Cioteczki , nie jesteśmy w stanie pokryć transportu Tadeusza, coś na pewno dorzucimy, ale gdybyśmy pokryli całość , to musielibyśmy na jakiś czas odpuścić nowego psiaka. A czy zainteresowani Pąństwo nie mogą trochę zwrócić kosztów?Zwłaszcza , że Tadeuszek jest wykastrowany, całkowicie wyszczepiony. Nawet się trochę niepokoję, zresztą Ulka 18 nieraz zwracala na to uwagę,że dostarczamy psa, a później różnie bywa, vide Amigo itp.