Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Brawurka sprawia wrażenie "mrozoodpornej" -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę, że tych Świąt Jaruś nie spędzi w schronisku. Chociaż z drugiej strony jak się czyta o tych wyrzucanych psach ,to dla nich pewnie nawet schronisko jest marzeniem. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Amiś nie wydaje się być wybredny. Je i karmę , i gotowane zwłaszcza z kurczakiem. Lubi twarożek i jogurt, a czasem to i marchewkę schrupie. Nie jest żarłokiem , jak Puszek , to ten beżowy, ale nie jet też wybredny jak nasz Misio , temu to trudno dogodzić. Zdjęć nie dajemy często, ale czas tak szybko leci. Na szczęście wszystko w porządku . Od czasu do czasu na pewno będą wiadomości od Amolka. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Teraz, wyraźnie mu śnieg nie przeszkadza. Nie udało nam się sfotografować zabawy z piłeczką na śniegu. Wychodzi kiedy chce, bo ma takie specjalne wejście w drzwiach. Chętnie biegaja kiedy jest słońce, nawet przy niskiej temperaturze. Jak jest pochmurno, to raczej ciepłe legowisko.A i Amiś wcześnie kładzie się spać wieczorem. Pozostałe szaleją , a on do spania. W ogóle wydaje nam się, że Amiś trochę boi się nocy. -
Sledzę ten wątek od paru dni i po prostu serce mi pęka. Niestety nie mogę ich przyjąc , choć kocham takie małe kudłatki. Nie mogę też pomóc w łapaniu. Gdybyście jednak kupowały budę to chętnie się dołożę, te wyjazdy i karma też kosztują, więc jeśli jest taka potrzeba to podajcie nr konta, to chociaż tyle pomogę. W Rudku już się zakochałam.Mam jednak 4 takie małe kudłate przygarnięte i to musi być liczba ostateczna.Cały czas trzymam kciuki, może uda się je złapać.
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie jeszcze Amisia? Z okazji nadchodzących Świąt chcemy życzyć wszystkim dużo radości, szczęścia i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. A oto kilka dzisiejszych fotek Amika. Jest bardzo ruchliwy i trudno go obfocić. [url]http://img12.imagevenue.com/img.php?image=59640_P1000625_122_228lo.JPG[/url] [url]http://img175.imagevenue.com/img.php?image=59718_P1000627_122_592lo.JPG[/url] [url]http://img205.imagevenue.com/img.php?image=59752_P1000628_122_224lo.JPG[/url] [URL]http://img238.imagevenue.com/img.php?image=59028_P1000624_122_542lo.JPG[/URL] -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jaruś jak postawił uszy, to wygląda jak zajączek. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I co Jareczku? Wprawdzie nie masz jeszcze domku stałego, ale ja i tak się cieszę ,że tę zimę spędzasz u Murki. W zeszłym roku o tej porze na naszym miejscu był Węgielek, też taki kochany kudłacz. -
Zobaczyłam w galerii zdjęcia tego pieska ze stacji benzynowej i popłakałam się. On wygląda zupełnie jak nasz Łatuś Czy może zostać naszym wirtualnym. I jeszcze jednego chcieliśmy na wirtualnego. Psina już długo w schronisku. Jest na stronie 16 w galerii, opisany jako czarny piesek z boksu 70. Na zdjęciach na rękach P.Kierownika. Ma takie smutne spojrzenie. Czy mogą byc naszymi wirtualnymi? Nazwaliśmy ich White i Black.Załatwiśz nam Ulka tych nowych podopiecznych?
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale fajny, to nie ten pies. To u was już jest taki śnieg? -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Też myślę ,że Jaruś w końcu znajdzie swoich ludzi . Murko wysłałam w piątek przekaz, przepraszam za opóźnienie, ale ostatnio mieliśmy urwanie głowy ze wszystkim. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli aruś dobrze się czuje po zabiegu? Bo po Sarenku to miałam trochę stracha. -
Pracuj na pewno się uda. Naprawdę jeśli się z zgadzają to nie jest kłopot, a jak się super bawią.
-
CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że u Carmen super, miło zajrzeć na taki wątek. -
Magda S, bardzo się cieszę ,że się zdecydowałaś na drugiego psa i że jest to Red. On tyle przeszedł, a pozostał taki pogodny. Mój syn kiedy przeczytał jego historię, koniecznie chciał go wziąć, ale my już mamy 4 i to musi być liczba ostateczna. Muszę jednak przyznać,że świetnie się zgadzają i godzinami można na nie patrzeć. Swietnie, że bierzesz dla Kolusi towarzysza.Razem będzie im raźniej.
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wyznam szczerze, że po tych wszystkich wydarzeniach to zamiast się cieszyć jak pies znajduje dom to się boję. Za dużo tego ostatnio, Remek, Marcel , Gucio, Teraz Rudka, wcześniej Brawurka co za fatum. Aż strach wchodzić na wątki. -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Brawurka na pewno znajdzie domek , ale po tych wszystkich zwrotach to już lepiej niech dłużej poczeka, byle dom był odpowiedni. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I jak tam ? Jaruś już po zabiegu? Jak się czuje? -
Bardzo się cieszę, Red to wspaniały pies. Od początku śledzę jego losy i jestem szczęśliwa, że trafił do takiego domku.
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I jak się Jaruś sprawdza w roli psa domowego , Nie zamęczy was szczekaniem? -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobre wieści. Dziękuję p. Eleonorze , a także Bajdo-Do za świetny dom dla suni. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę. Murko , czy doszła nasza wpłata na Jarka i bazarka?