Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. Super, że się udało ;) niesamowite szczęście miał Yojek - wszystkim dziękujemy ; kikou za opiekę nad nim, sponsorom za opłaty , za ogłoszenia i wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie pieskiem no i nowej rodzice , że go pokochała :B-fly::B-fly: Kasia to pewnie , ze weż kasę na tą sunię - ale czemu link do wątku nie dałaś na ogólny wrocławski - nawet bym pojęcia nie miała, że niunia u Ciebie
  2. tak oczywiście , ze dam znać :) jaki piesek ewentualnie by był do wyciągnięcia, bo kasa była na opłatę teraz na 8 kwietnia - kikou napisz czy jeszcze jakies koszty leczenia są do pokrycia? a ta zguba ponoć miała na obroży adres - tylko , ze gdzieś tą obroże zgubił w wędrówce- bo już był bez , ale najważniejsze, że się dobrze skonczyło
  3. ja się chwilę zastanowię jaką chcę dokładnie i dam znać :)
  4. super fotki to jaki domek byłby dla niego odpowiedni?
  5. ok to czekam na wieści w jaki dzień ewentualnie by miała być sunia
  6. ULV ma w typie collie krótkowłosego, a w schronie są jakieś szczeniaki i to z różnych miotów
  7. go-ja oczywiście wasze wpłaty według uznania, ja proponuję zostawić na następnego do wciągnięcia - , bo takich jest cała kolejka do końca kwietnia będę w schronie to się mogę zorientować czy jest jakiś pilny przypadek, a pewnie na pewno jest. ale to oczywiście to moje lużne myśli i może być tam przelane gdzie chcecie :) A po "moją" znajdę przyjechali ludzie o 20;30 i okazał się, że to on -cieszył się jak wariat, to wątpliwości nie miałam, że to ich piesek , bardziej martwi mnie , ze on już im kiedyś też uciekł :mad:a to dopiero roczny piesek , mówiłam, zeby wykastrowali- ale Pan nie chce okaleczać :diabloti: no i gadaj z ludżmi. No , ale piesek był szczęśliwi i Państwo też zadowoleni , że się znalazł - by już się więcej nie gubił, bo za 3 razem może nie mieć tyle szczęścia.
  8. ale czy tu mowa o pon czyli pojutrze?
  9. no ja też metalową bym chciała
  10. super , że udało się go zabrać przed świętami i wreszcie ma swój domek :) chyba mogę zmienić tytuł? :)
  11. właściwie to ja bym była chętna - tylko jak ja potem to odbiorę :roll:
  12. i jak tam wczoraj wypadł psiurek?
  13. koci świat i Osa zabierają piekińczyki do siebie i to z całej Polski napiszcie do Osy :)
  14. tak pewnie tylko kiedy dajcie znac- najlepiej jak najszybciej, znajdę odebrali właściciele na szczęście :)
  15. ja zaglądam myślę ze po badaniu a tu widzę następne przeszkody, biedna maleńka
  16. a od was nie moze ktoś tam podjechać? dla mnie najlep[I]ej[/I] jak bylam w pon - bo ma tz do 11.04 samej mi cięzko będzie z dwiema duzymi sukami , tym bardziej, ze moja potrzbuje na klimatyzacje 2 psa z dwa dni, wiec wolalabym, zeby moj tz jeszcze byl
  17. ta dzisiaj je widziałam tylko, ze teraz w osobnych kojcach są
  18. jak w pon to ok - mam nadzieję, że się nie pozagryzają z moją
  19. no nic siedzi na razie u mnie, w schronie dostałam nr do ludzi co zgubili podobnego i 4 km od nas, więc może to ich zguba - własnie ze 30min jedna Pani ma przyjechać zobaczyć czy to on. Mam nadzieję, że to ich piesek a jak nie to będziemy szukać mu jakiegoś domu :)
  20. ale on juz jechał autem z Wrocławia do Kasi i chyba był grzeczny a ja się pochwalę jesteśmu w PL nawet nie 24h a już psa znależliśmy hehe i tyle bram a on akurat pod moją siadł zmoknięty i wyziębony - no te psy chyba mają intuicje u kogo pomocy szukać:evil_lol:
×
×
  • Create New...