Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Pewnie Jaro w schronisku też się boi, bo to taki " trzeci bliźniak".
  2. Niebieska , miałaś może jakiś SMS o Tadziu?
  3. Chcę wam donieść , że powódź na południe nas nie dotknęła i Amiś jest całkowicie bezpieczny. Jedynie jest mokro w ogrodzie co stanowi małą przeszkodę w kopaniu dołków.
  4. Ciekawe jak minie TadeUszkowi pierwsza noc w nowym domku. Niebieska bardzo dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że czasem będziemy mieć jakieś wieści o piesiu.
  5. Czekamy na wiadomości.
  6. Większość psów z Mielca do lekkich nie należy, Tadzio nie jest wyjątkiem.
  7. Na pewno bardzo zmęczony. Z niecierpliwością czekam na jutro.
  8. Też mam taką nadzieję i jeszcze myślę , że od czasu do czasu będą jakieś wiadomości o nim.
  9. Niebieska , napisz jasno o co chodzi z Tadkiem ? W końcu zdecydowali sie na niego czy go nie chcą?
  10. Trochę mnie to przeraziło , mam nadzieję, że nie będziemy organizować powrotu Uszatego.
  11. Oto następni kandydaci: w 177 jest też taki mały piesek czarno- biały str4 , sunia Nel ze 111 str 3, Ogryzek 181str3,piesek mały 110 str 7. Jeśli chodzi o piesia kudłatego z Ostrowca str 6, to musi wypowiedzieć się Ulka, bo on jest już podobno zarezerwowany i nie wiem czy jest sens przewozić go do hoteliku. Myślę, że z tej listy coś się znajdzie. Jest jeszcze nasz ulubieniec Jaro.
  12. Suuuper. Kolejne psiaki znalazły dom.
  13. Pewnie TadeUszek wyruszył już w drogę.
  14. Trzymam kciuki za wynik wizyty.
  15. Dopiero wróciłam z Krakowa i pilnie się wczytuję. Tadeuszku wyśpij się , czeka cię daleka podróż. Do transportu się dołożymy. Rozumiem , że na nasze miejsce możemy brać następnego piesa. Jak pisałam na wątku hotelikowym , gdyby była potrzeba pomocy dla jakiegoś powodzianina to możemy go wziąć. Jeśli nie ma takiej potrzeby, to z Mielca wybraliśmy takiego małego biało-rudego str 4 boks 90, teraz może jest gdzieś przeniesiony.Jeśli go nie ma to sunia kudłatka str4 boks 91. Oczywiście gdyby była nagła potrzeba , aby brać innego małego psiaka, to my nie mamy nic przeciwko temu.
  16. Przed chwilą poczytałam watek Buni i się podłamałam , ale blog Jarusia faktycznie poprawia humor.
  17. Czyli Tadeuszek powoli może się pakować. Super by było gdyby i Karmelka zdążyła.
  18. Jak tam psiowóz? Da się usprawnić?
  19. Ale wiadomość. Mam nadziej, że to ten domek.
  20. Ciekawe czy uda załatwić się transport do Łodzi.. Postaramy się do niego dołożyć.
  21. CzyżbyJaruś pożarł Jelenę i tak tu cicho?
  22. Czyli wszystko na dobrej drodze. Murko czy doszła wpłata na Tadzia?
  23. A czy Państwo w Mierzynie czekają nadal na Tadzia ? Jest z nimi jakiś kontakt?
×
×
  • Create New...