on juz nie jest super aktywny, jak bardziej pobiega to ma zadyszkę, najlepiej do starszych osoby gdzie sobie mogli spokojnie żyć przy boku, zostaje sam w domu, na samce różnie reaguje zależy od psa- więc lepiej bez psów, z sukami ok, pies jest kastrowany, do dzieci nie wiem, ale do ludzi ok - jeśli dom z dziecmi to lepiej powyżej 7-8 lat, do kotów teraz nie pamiętam - chyba gdzieś na wątku było, wiec nie pisz nic o kotach - jeśli by był jakiś dom zainteresowany to się zawsze można doinformować