Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Miło, że ktoś zauważył nieśmiałego Jarusia. Myślę jednak, że psiaczek nie powinien wyjeżdżać. Jak pisze Murka on jest bardzo wrażliwy. Dopiero po dłuższym pobycie w hoteliku zaczęły go dziewczyny ogłaszać więc powoli powinien znaleźć domek.Jako wirtualni opiekunowie wolelibyśmy, żeby został.
  2. Kudłacze są cudowne, Jaruś tak się pięknie uczy, musi znależć domek. Murko wysłałam przekaz na Jarka i bazarek. Mam nadzieję, że nie pomyliłam konta.
  3. Tak dobry kochający domek dla Jarysia.
  4. To jakby następcy Karmelka się pospieszyli jak on to kilka boksów w schronisku opustoszeje.:lol:
  5. Lori staje się miejscową atrakcją, taki piękny olbrzym.:cool3:
  6. Wierzyć się nie chce, aż się wzruszyłam. Cudny kudłaczek, po prostu nie do poznania. To się nadaje na metamorfozy. Murka dziękujemy za Jarusia bardzo, bardzo:Rose:.
  7. Piękna ,zwłaszcza w kontekście ostatnich zdjęć jej siostry. Taka dostojna, spojrzenie śmiałe. Może znajdzie odpowiedzialnego ludzia z ogrodem.
  8. Bardzo radosna wiadomość. Monka tyle czekała , więc Karmelek poprawił średnią. Dużo szczęścia w nowym domku Karmelku.
  9. Czyli Jaruś nie taki ciężki przypadek jak Brawurka. Murko, jeśli nie zdążę dzisiaj , bo mam w domu robotników, to wpłacę w następnym tygodniu.
  10. Myśle, że Jaruś już po mutacji , to mu się głosik nie zmieni.:evil_lol:
  11. Czyli Filip ma "właściciela" i nic nie można zrobić?
  12. Tylko dom z ogrodem i bardzo odpowiedzialni ludzie. Co ona ma z tym kłapaniem?. A Bajka też miała takie zapędy?
  13. Jak on przypomina mi naszego Amisia, pamiętasz Asiam , to ty go łapałaś. Skąd wy ciągle znajdujecie takie cuda? Myślałam ,że w mazowieckim jest mniej wyrzucanych psów. Czy nie ma żadnej możliwości umieszczenia gdzieś tego biedaka? Nie dość ,że kojarzy mi się z Amikiem, to jeszcze ma na imię Filip ,jak mój syn:diabloti:.
  14. Brawurka jest piękna, młoda , może ktoś pokocha ją na zawsze.
  15. Jarusiu , rób postępy i szukaj pilnie domku.
  16. A gdzież to on sobie znalazł takie bezdeszczowe legowisko?
  17. To może tak ktoś chce w dwupaku Brawurka i Rufi:evil_lol: ?
  18. Myślę, że faktycznie dom z ogrodem to dla niej rozwiązanie, a gdyby był tam jeszcze jakiś drugi przyjazny psiak to byłoby jeszcze lepiej.
  19. Czyli Jaruś się oswaja i tęskni za człowiekiem:lol:Mnie też się wydaje trochę szeltikowaty, nawet przy dobrej woli można się dopatrzeć pozostałości w umaszczeniu:diabloti:
  20. Jak tam Brawurka? Nie próbuje uciekać?
  21. On chyba nie ma żadnych ogłoszeń, bo był bardzo wycofany i chcieliśmy go lepiej poznać.
  22. To przerażające , a tak już się to jakoś układało. Komu na tym zależy? Eutanazja kilkuset psów? Boje sie nawet o tym myśleć.
  23. Czekamy na wieści najlepiej dobre. Po przygodzie z Brawurką to się boję wchodzić na wątek Carmen.
  24. Halcia , teraz to mnie to rozśmieszyło, no ale nie chcę zaszkodzić, niedługo trzeba będzie porozumiewać się szyfrem, żeby skutecznie pomóc psiakom.
×
×
  • Create New...