Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. I nadal nikt nie pyta o taka słodka maliznę ?
  2. Tak . tutaj żeśmy je leczyli. Pies ma uszkodzone kolano, zerwane więzadło. W piątek mamy zabieg, a potem z następnym też jedziemy do Tomka. Natomiast ten śrut juz musi zostać, siedzi gdzieś w mięśniu.
  3. Też się dziwię, że domku nie ma i nie ma.Przepraszam Tomciu , że mało do ciebie zaglądam, ale moje psy maja kłopoty zdrowotne. Dzisiaj byliśmy z jednym u dr Mrozowskiego i potrzebna jest natychmiastowa operacja, a on był od dłuższego czasu leczony tabletkami. Przy okazji wyszło na zdjęciu , że psina ma w sobie śrut, musiał ktoś do niego strzelać zanim do nas trafił . Normalnie jestem w szoku.Ludzie są okropni.
  4. Wreszcie udało mi się zajrzeć do Tomka, ostatnio mamy jakies kłopoty z internetem. Taki super psiak na pewno znajdzie dom.
  5. Hm , Tadeusz miał jeszcze większe uszy, ale chyba w była w schronie taka sunia , nazwana jakoś tak od uszu Ufka czy Usia . To może ona ?. Trzymamy kciuki za Ulkę-maturzystkę.
  6. Trzymamy kciuki za Szybkie znalezienia domu.
  7. Zawsze sie boję zaglądać po pewnym czasie na wątki adoptowanych psów . W przypadku Kundzi to jednak sama radość . Potrzeba dużo takich domów.
  8. Bardzo dziękujemy za pomoc dla Tomcia . Sfinansowanie kastracji i zniżka dla mielczaka to naprawdę duża sprawa.
  9. Czyzby nikt nie zaglądał do Macho ?To my mówimy mu dobranoc i życzymy domku, najlepiej wspólnego z Maszą.
  10. Ulka , bardzo dziękujemy za ogłoszenia Tomusia. Patrząc na jego zdjęcia , dziwie się , że nikt o niego nie pyta. Przeciez to takie małe cudo.
  11. Biedny Modry, tak wiele psów opuściło schronisko, ale niestety nie da sie wszystkim pomóc. A jak Romuś ? Już po zabiegu?
  12. Bardzo się ciesze, że Moruskowi się udało, mam nadzieję,że nic nie wymyśli. Może cos ruszy z adopcjami?
  13. Świetny jest ten Tomuś, jak taka malizna znalazła się w schronisku.Mam nadzieję, że po tej serii świąt ktoś rozsądny sie nim zainteresuje.
  14. Morusek jest taki śliczny, gdyby nie moje cztery mordki, to też bym go chciała.
  15. Jak się czuje piękny kudłacz?
  16. Tomcio goni koty?.A to łobuziak. A z Hanią się dogaduje?
  17. Dobrze, że wypatrzyłyście Romusia. Jednak uroda w życiu pomaga:evil_lol:. Gdyby był mniej atrakcyjny to z tych boksów nigdy by nie wyszedł.
  18. I jak tam, maleństwo juz po zabiegu?
  19. Sliczny piesio . Bardzo się ciesze, że opuścił schronisko.
  20. Cudny ten Morusek, mnie przypomina naszego Amisia.
  21. Dziękujemy Eloise za założenie wątku. Śliczny ten nasz Tomuś.
  22. Romuś jest przepiękny. Mam straszną słabośc do takich kudłaczy.
  23. Zagadka: ile lat już jest Amiś u nas? Dzisiaj mija 3 lata. postaram się wrzucić zdjęcia, oczywiście przy naszym tempie to jeszcze nie dałam tych z wigilii. Pozdrawiamy wszystkie cioteczki z Amisiowego wątku.
  24. Popłakałam się . Nie wiem dlaczego do Węgielka czułam szczególny sentyment. Pociesza mnie to , że ostatnie lata spędził bezpieczny i kochany.
  25. Musimy uzbroic sie w cierpliwość . Czasem długie czekanie przynosi cudowne domki. Tak było z naszym Jarusiem i Kundzią.
×
×
  • Create New...