Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Ja zawsze polegam na Was, bo jestem słabo zorientowana. O Reksiu nie wiem nic, ale jeśli Halcia jest pełna uznania. Oczywiście jak już wiadomo musiałby to byc dom stały.
  2. Wspaniałe wiadomości, od początku śledziłam losy Pepcia. Myślę, że warto było czekać tak długo. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na wiadomości z nowego domku. Zastanawiam sie czy Hanusi nie będzie brakować Pepe, on chyba był z nią "od zawsze".
  3. Dzięki za ogłaszanie Jarusia, Murko jeśli do końca się nie rozchoruję , to jutro zrobię wpłate na Jarusia.
  4. Wspaniałe wiadomości. Bardzo cieszymy się , że Węgielek tak trafil. Ubranko bardzo gustowne.
  5. Nam też nieraz pomagacie . Wszystko jakoś jeszcze idzie jak psy zdrowe, ale przy chorobie nie jest łatwo.
  6. A jakby jeszcze któryś zachorował, to dopiero było cięzko. Nam tez nieraz pomagacie przy nieprzewidzianych wydatkach.
  7. Dobrze , że mróz zelżał. Bursztynkowi będzie łatwiej.
  8. Myślę, że to dobre wyjście. Murko dopiero dzisiaj poszedł przekaz , bo walczyliśmy z chorobami , śniegiem, próbnymi testami , konkursami ..
  9. Wszędzie tyle tych biedaków. Ciekawe czy Bursztynek przeżył te mrozy.
  10. Czy Bursztynek wytrzyma te okropne mrozy? I ile jest wszędzie takich Bursztynków wyrzuconych ,błąkających się?
  11. Pewnie nic dobrego nie zaznały od człowieka i są takie nieufne.
  12. To zbieramy następna porcję , pomysł z grosikami jest bardzo dobry.
  13. Jak Bursztynek przetrwa te mrozy? Dlaczego nie pozwolił się złapać. Przynajmniej by nie zamarzł.
  14. Ja oczywiście jestem za. Węgielek też u nas bez szans, znalazł wspaniały dom. Podobnie inne starsze pieski Dyzio, Zyzio, Hyzio, Magia itd.
  15. "Nasza" Gracja z boksu 56, kilka lat w schronie, dzięki Ulce 18 i Reno znalazła dom. Przyjemnie oglądać szczęśliwe psiaki.
  16. Niestety., my też mamy daleko i chociaż w małym rudasku się zakochałam,nie mam najmniejszej możliwości tam jechać.Beznadzieja.
  17. Mało kto jest chętny na starsze pieski, a przecież one też zasługują na domek i miłość.
  18. A gdyby tak spróbować Bursztynka złapac do tej klatki -pułapki. Może można gdzies pożyczyć. Myślę, że złożylibyśmy się , żeby pokryc koszty.
  19. A nie można mu gdzieś postawić budy koło tej rury. On jest malutki to budka nie musiałaby być duża?
  20. A jest jakaś możliwość spytania telefonicznie co z Bursztynkiem ?
  21. I co tam robisz Bursztynku, sam , w taką zimę. Daj się w końcu złapać.
  22. Cieszę się , że Jaruś ma tylu sympatyków i nieustanne podziękowania dla wszystkich , którzy go ogłaszają. Boję się jednak, że Jaruś miał niszczycielskie zapędy, ale to oczywiście Murka wie najlepiej.
  23. Amiś razem z kolegami brał udział w lepieniu bałwanka. I jeszcze kilka zdjęć z lata. [URL]http://img155.imagevenue.com/img.php?image=89834_P1000647_122_577lo.JPG[/URL] [URL]http://img227.imagevenue.com/img.php?image=89954_P1000646_122_385lo.JPG[/URL] [URL]http://img131.imagevenue.com/img.php?image=90719_P1000649_122_358lo.JPG[/URL] PS Wskoczył dwa razy post i nie chce się usunąć, a zdjęcia z lata nie chcą wejść. :(
×
×
  • Create New...