Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Redzik przepiękny, pewnie mu gorąco, taki los futrzaków, myśmy z naszych wyczesali dosłownie 2 wiadra futra, a i tak ożywiają sie dopiero wieczorem. Magda Kolusia znajdzie dobry dom, a może lepiej poczekać dłużęj? Popatrz na naszego Jarusia . Siedział u Murki najdłużej z naszych, ale domku można mu pozazdrościć. Inne szły szybciej, ale zdarzały się powroty, albo brak wiadomości. Wiem ,że Ci ciężko, sama chętnie bym Ci pomogła udusić te kury,:diabloti:, ale i tak to nic nie zmieni:shake:
-
Kundzia na pewno sie nauczy. Dla niej to zupełna nowość, ona chyba całe życie spędziła w schroniskowym boksie.
-
To super. Myślę, że Kundzia szybko dojdzie do siebie .
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Puma wreszcie wygląda na szczęśliwą. Buźka uśmiechnięta i futerko odrasta. -
My też bardzo prosimy o wiadomości o Tadeuszku.
-
Dopiero teraz przebrnęłam przez ostatnie strony wątku i zamarłam . Magda trzymaj się, jeśli dasz radę to nie płacz, my to robimy za Ciebie. Bardzo Ci współczuję. Ile Martusia ma lat?
-
Od kiedy pamiętam to oni byli na stronie schroniska , ale o szczeniakach nie wiedziałam, sterylizacje powinny być jednak priorytetem.Myślę, że Kundzia jest młoda, to się przyzwyczai do normalnego życia.Zmieniliśmy banerki, z bólem serca ściągnęłam Bunię ,chyba nie ma już nadziei. Nie wiadomo też nic o Tadziu, niepokoi ten kompletny brak wiadomości.
-
Kundzia chyba całe życie spędziła w schronisku, wszystkiego musi się nauczyć.Jedynie dobrze, że nie zdążyła mieć szczeniaków.
-
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłałam wyrównanie długu Frani, jak cos zostanie to przejdzie na Kundzię. -
Niebieska, byłaś u Tadka?
-
Musimy pozmieniać Banerki, bo mamy troszkę podstarzałe, mamy nadzieję, że Tadek i Karmelka nie wrócą. Diana prześliczna jest, a i Kundzia niczego sobie.
-
No to mamy "swoją" psinkę. Myślę , że wkrótce dojdzie do siebie. Ulka , a jakie to sa zęby ponosówkowe. Dzięki Eloise za założenie wątku.
-
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Chwila spokoju każdemu jest potrzebna, przy maluchach, ale przy tych prawie dorosłych dzieciach też;). Fafik był naszym pierwszym mielczakiem w hoteliku i tym bardziej cieszymy się , że psiak tak dobrze trafił . Niedawno zupełnie podobny do niego Jarus też znalazł cudowny dom. Miło czytać wieści o "swoich " piesach. -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super, że się odezwałaś. Powoli na pewno wszystko się ułoży. Fafik ma szczęście, że trafił na ciebie i odwdzięcza się całym psim serduchem. Bardzo mnie cieszy , że jest dla ciebie oparciem w trudnych chwilach. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że niezależnie od sytuacji może na Ciebie liczyć. Ileż to ludzi przy mniejszych kłopotach oddaje psa, a wy przetrwaliście wszystko razem. -
Cieszą wiadomości o szczęśliwych adopcjach. Niebieska , odwiedź Tadka , bardzo proszę , bo nic o chłopaku nie wiemy.
-
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Naszą Kudłatkę nazwaliśmy Kundzia, żeby się dużo nie różniło. Bez zdrobnienia to oczywiście Pani Kunegunda.Mamy nadzieję, że to fatum już mija i mała będzie szczęśliwa. Wystarczy już zaginięć i tęczowych mostów.Myślę, że Mania , Frania, Roksanka, Pestka i Bunia wyczerpały już limit nieszczęść. Pięć suniek, które mogły rozpocząć nowe życie,a które straciliśmy w ciągu miesiąca.Te nowe muszą być szczęśliwe. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To na pierwsze miejsce Kudłatka, bo już miała jechać tylko jej nie znaleźli i w dodatku jest chyba niesterylizowana to tym bardziej narażona . -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ulka ma rację,trzeba wybrać jakąś psinę. Podamy kilka , bo pewnie nie wszystkie są w schronisku. Oczywiście miłość od pierwszego wejrzenie to Lisek-Uciekinier, może po kastracji przestałby uciekać. Podobno jest też młoda Kudłatka z. 91, której ostatnio nie znaleźli. str 4 w galerii.Na pierwszej stronie jest suczka szczeniak-kudłata, taka mała Brawurka, I oczywiście Borsunia i ta Sunia o której pisze Reno. A kiedy może przyjechać? -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Murko dziękuję za opiekę nad naszą Franią i za podjęcie tej najtrudniejszej decyzji. Psinka odeszła tak szybko, że jeszcze nie zdążyłam zrobić wpłaty w tym miesiącu. Jutro to nadrobię. Dziękuję wszystkim za dodatkowe wpłaty na Franię, Reno za leki. Murko czy mogłabyś poczekać z rozliczeniem aż dojdzie nasza czerwcowe wpłata i zrobić je na wątku , ponieważ inne cioteczki też wpłacały na Franię. Tyle ostatnio złych wieści , niestety ta o Frani mnie nie zaskoczyła. Nie potrafię na razie myśleć o wyborze następnego psiaka do hoteliku. Czy mogę parę dni poczekać czy już jedziecie po kogoś na miejsce Mani. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Skąd u was takie cuda ? Chciec to byśmy i chcieli, ale musimy zachować rozsądek. Amiś jest naszym czwartym piesem i tak musi pozostać.Trzymamy kciuki za tych dwóch i jestem pewna , ze Cioteczki z Błonia pomogą. Myślę , że w najbliższym czasie wstawimy jakieś fotki.Po tych ulewach nastąpiły upały. Futrzaki wykopują sobie dołki pod krzaczkami, których na szczęście w ogrodzie jest sporo. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety, często choroba, która przebiega prawie bezobjawowo pozostawia jednak ciężkie następstwa, boję się, że tak jest u Frani.. -
Córka Mańki FRANIA-odeszła :( przegrała z nosówką :(
Filipki replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franiu , biedactwo, takiej serii to chyba dawno nie było. Strach wejść na wątek.