Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Wstawiłam jego zdjęcia na profil nk. Wywołał większe poruszenie niż promyczek. Wiele osób chce pomóc podałam link do allegro .
  2. Dziewczyny ! Promyczek w schronie marznie. Bardzo proszę zdecydujcie co dalej bo Weronikę serce boli, że jej ulubieniec dalej w schronie. Osobiście cieszę się z następnej osoby na dogo z Torunia bo jeżeli nawet nie wyjdzie adopcja Promyczka to pracy i psiaków do ratowania jest dla wszystkich dosyć. Myślę, że niczyjego dobrego serca zmarnować nie można. Czy Pati dała jakąś odpowiedź co do miejsca w hoteliku pod Warszawą ?
  3. Estote ! Zgubiłam telefon o Ciebie a koleżanka nie odbiera. Możesz mi wysłać :loveu:
  4. [quote name='weronika1']Pani Roma nie ma juz grudki węgla , też kończy się drzewo a wiosny nie widać. Potrzebny pilnie Żabek, może by pomógł zrobić trochę zdjęć.[/quote] Weroniko ! A ile jest kasy w skarpecie żeby mozna przeznaczyć na węgiel ?
  5. Mogę zrobić wizytę przedadopcyjną :eviltong::eviltong::eviltong:
  6. Poroznosiłam prośbę o listy na inne wątki. Wiele osób jeszcze nie wie o sprawie Olkusza. Może teraz się przyłączą :shake:
  7. Neczko on mi się strasznie podoba, ale w moim stadku jest słusznej postury benek o imieniu Kacper, z którym spotkania mógłby nie przeżyć. Dlatego nie wzięłam ślepego Burysia z Osięcin. Kacper niestety też jest pewnie w wieku Leopolda. :shake:
  8. [IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Przypominamy jej szczęśliwy pysiaczek :eviltong::eviltong::eviltong:
  9. To prawda. Ludzie boją się przywiązać do psa i potem patrzeć jak odchodzi..... To zawsze boli :-(
  10. [quote name='SZPiLKA23']Katia i Rasputin nie pojada :([/quote] A gdzie one miały jechać i dlaczego nie jadą :crazyeye:
  11. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  12. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  13. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  14. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  15. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html
  16. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  17. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  18. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  19. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  20. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  21. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  22. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
×
×
  • Create New...