Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Redzik przepiękny, pewnie mu gorąco, taki los futrzaków, myśmy z naszych wyczesali dosłownie 2 wiadra futra, a i tak ożywiają sie dopiero wieczorem. Magda Kolusia znajdzie dobry dom, a może lepiej poczekać dłużęj? Popatrz na naszego Jarusia . Siedział u Murki najdłużej z naszych, ale domku można mu pozazdrościć. Inne szły szybciej, ale zdarzały się powroty, albo brak wiadomości. Wiem ,że Ci ciężko, sama chętnie bym Ci pomogła udusić te kury,:diabloti:, ale i tak to nic nie zmieni:shake:
  2. Kundzia na pewno sie nauczy. Dla niej to zupełna nowość, ona chyba całe życie spędziła w schroniskowym boksie.
  3. Biedna Dianka. Nie chcę nawet myśleć, że mogliśmy stracić kolejna sunię. A co było powodem ?
  4. To super. Myślę, że Kundzia szybko dojdzie do siebie .
  5. Puma wreszcie wygląda na szczęśliwą. Buźka uśmiechnięta i futerko odrasta.
  6. My też bardzo prosimy o wiadomości o Tadeuszku.
  7. Dopiero teraz przebrnęłam przez ostatnie strony wątku i zamarłam . Magda trzymaj się, jeśli dasz radę to nie płacz, my to robimy za Ciebie. Bardzo Ci współczuję. Ile Martusia ma lat?
  8. Od kiedy pamiętam to oni byli na stronie schroniska , ale o szczeniakach nie wiedziałam, sterylizacje powinny być jednak priorytetem.Myślę, że Kundzia jest młoda, to się przyzwyczai do normalnego życia.Zmieniliśmy banerki, z bólem serca ściągnęłam Bunię ,chyba nie ma już nadziei. Nie wiadomo też nic o Tadziu, niepokoi ten kompletny brak wiadomości.
  9. Kundzia chyba całe życie spędziła w schronisku, wszystkiego musi się nauczyć.Jedynie dobrze, że nie zdążyła mieć szczeniaków.
  10. Wysłałam wyrównanie długu Frani, jak cos zostanie to przejdzie na Kundzię.
  11. Niebieska, byłaś u Tadka?
  12. Diana prześliczna jest, te jej klapnięte uszaka i uśmiech na twarzy.
  13. Musimy pozmieniać Banerki, bo mamy troszkę podstarzałe, mamy nadzieję, że Tadek i Karmelka nie wrócą. Diana prześliczna jest, a i Kundzia niczego sobie.
  14. No to mamy "swoją" psinkę. Myślę , że wkrótce dojdzie do siebie. Ulka , a jakie to sa zęby ponosówkowe. Dzięki Eloise za założenie wątku.
  15. Chwila spokoju każdemu jest potrzebna, przy maluchach, ale przy tych prawie dorosłych dzieciach też;). Fafik był naszym pierwszym mielczakiem w hoteliku i tym bardziej cieszymy się , że psiak tak dobrze trafił . Niedawno zupełnie podobny do niego Jarus też znalazł cudowny dom. Miło czytać wieści o "swoich " piesach.
  16. Super, że się odezwałaś. Powoli na pewno wszystko się ułoży. Fafik ma szczęście, że trafił na ciebie i odwdzięcza się całym psim serduchem. Bardzo mnie cieszy , że jest dla ciebie oparciem w trudnych chwilach. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że niezależnie od sytuacji może na Ciebie liczyć. Ileż to ludzi przy mniejszych kłopotach oddaje psa, a wy przetrwaliście wszystko razem.
  17. Cieszą wiadomości o szczęśliwych adopcjach. Niebieska , odwiedź Tadka , bardzo proszę , bo nic o chłopaku nie wiemy.
  18. Naszą Kudłatkę nazwaliśmy Kundzia, żeby się dużo nie różniło. Bez zdrobnienia to oczywiście Pani Kunegunda.Mamy nadzieję, że to fatum już mija i mała będzie szczęśliwa. Wystarczy już zaginięć i tęczowych mostów.Myślę, że Mania , Frania, Roksanka, Pestka i Bunia wyczerpały już limit nieszczęść. Pięć suniek, które mogły rozpocząć nowe życie,a które straciliśmy w ciągu miesiąca.Te nowe muszą być szczęśliwe.
  19. To na pierwsze miejsce Kudłatka, bo już miała jechać tylko jej nie znaleźli i w dodatku jest chyba niesterylizowana to tym bardziej narażona .
  20. Ulka ma rację,trzeba wybrać jakąś psinę. Podamy kilka , bo pewnie nie wszystkie są w schronisku. Oczywiście miłość od pierwszego wejrzenie to Lisek-Uciekinier, może po kastracji przestałby uciekać. Podobno jest też młoda Kudłatka z. 91, której ostatnio nie znaleźli. str 4 w galerii.Na pierwszej stronie jest suczka szczeniak-kudłata, taka mała Brawurka, I oczywiście Borsunia i ta Sunia o której pisze Reno. A kiedy może przyjechać?
  21. Murko dziękuję za opiekę nad naszą Franią i za podjęcie tej najtrudniejszej decyzji. Psinka odeszła tak szybko, że jeszcze nie zdążyłam zrobić wpłaty w tym miesiącu. Jutro to nadrobię. Dziękuję wszystkim za dodatkowe wpłaty na Franię, Reno za leki. Murko czy mogłabyś poczekać z rozliczeniem aż dojdzie nasza czerwcowe wpłata i zrobić je na wątku , ponieważ inne cioteczki też wpłacały na Franię. Tyle ostatnio złych wieści , niestety ta o Frani mnie nie zaskoczyła. Nie potrafię na razie myśleć o wyborze następnego psiaka do hoteliku. Czy mogę parę dni poczekać czy już jedziecie po kogoś na miejsce Mani.
  22. Skąd u was takie cuda ? Chciec to byśmy i chcieli, ale musimy zachować rozsądek. Amiś jest naszym czwartym piesem i tak musi pozostać.Trzymamy kciuki za tych dwóch i jestem pewna , ze Cioteczki z Błonia pomogą. Myślę , że w najbliższym czasie wstawimy jakieś fotki.Po tych ulewach nastąpiły upały. Futrzaki wykopują sobie dołki pod krzaczkami, których na szczęście w ogrodzie jest sporo.
  23. Niestety, często choroba, która przebiega prawie bezobjawowo pozostawia jednak ciężkie następstwa, boję się, że tak jest u Frani..
  24. Franiu , biedactwo, takiej serii to chyba dawno nie było. Strach wejść na wątek.
×
×
  • Create New...