Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Bruguś czuje się świetnie. chociaż ostatnio przebywa w Dębicy , bo Filip złamał nogę i spacery stanowiły problem. Ale jest już coraz lepiej i wkrótce wrócą do Wroclawia. Chyba przyzwyczaił się do roli jedynaka, bo niby bawi się z kolegami ale chce zabrać wszystkie zabawki, nie wystarcza mu jedna.Pierwszy wskakuje do łóżka i nie chce już nikogo wpuścić Postaramy się niedługo wstawić zdjęcia.
-
Brugo jest grzeczny jak zostaje w domu, najczęściej śpi , czasem bawi się swoimi zabawkami. Szczeka tylko jak usłyszy innego psa, ale raczej nikomu to nie przeszkadza, bo to bardzo psiolubny blok. Rano ma krótki spacer, a dłuższe później.We wrocławskim schronisku jest takie motto "Lepiej samemu 10 godzin w domu niż całe życie w schronisku". Oczywiście 10 godzin to on nigdy nie jest sam , tak najwyżej 6 i chyba mu to nie przeszkadza.Jak widać śpi sobie gdzie chce, ale ostatnio ulubione miejsce to fotel. Nie niszczy, jest po prostu bardzo fajnym psem.
-
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Filipki replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Irysek na pewno znajdzie dom, gdybyśmy nie byli zapsieni na maksa, to byłby nasz .I tak dobrze, że dziewczyna się tak zachowała, a nie jak np właściciele Zorki. Mam jeszcze taką sprawę , mam trochę fantów, głównie zabawek w bardzo dobrym stanie, część nowych i chciałabym je przeznaczyć na bazarek dla Iryska, Niestety z powodów głównie czasowych nie jestem w stanie się ty zająć, gdyby ktoś wystawił bazarek ,to chętnie prześlę, ale dopiero pod koniec tygodnia (czas). Ewentualnych chętnych proszę o kontakt -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Filipki replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Właśnie wpłaciliśmy 50 zł dla Iryska. Takie kudłate bezdomne maluchy zawsze mnie rozczulały, w dodatku to dług wdzięczności za naszego Brugusia, który jeszcze kilka miesięcy temu był w sytuacji Iryska. Proszę zapisać to jako deklarację stałą.