Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak Jaruś sobie radzi sam w domu ? Czeka na Pańcię z obiadkiem? -
To dopiero nowina .Zobaczymy jak Kundzia będzie się zachowywać w roli psa domowego.
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gratuluję , Jarcio musi być dumny ze swojej Pani, na pewno da sobie radę. Moim zdaniem zmiana tytułu jak najbardziej wskazana. -
O rany , Kundzia , ty się staraj. Murko czy mamy już przesyłać środki czystości i mopy:evil_lol:
-
TRZEJ MUSZKIETEROWIE oraz ich mamusia MASZA - już w DS!!! HAPPY END :D
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ojej, drżę z niecierpliwości. mam nadzieję, że ostatni muszkieter trafi do domku. Tylko nasza Kundzia straci kolegów. -
Oczywiście , że o mim pamiętamy, ale nikt nie jest w stanie zrobic wizyty na drugim koncu Polski. Też liczę na Niebieską.
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Moje trzy kudłacze ścierają pazurki , a czwarty nie. Obcinamy u weta , ale przy tylu psach, to te pazurki mamy jako rabat. -
A w jakim wieku można już sterylizować sunie? Boje się , że jak te małe nawet znajdą domy, to w krótkim czasie ich potomstwa starczy na trzy schroniska. Nigdy nie damy sobie rady z bezdomnością jak psów będzie ciągle przybywać. Jak temu społeczeństwu to wytłumaczyć?
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nieprawdopodobne, może to klon naszej Brawurci?;) Brawurka w koszyczku, grzeczna i ułożona , to chyba sen. -
Kundzia chyba zrobiła się bardziej dorosła, tzn fizycznie, bo jakoś do nauka czystości z trudem idzie, ale panienka z niej ładna. Dobrze , że już poza schronem i wysterylizowana. Jak poczytałam po wizycie Ulki o tych szczeniakach, to normalnie załamka.Historia ze Zwrotką to w ogóle brak słów. Szermanowi życzmy szybkiego powrotu do zdrowia.
-
Kundzia , nauczyłaś się czegoś , bo już nam prawie wstyd za ciebie.
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Lorek na tym zdjęciu pięknie pozuje, to niemal jak ślubny portret. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia Jarusia, a ten puchaty ogon wspaniały. Zawsze miałam słabość do kudłaczy. A wiecie, że parę dni temu minął rok jak Jaruś opuścił schronisko jako zestresowany, nieśmiały psiak. Marzy mi się, żeby wszystkie psy , a zwłaszcza schroniskowi weterani znaleźli takie domy. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Blog Jarusia to moja ulubiona lektura. A wiecie, że na miejsce corgomaniaków idzie do Murki Jaro? Cudowny kudłatek , bardzo podobny do Jarusia. -
:multi:Radunia, dzięki za Jaro, to spełnienie naszych marzeń. Faktycznie od dawna chcieliśmy go wyciągnąć, ale ostatnio wzięliśmy Kundzię głównie dlatego, że baliśmy się , żeby nie miała szczeniaków Teraz co zaglądam do Jarusia to myślę o Jaro. Baaaaaaaaaaaardzo się cieszę.:multi::multi::multi:
-
Halcia, proszę sie nie wyśmiewać z naszej podopiecznej.Podobno Einstein miał w szkole kłopot z prostymi zadaniami. Kundzia jeszcze wszystkich zadziwi. To pewnie taki ukryty talent.:evil_lol:
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jelena na pewno coś znajdziesz. Czasem warto dłużej poczekać. Inna sprawa ,ze w wielu przypadkach nie są brane pod uwagę umiejętności tylko działają różna układy i układziki. Poczytałam o tym schronie w Kielcach, może da się wreszcie coś z tym zrobić. Sytuacja psów w Świętokrzyskiem jest naprawdę tragiczna. Myślę, że Jaruś się nie obrazi jak na jego wątku podam link do bazarku na kieleckie psiaki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191889-***Tego-jeszcze-nie-by%C5%82o-GIGA-bazar-na-Kielce-do-20.09.WSZYSTKO-tu-jest-)-ZAPRASZAM[/url]. -
Ciekawe czy sunia się czegoś nauczyła od szczeniaków ?
-
I co Kundziolku, dalej uparcie załatwiasz się w boksie?
-
Bardzo dobra na stłuczenia i krwiaki jest też maść z arnjki. Dostępna bez recepty.
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jaruś na pewno wybaczy brak szelek , byle tylko jego Pani jakimś guru nie została. -
Kundzia już chyba nie taka bidusia. Ja wierzę, że kiedys znajdzie swoje miejsce na ziemi jak Jaruś, który tyle lat trząsł sie ze strachu w schronisku.
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ludzie wierzą w reklamy, a wiele psów chyba chetnie je Chappi. W lipcu 2 tygodnie naszymi psami opiekowała sie moja mama. Zostawiłam dla grubaska Royal obesity, dla reszty Acanę. Obesity podjadały wszystkie, a Acane nie bardzo. Po powrocie pani starsza mnie nakrzyczała, że karma niedobra , więc kupiła im taką fajną z kolorowymi ziarenkami i chętnie jadły, a nie to moje dziadostwo . Te "pyszności" to było Pedegree. Lori przynajmniej ceni jakość. -
Super to zdjęcie i jak Karmelka pięknie wygląda.