Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja zawsze polegam na Was, bo jestem słabo zorientowana. O Reksiu nie wiem nic, ale jeśli Halcia jest pełna uznania. Oczywiście jak już wiadomo musiałby to byc dom stały. -
Pies z pięcioma "nie" - Pepe z Krężela już ma swoich ludzi!!!
Filipki replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości, od początku śledziłam losy Pepcia. Myślę, że warto było czekać tak długo. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na wiadomości z nowego domku. Zastanawiam sie czy Hanusi nie będzie brakować Pepe, on chyba był z nią "od zawsze". -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za ogłaszanie Jarusia, Murko jeśli do końca się nie rozchoruję , to jutro zrobię wpłate na Jarusia. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości. Bardzo cieszymy się , że Węgielek tak trafil. Ubranko bardzo gustowne. -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nam też nieraz pomagacie . Wszystko jakoś jeszcze idzie jak psy zdrowe, ale przy chorobie nie jest łatwo. -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A jakby jeszcze któryś zachorował, to dopiero było cięzko. Nam tez nieraz pomagacie przy nieprzewidzianych wydatkach. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Myślę, że to dobre wyjście. Murko dopiero dzisiaj poszedł przekaz , bo walczyliśmy z chorobami , śniegiem, próbnymi testami , konkursami .. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście jestem za. Węgielek też u nas bez szans, znalazł wspaniały dom. Podobnie inne starsze pieski Dyzio, Zyzio, Hyzio, Magia itd. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
"Nasza" Gracja z boksu 56, kilka lat w schronie, dzięki Ulce 18 i Reno znalazła dom. Przyjemnie oglądać szczęśliwe psiaki. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mało kto jest chętny na starsze pieski, a przecież one też zasługują na domek i miłość. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Cieszę się , że Jaruś ma tylu sympatyków i nieustanne podziękowania dla wszystkich , którzy go ogłaszają. Boję się jednak, że Jaruś miał niszczycielskie zapędy, ale to oczywiście Murka wie najlepiej. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Amiś razem z kolegami brał udział w lepieniu bałwanka. I jeszcze kilka zdjęć z lata. [URL]http://img155.imagevenue.com/img.php?image=89834_P1000647_122_577lo.JPG[/URL] [URL]http://img227.imagevenue.com/img.php?image=89954_P1000646_122_385lo.JPG[/URL] [URL]http://img131.imagevenue.com/img.php?image=90719_P1000649_122_358lo.JPG[/URL] PS Wskoczył dwa razy post i nie chce się usunąć, a zdjęcia z lata nie chcą wejść. :(