-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam do schroniska - piesek dalej czeka na pomoc -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na razie przelałam 150zł - bo takie wstępne koszty były zabiegu - jak coś więcej wyszło to proszę dać znać Niestety nie mogę wysłać pv w sprawie deklaracji do Agnieszki2 - ma pełną skrzynkę:roll: a na obecną chwilę jeszcze marcowych 4 nie ma wpłat - ale już 3 osobom przypomniałam -taka upierdliwa jestem :diabloti: -
dropsik nie ma nic - ani fotek, ani głoszen :( więc chyba tylko go TM most czeka :(
-
u mnie dam głowę, ze agencja wie i właściciel mieszkania też - bo ma za ścianą sąsiada donosiciela, poza tym był ktoś pośrednio z agencji wymieniać lodówkę hehe a moj pies gości nie lubi to nie dało się nie zauważyć jej obecności - ale właśnie nikt nie miał z nami żadnych problemów - to że płaci się co miesiąc, nie ma w domu imprez i mają święty spokój, bierze górę, by robić jakieś problemy z psem. A agencja tak pracuje- ze teraz daliśmy wypowiedzenie z mieszkania to oni dzwonią i się pytają ile jest pokoi, czy mamy ogródek itd - nawet nie wiedzą co wynajmowali przez 4lata :diabloti: a mieszkania bezpośrednio od właścicieli trzeba być ostrożnym, bo oszustów też nie brakuje
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
fakt nie sprawadzłam daty juz usunęłam sorry- tylko jak się w google pisze talony na sterylkę to wszystkie info wychodzą o Kielcach - a chciałam zobaczyć czy u nas nie ma takich talonów - wiem, ze tylko na koty można dostać -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
od mnie z jej funduszy ma wyróżnione allegro ktore będzie jeszcze 11dni i jest na gumtreekatowice- z gumtree na gg odezwał się jeden Pan, ale niby miał dzwonic do Jaggi i jak się domyślam nie zadzwonił - minusem u Pana był brak ogrodzenia -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
GoskaGoska replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja bym jednak najpierw spróbowała z wyrózniony allegro za 12zł - i generalnie to zamiast na 1 wydac 100zl co nie musi dać efektu- to lepiej robic na 14 dni takie za 12zł a za 100zl miałby wtedy na 116 dni zapewnione wyróżnienie -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziś mija miesiąc jak sunia jest u Jaagi czyli przelewam z góry kasę na drugi miesiąc czyli od 24.03 do 24.04 - przelewam 295zł, bo 5zł Bjuta wpłaciła bezpośrednio do Jaggi przypominam, ze jeszcze 2 dni trwa bazarek z którego 1/2 polowa pojdzie na Sonię [url]http://www.dogomania.pl/threads/182037-CIUCHOLAND-XS-S-M-Na-dwie-sunie-w-DT-Do-26-03-Zapraszam[/url] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dzięki Ajula jest już na koncie zaraz dopisuję -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
tak , tak tylko zeby było wiadomo jakie ilość były i że 300 było przeznaczynych na organizacje zaś 500 dla mieszkańców -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
.......... [URL="http://polskalokalna.pl/wiadomosci/swietokrzyskie/kielce/news/talony-na-sterylizacje,1042722"][/URL] -
zuzlikowa a wiesz o tych dwóch beniach: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181673-2-bernardynki-jedna-ma-dt-drug-biega-po-polach-PILNIE-DT-LUB-STAA-Y[/URL] a u nas we Wroclawiu jest też benek na stronie schroniska jest jego fota [url]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/url]
-
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
GoskaGoska replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Basiu napisz w 1 poście ile jest potrzeba kasy za ten hotelik tak łatwiej się zbiera, a jamnika może by ktoś wziął na niepłatny DT? -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
GoskaGoska replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
zapiszę się u psiaków -
kizimizi - mnie bardziej martwi, ze ma 20lat - bo to , ze nie planuje teraz to nie znaczy, ze nie będzie planować za 2-3 czy tez 6lat, niewiele 20latek planuje macierzyństwo, ale za parę lat ja nie ona, to znajomi będą z dziećmi. no i co będzie jak się właściciel dowie o psie, czy jak cos to będziesz szukać mieszkania - a nie psa oddawać i czy ona studiuje i czy pracuje? Najważniejsze, zeby była odpowiedzialna
-
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to fajnie, ale myślę, że Betinke warto ogłosić też bo Marta tylko parę ogłoszeń odświeżyła, a teraz jak ma dzidzie to niestety czasu jej braknie na robienie dodatkowych a ona chyba a 4 portalach robiła, poza tym ogłoszenia spadają na portalach bardzo szybko. jak coś to proszę dla tego niewidomego pieska- choc cały czas się boję czy jeszcze żyje: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180123-Kochany-A-lepaczek-i-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-mu-dom[/URL] dziś mailow pisalam z pewną Panią o Joyku - ale nic zobaczymy, bo nie ma co zapeszac -
kora dokładnie w schronie u nas we Wrocławiu też powiedzą, że złote spaniele często są ciężkie i bardzo często mają agresora w karcie - częściej psy niż suczki oczywiście nie każdy taki musi być, ale jednak jest to większość - dlatego praktycznie ciągle jakiś złoty spaniel ląduje w schronisku, o super charakterze to są wyjątki, była w schronie niewidoma Tusia złota spanielka i ona była i jest przekochana tylko jej dupka latała wiecznie się cieszyła, ale jak mówię to raczej wyjątki i generalnie samce rude są dość trudne
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
kurde też mnie to zmroziło, ze nie dostaje lekow przeciwbólowych przecież można z ból znieść jajo - ja bym nie wytrzymała - nie lepiej mu dawać przeciewbólowe a pożyczyć klatkę i do klatki go dać, zeby nie szalał -
FIONKA- przemiła sunia w typie amstaffa! WROCŁAW
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
dzięki jeszcze był taki , ale czy jest dalej to już Koperek musi się wypowiedzieć [url]http://www.dogomania.pl/threads/180417-Astek-z-podszerstkiem-Proludzki-WROCA-AW[/url]