Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Amiś razem z kolegami brał udział w lepieniu bałwanka. I jeszcze kilka zdjęć z lata. [url]http://img155.imagevenue.com/img.php?image=89834_P1000647_122_577lo.JPG[/url] [url]http://img227.imagevenue.com/img.php?image=89954_P1000646_122_385lo.JPG[/url]
  2. A póki co Jaruś grzeje doopkę u Murki.
  3. Szkoda, że Bursztynek nie pozwolił sobie pomóc. A tu znowu mróz i śnieg.
  4. A nie można gdzieś pożyczyć i złapać małego do klatki -pułapki. Znowu taka pogoda, że przykro.
  5. Nigdy nie zrozumiem, jak można trzymać psa na łańcuchu.
  6. Jaruś się trochę zasiedział w hoteliku, ale w jego przypadku to chyba dobrze. Dzięki Murkom zmienił się nie do poznania.
  7. Zobaczymy czy się Jaruś spodoba. To jedna z nielicznych sytuacji ,że ktoś chce starszego pieska.
  8. No to czekamy z niecierpliwością. Może wreszcie się uda .
  9. Jak rozumiem tam jest już jeden pies i Brawurka musi go zaakceptować, a on ją.
  10. Czy można wysłać takie nieprzeliczone grosiki? Mam tego sporo i spróbuję podesłać , tylko też proszę o adres. Czyli normalnie w paczuszce?
  11. Pewnie, ogród byłby dobry, ale z porządnym , cieplym schronieniem . Gdyby trafił tak jak np.Red.
  12. Jarusiu, jak się czujesz w Nowym Roku?
  13. Bardzo szkoda psiaków , ale to jest faktyczne daleko. A czy teraz już po świątecznych zawirowaniach, Straż Gminna nie mogłaby ich wyłapać? To takie śliczne pieski.
  14. Murko , dopiero dzisiaj wysłałam przekaz, bo były straszne kolejki. mam nadzieję, że szybko dojdzie.
  15. Oczywiście, że rozumiemy te trudności. One są jednak bardzo daleko, a w okresie świątecznym to na pewno nikt się nie zgodzi jechać. Szkoda , że na miejscu nikt ich nie może złapać, bo przecież nawet jak się pojedzie , to nie ma pewności, że akurat wtedy będą.
  16. Ciekawe co u piesków. Przynajmniej mróz zelżał, może jakoś przetrwają.
  17. Cały czas myślę o tych maluchach, tylko, że z tego żaden pożytek. Trzymam kciuki za całą akcję.
  18. Już się przeraziłam , że u Carmen też coś nie tak, a tu fantastyczne wieści. Pozdrowienia dla Cami i jej opiekuna.
  19. Też coś wiem na ten temat i niestety według pewnych osób szpitale powinny działać w czasie Świąt jak domy opieki. Najlepiej pozbyć się starych i chorych ludzi, psów kotów, a świat jest dla młodych, pięknych i bogatych. Dokąd to wszystko zmierza?
  20. Nikt normalny a może nienormalny, nie potrafi zrozumieć tego postępowania, nawet z Brawurką czy Marcelem sprawa wyglądała zupełnie inaczej.Też mam 15 latka i głównie z jego powodu "dorobiliśmy się " czterech kundelków. Nie wyobrażam sobie , że po pół roku można psa oddać. Ciekawe jakie są ich relacje z córką? Rudi jest piękny i musi znaleźć dobry dom.
×
×
  • Create New...