Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Nie jestem tak doświadczona w adopcjach, ale w głębi też mam takie odczucie.
  2. I jak tam Aprilka? Zadowolona z powrotu do kolegów?
  3. Poczytałam Jarusiowy blog i pooglądałam zdjęcia, Niesamowite jak pies się zmienił w ciągu kilku miesięcy, podobno w schronie był nieśmiały , agresywny i w ogóle , a mnie się podobał. Znałam go tylko ze zdjęć. To taka pokazowa adopcja.
  4. A wie ktoś jaki a przybliżeniu byłby koszt tego transportu ?
  5. Cioteczki , nie jesteśmy w stanie pokryć transportu Tadeusza, coś na pewno dorzucimy, ale gdybyśmy pokryli całość , to musielibyśmy na jakiś czas odpuścić nowego psiaka. A czy zainteresowani Pąństwo nie mogą trochę zwrócić kosztów?Zwłaszcza , że Tadeuszek jest wykastrowany, całkowicie wyszczepiony. Nawet się trochę niepokoję, zresztą Ulka 18 nieraz zwracala na to uwagę,że dostarczamy psa, a później różnie bywa, vide Amigo itp.
  6. Ciekawe jak przebiega powrót Pumy do zdrowia?
  7. Powoli i Aprilka znajdzie odpowiedni dom. U Murki na pewno się jeszcze oswoi i uwierzy w człowieka.
  8. Miejmy nadzieję, że Tadeusz wyjedzie. Na wszelki wypadek wybraliśmy następcę. na stronie 3 w Galerii jest taki mały białobrązowy z boksu 90. Gdyby go nie było to z 4 strony sunia mała kudłatka boks 91. Myślę zreszta , że boksy sa pewnie już inne, ale może się którys znajdzie. Gdyby jednak okazało się, że jakaś sunia potrzebuje pilnie sterylki aborcyjnej , to bierzcie ja na nasze miejsce. Musi być jednak mała, bo większego psa sami nie damy rady utrzymać.
  9. Jestem bardzo wdzięczna za próby zorganizowania transportu, my niestety nie mamy żadnych możliwosci w tamtym kierunku.
  10. To TadeUszka czeka daleka podróż. Szkoda, że to jeszcze nie pora urlopów, może by ktoś jechał nad morze.
  11. Oczywiście, nie ma co czekać, jeśli dom pewny to niech Tadzio jedzie. Niebieska , dziękujemy za wizytę, a może jaszcze złożysz wizytę poadopcyjną?Tylko jak z tym transportem, to kawał drogi jednak.
  12. Jestem bardzo ciekawa gdzie w końcu trafi TadeUsz. Szkoda, że Panstwo nie chcą Karmelki , ale wierzę, że ona też znajdzie dom. Po adopcji "naszego" Jarka jestem pełna optymizmu.
  13. Bardzo żałuję, że Karmelcia nie jedzie. Chociaż to Tadeusz jest na naszym miejscu, to wolałabym, żeby to sunia wreszcie znalazła dom, jest starsza i długo już czeka.
  14. Nie ukrywam, że w pewnym momencie myślałam, że Jarek pozostanie na zawsze w hoteliku. Cuda się jednak zdarzają, gdyby wszystkie piesy tak trafiały.
  15. Też tak myślę, domków nigdy za wiele, a psiaków niestety w nadmiarze.
  16. Mam nadzieję, że jak nie ten , to inny domek zdecyduje się na Tadeuszka. A ten Pan, to młody czy nieco starszy jest?
  17. Z tego co pisała Murka wynika , że w sobotę był ciachnięty i czuje się dobrze.
  18. No to czekamy z niecierpliwością na wynik wizyty.
  19. Super ten Bobek, moje dziecię twierdzi , że pies z tak dostojnymi uszami powinien mieć też dostojne imię i nazywa go MateUsz.
  20. Pamiętam jak w "szkolnych czasach" mama zostawiała mi kanapki na śniadanie i wychodziła wcześniej, a ja po jakimś czasie spytałam czy ciągle jest chleb z masłem, tu konsternacja, okazało się, że wędlinę zjadał mój ówczesny Amik, a ja dojadałam resztki. Eloise Kapsel nie jest brzydki, on po prostu jest piękny inaczej.
  21. Serdeczne dzięki Ulka, my wpłacimy po weekendzie. Póki co z małymi psiakami i przy waszej pomocy dajemy radę, a każdy uratowany psiak to ogromna satysfakcja. Czytam teraz o Jarusiu, który pewnie spędziłby w schronie wiele lat i myślę, że hotelik to ogromna szansa. Szkoda tylko, że tak mało psiaków możemy wyciągać.A TadeUsz to ma na razie powodzenie jak żaden z naszych przez 2 lata.
  22. Uszy Bobek ma takie same, ciekawe czy to przypadek, czy rodzinka?
  23. Czyli za parę dni Tadeuszek może ruszać do domku, mam nadzieję, że z tylu chętnych domków cos sie wybierze, a gdyby jeszcze Karmelka się załapała to już pełnia szczęścia.
  24. Murka na pewno wieczorem napisze.
×
×
  • Create New...