Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Agatko ! Myślę, że podjęłaś właściwą decyzje. Jeżeli jest możliwość pozostawienia go u tej Pani i załatwienia budy to lepsze niz dociążanie Pani Joli, która i tak ma spore problemy ze swoją gromadką. Martwi mnie tylko ta buda. Czy będzie napewno i kiedy. Ja mogę karmę od czasu do czasu podesłać :lol:
  2. Wy rozpustnice :diabloti::diabloti::diabloti:
  3. To się nazywa : Czytanie tekstu ze zrozumieniem. Niektórzy opanowują tę umiejętność w wieku lat 6 -ściu :lol: inni do końca życia próbując zrozumieć cokolwiek mózg sobie uszkadzają :evil_lol:
  4. Agatko ! Przykro mi ,ale zupełnie nie wiem jak Ci pomóc :shake:
  5. Pewnie wet ocenia po zębach, a z pamiecią Pani Romy to też najlepiej nie jest. Większości bezdomniaków wiek wpisują " na oko" :lol:
  6. Rozumiem, że domek w Będzinie już nieaktualny....:-(
  7. Reksiu ! Historie Lejdi masz na pierwszej stronie : [B]Lejdi, jako roczny psiak, została przywieziona do Pani Romy przez byłego kierownika schroniska, który prosił Ją o przechowanie psa przez kilka dni, bo jej pan wyjechał za granice i nie miał co z psiakiem zrobić... Niestety dni mijały, Lejdi tęskniła i wypatrywała swojego pana, ale na próżno... Mimo obietnic nikt już po nią nie przyjechał. Prawdopodobnie były kierownik dostał pieniądze za Lejdi, i zawiózł ją do Pani Romy bo wiedział ze będzie bezpieczna, sunia przebywa tam już od 2 lat.[/B]
  8. Jak to mówia : Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Ja też obserwuję, że jednak źli ludzie padaja ofiarami własnej destrukcji. Nawet nie trzeba pomagać.:shake:
  9. Potrzebna pomoc: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL]
  10. Pomoc pilnie potrzebna : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL]
  11. Proszę o zainteresowanie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL]
  12. Czy mozecie zajrzeć : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL]
  13. Czy mozecie zajrzeć : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL]
  14. Przepraszam, ale czy mozecie tu zajrzeć : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ofiary-schroniska-konajace-na-mrozie-cierpiace-chore-glodne-pilnie-potrzebna-pomoc-127803/#post11489704[/URL]
  15. [IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Prosimy o domek dla tej miziastej sunieczki :lol:
  16. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/8792/10ez0.jpg[/IMG][/URL] Amis prosi o domek !
  17. Fajnie . Tylko żeby to nie był domek tylko na święta. :shake: bo takie sytuacje są najgorsze :shake:
  18. Może przed Sylwestrem ktoś ją weźmie :lol:
  19. Beciu ! Ja sie na allegro nie znam, ale gdzieś czytałam, że dla psów fundacyjnych to chyba jest za darmo. Tylko fundacja konto na allegro musi mieć. Tak mi się wydaje, ale pewna to nie jestem. Jakby konto na Nadzieję załozyc to moze trochę kasy by się mniej płaciło ;) moze Margo albo Izadora sie orientują :lol:
  20. Ten fetor zabija Panią Romę. Ona sobie z tego sprawy nie zdaje, ale fetor to nic innego jak trujące, szkodliwe dla zdrowia substancje. Co do tych maleństw to może urodziły sie z wada genetyczną. U mnie przyszły kiedyś na świat kocięta, które były dziwnie maleńkie. żyly dwa dni i nie przyrastały. Wyglądały na niedorozwiniete. Fajnie, że Reksio deklaruje dalszą pomoc :lol::loveu:
  21. [IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Szukam domu :lol:
  22. To naprawdę wspaniała wiadomość. :loveu::loveu::loveu:
  23. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9797_127.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...