Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Brawurka sprawia wrażenie "mrozoodpornej"
  2. Ale się cieszę, że tych Świąt Jaruś nie spędzi w schronisku. Chociaż z drugiej strony jak się czyta o tych wyrzucanych psach ,to dla nich pewnie nawet schronisko jest marzeniem.
  3. Amiś nie wydaje się być wybredny. Je i karmę , i gotowane zwłaszcza z kurczakiem. Lubi twarożek i jogurt, a czasem to i marchewkę schrupie. Nie jest żarłokiem , jak Puszek , to ten beżowy, ale nie jet też wybredny jak nasz Misio , temu to trudno dogodzić. Zdjęć nie dajemy często, ale czas tak szybko leci. Na szczęście wszystko w porządku . Od czasu do czasu na pewno będą wiadomości od Amolka.
  4. Nie było innego wyjścia...Brak słów. A córka ile ma lat ?
  5. To Rudi też wrócił??? Co się z tymi ludźmi dzieje? ostatnie adopcje to jakieś fatum , aż strach wydawać psa z hotelika .Rudka też się jeszcze nie znalazła, Brawurka ,Marcel czeka .Przecież Rudi był w nowym domu kilka miesięcy i oddali go?
  6. Tylko to okropne zimno, żeby tylko wytrwały i dały się złapać.
  7. Teraz, wyraźnie mu śnieg nie przeszkadza. Nie udało nam się sfotografować zabawy z piłeczką na śniegu. Wychodzi kiedy chce, bo ma takie specjalne wejście w drzwiach. Chętnie biegaja kiedy jest słońce, nawet przy niskiej temperaturze. Jak jest pochmurno, to raczej ciepłe legowisko.A i Amiś wcześnie kładzie się spać wieczorem. Pozostałe szaleją , a on do spania. W ogóle wydaje nam się, że Amiś trochę boi się nocy.
  8. Sledzę ten wątek od paru dni i po prostu serce mi pęka. Niestety nie mogę ich przyjąc , choć kocham takie małe kudłatki. Nie mogę też pomóc w łapaniu. Gdybyście jednak kupowały budę to chętnie się dołożę, te wyjazdy i karma też kosztują, więc jeśli jest taka potrzeba to podajcie nr konta, to chociaż tyle pomogę. W Rudku już się zakochałam.Mam jednak 4 takie małe kudłate przygarnięte i to musi być liczba ostateczna.Cały czas trzymam kciuki, może uda się je złapać.
  9. Pamiętacie jeszcze Amisia? Z okazji nadchodzących Świąt chcemy życzyć wszystkim dużo radości, szczęścia i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. A oto kilka dzisiejszych fotek Amika. Jest bardzo ruchliwy i trudno go obfocić. [url]http://img12.imagevenue.com/img.php?image=59640_P1000625_122_228lo.JPG[/url] [url]http://img175.imagevenue.com/img.php?image=59718_P1000627_122_592lo.JPG[/url] [url]http://img205.imagevenue.com/img.php?image=59752_P1000628_122_224lo.JPG[/url] [URL]http://img238.imagevenue.com/img.php?image=59028_P1000624_122_542lo.JPG[/URL]
  10. Jaruś jak postawił uszy, to wygląda jak zajączek.
  11. I co Jareczku? Wprawdzie nie masz jeszcze domku stałego, ale ja i tak się cieszę ,że tę zimę spędzasz u Murki. W zeszłym roku o tej porze na naszym miejscu był Węgielek, też taki kochany kudłacz.
  12. Zobaczyłam w galerii zdjęcia tego pieska ze stacji benzynowej i popłakałam się. On wygląda zupełnie jak nasz Łatuś Czy może zostać naszym wirtualnym. I jeszcze jednego chcieliśmy na wirtualnego. Psina już długo w schronisku. Jest na stronie 16 w galerii, opisany jako czarny piesek z boksu 70. Na zdjęciach na rękach P.Kierownika. Ma takie smutne spojrzenie. Czy mogą byc naszymi wirtualnymi? Nazwaliśmy ich White i Black.Załatwiśz nam Ulka tych nowych podopiecznych?
  13. Ale fajny, to nie ten pies. To u was już jest taki śnieg?
  14. Też myślę ,że Jaruś w końcu znajdzie swoich ludzi . Murko wysłałam w piątek przekaz, przepraszam za opóźnienie, ale ostatnio mieliśmy urwanie głowy ze wszystkim.
  15. Czyli aruś dobrze się czuje po zabiegu? Bo po Sarenku to miałam trochę stracha.
  16. Pracuj na pewno się uda. Naprawdę jeśli się z zgadzają to nie jest kłopot, a jak się super bawią.
  17. Dobrze, że u Carmen super, miło zajrzeć na taki wątek.
  18. Magda S, bardzo się cieszę ,że się zdecydowałaś na drugiego psa i że jest to Red. On tyle przeszedł, a pozostał taki pogodny. Mój syn kiedy przeczytał jego historię, koniecznie chciał go wziąć, ale my już mamy 4 i to musi być liczba ostateczna. Muszę jednak przyznać,że świetnie się zgadzają i godzinami można na nie patrzeć. Swietnie, że bierzesz dla Kolusi towarzysza.Razem będzie im raźniej.
  19. Wyznam szczerze, że po tych wszystkich wydarzeniach to zamiast się cieszyć jak pies znajduje dom to się boję. Za dużo tego ostatnio, Remek, Marcel , Gucio, Teraz Rudka, wcześniej Brawurka co za fatum. Aż strach wchodzić na wątki.
  20. Brawurka na pewno znajdzie domek , ale po tych wszystkich zwrotach to już lepiej niech dłużej poczeka, byle dom był odpowiedni.
  21. I jak tam ? Jaruś już po zabiegu? Jak się czuje?
  22. Bardzo się cieszę, Red to wspaniały pies. Od początku śledzę jego losy i jestem szczęśliwa, że trafił do takiego domku.
  23. I jak się Jaruś sprawdza w roli psa domowego , Nie zamęczy was szczekaniem?
  24. Bardzo dobre wieści. Dziękuję p. Eleonorze , a także Bajdo-Do za świetny dom dla suni.
  25. Też tak myślę. Murko , czy doszła nasza wpłata na Jarka i bazarka?
×
×
  • Create New...