślę, że niczyjego dobrego serca zmarnować nie można. Czy Pati dała jakąś odpowiedź co do miejsca w hoteliku pod Warszawą ? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Estote ! Zgubiłam telefon o Ciebie a koleżanka nie odbiera. Możesz mi wysłać :loveu: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Mogę zrobić wizytę przedadopcyjną :eviltong::eviltong::eviltong: -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Saphira replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Poroznosiłam prośbę o listy na inne wątki. Wiele osób jeszcze nie wie o sprawie Olkusza. Może teraz się przyłączą :shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Przypominamy jej szczęśliwy pysiaczek :eviltong::eviltong::eviltong: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Katia i Rasputin nie pojada :([/quote] A gdzie one miały jechać i dlaczego nie jadą :crazyeye: -
Fundacja emir - kompromitujące fakty
Saphira replied to Magdalena's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL] -
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL] -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html -
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL] -
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
-
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
-
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]