Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. mam nowe zdjęcie Czarka - ale wkleje jej w pon - bo przez sob-niedziele nie dam raczej rady moze Czarek się załapie na pakiet ogłoszeniowy ;) a jak tam Slomka udało ci się wysłać go do wyborczej ? ;)
  2. hm...nie ma pojęcia wiosna tak rzadko bywała na dogo, a co znów jakaś afera była , że się wycofała? a kikou się pochorowała i jeszcze ma swoją drużynę dziadków i co chwila u weta siedzi chyba najlepiej maila do wiosny wysłać
  3. zaksięgowało się 5zł od Moniki na kwiecień
  4. cioteczka holly kolejny raz pomogła Sonii i dziś bazarek + od samej cioteczki zaksięgowało się 50zł - bardzo dziękuję :)
  5. super Kinga dziękuję bardzo w swoim i ślepaczaka :loveu: no musi go ktoś w końcu wypatrzeć
  6. tak jak coś to początek kwietnia - nawet w święta by były dobre
  7. odświeże jego wątek i czy ktoś wie czy on dalej w schronie?
  8. no i jak z tym fotkami- co o rufusie wiadomo- jak do dzieci, do kotów , innych psów , zachowuje czystość?
  9. Malwi tu nie chodzi o zapeszanie , bo tak co ma być to będzie - tylko, zeby było wiadomo na czym się stoi- bo jeśli ma jakąś szansę to też głowy TZ nie będą zawracać , bo naprawdę jestem w trakcie przeprowadzki do tego ma remont w PL , ale jak mówię jak ma gnić na tych polach i to tylko kwestia jej przyjazdu- to ważniejszy pies, ale jesli coś się szykuje to wolalabym wiedzieć nawet jesli to jest jedynie tylko swiatełko w tunelu.
  10. ja ją mogę zabrać nieszczepioną i zaszczepić we Wrocku , ale jak mowię moj TZ będzie krótko, dlatego lepiej, zeby nie musial calego dnia zawalać - tylko właśnie gdzieś do polowy drogi , zeby mogła być sunia, więc jak coś to trzeba wszystko dograć, no nic dziś mądrego na pewno nie wymyślę, bo ma szalony dzien , ale zostanowię się ewentualnie co i jak w pon
  11. LadyS proszę do kontaktu dodaj nr do kikou 0792 333 938 i do Marty [B][B]0668-980-123[/B][/B] , bo nie wiem yuki coś długo nie ma, a do niej nr był i [email][email protected][/email]
  12. kontakt moje gg 2128752 i [email][email protected][/email] , tel nie wiem sama do kogo, chyba do xmatrix :) [SIZE=3][B] 0668-980-123[/B][/SIZE]
  13. diva ty dokładnie pisałaś w poście 242 ;) Ja po tych wszystkich głupich zapytaniach - zawsze jestem zadziwiona jak można być takim debilem- nigdy się dziwić nie przestanę - a niektórym tupetu nie brakuje - ja się nawet denerwuję jak sobie przypominam co niektóre osobniki :diabloti:
  14. Jagga to norma i że tak powiem wliczone jest w te zajęcie odbieranie głupich telefonów czy tez dostawanie idiotycznych maila, czy też na gg - to norma - i chyba każdej z nas podnosi się ciśnienie - i puszczają nerwy , no ale tego nie da się uniknąć :shake:, bo debili nie brakuje A parę postów wcześniej pisałyśmy z divia o ogłoszeniach - ciotka nie czytasz co piszemy :razz:
  15. a co to za światełko - widzę, ze moja propozycja , ze podjadę po sunię została , że tak powiem delikatnie niezauważona :mad:
  16. a czy betel moze twoje rozliczanie dawac do 1 postu- nie trzeba będzie biegać po wątku i wpisać dokładnie kwoty jakie są potrzebne ? A czy wy cały czas macie możliwość wpłat na konto jakieś fundacji? A jeśli tak, to co jaki czas fundacja może aktualizować wpłaty??? moim zdanie - najpierw trzeba się dowiedzieć dokładnie o koszty - zapytać się o termin- bo i z tym może być różnie - a nim sunia przyjedzie ustalić- kto będzie mógł jechać na kliniki - a kto da suni dt i na ile, jeśli sunia by miała operacje - to na pewno będzie musiała być na kontroli. Demi już pisała , że pomoże od-nowa też - ale trzeba ustalać dokładnie - ile gdzie mogła by być - Poker być może też by pomogła, ale właśnie musi być koncepcja - jak sunia już jest we Wrocławiu , kto to ją przejmuje i na jak długo.
  17. a czy już jamnikowe ciotki powiadomione?
  18. tak to jest jakby ktoś wiedział, ze upadnie to by usiadł - wszystkiego się nie da przewidzieć - i czasami się człowiek uczy na błędach - oby tylko jej się krzywda nie stała :(
  19. cudownie, ze na starość mu się udało wydostać ze schroniska i na pysku gości uśmiech - tylko czy kurcze a czy on nie ma zapalenia zębów?
  20. heheh i to się nazywa nie planowane powiększenie rodziny :)
  21. nie ma sprawy :) jedną ma sunię w rozliczeniach - reszta to psy więc będę wiedzieć :)
  22. dzwoncie do demi , bo Asia prawie ciągle gdzieś lata, ale demi może będzie mogła pojechać na kliniki autem , bo ona ciągle na tych klinikach i to już ma w krwi - i może przetrzyma tez Albinkę - co Asiu?
  23. no proszę to się porobiło :( i Kasia się pochorowała - no niech juz wszyscy będą zdrowi - wiosna idzie i nie ma co chorować
  24. no bardziej 700zl , bo 690 za30 dni
  25. koniecznie do ogłoszeń Gucia musi być tak fota przy nodze, bo ja też byłam przekonana , ze on jest duży - a dopiero tam widać, ze to kurdupelek, to dokładnie mam na myśli: [URL="http://s730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/?action=view&current=IMG_6891.jpg"][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_6891.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...