Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. ;) czekamy zatem na wieści
  2. wymarsz gdzie??:cool3:
  3. a tak mozna na nk ? :cool3: chyba usuną profil ...
  4. a miał być jakiś artykuł? na temat spotkania czy sterylizacji ? czy wszystkiego naraz?:cool3:
  5. albo dzis Was obdaruję :lol: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21664322_img_6317.jpg[/IMG] Cudo mówiące: ale mi tu dobrze, wiesz? Aż się łezka w oku kręci... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21664331_img_6321.jpg[/IMG] Zabawa z piłką.... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21664350_img_6341.jpg[/IMG] I radość i zabawa w pelni ! :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21664425_img_6354.jpg[/IMG] [B]CO TU UKRYWAĆ- BRYŚ MA PO PROSTU NAJLEPIEJ NA ŚWIECIE ![/B] :multi:
  6. Wiecej filmów nie ma - ale poprosimy właściciela, to może nas czymś zaskoczy. Jest za to więcej fotek ,aż się serce raduje :loveu: Wstawię jutro !
  7. nie ma możliwosci, żeby przebywał sam, bo schronisko jest przepełnione po wakacjach...:shake: jedynym rozwiazaniem jest wsadzenie go do klatki, która słuzy kwarantannie i jest wielkości 1x1x1 m .... ale on się tam nie zmieści...:-(
  8. Możesz? poproszę....:oops:
  9. [quote name='ANETTTA']fotki benka z kalwari ... [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6592/dscf0061gb3.jpg[/IMG] [CENTER][B]Shot with[/B]: [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FinePix+S5500&make=FUJIFILM"]FinePix S5500[/URL] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3597/dscf0062lc1.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [SIZE=5][B]nie nie nie - to fotki benka z Ostrowi Mazowieckiej ze schroniska.Bidula...[/B][/SIZE] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] Fotek benka z Kalwarii nie mam .....:-(
  10. kiniaa tu trzeba wiecej niz tylko na start.... sterylka konieczna, hotelik.... a funduszy na to mamy - zero....:-(
  11. o nie .... czyli z wyjazdu nici ? :-( Przecież on długo nie wyżyje w schronie ...
  12. no nie ma sie co dziwic- kolega miły dla niego nie był...i większy i starszy i w ogole :-( Fazer wykąpał się sam czy jak ? :cool3:
  13. pomóżmy Boniemu pojechać w końcu do domu !!! - potrzebne pieniądze na benzynę do Monachium ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-ma-pieniedzy-nie-ma-dt-boni-o-krok-od-eutanazji-108593/index91.html[/URL]
  14. a co na psie zabawy na łożku mówi mąż? :cool3:
  15. ja dzisiaj wplacam 50 zł ;) niech Boni jedzie !
  16. a TY pewna jesteś że nie miała? :cool3: Pan Kwiatek vel Nero- jest przepiekny i baaaardzo podobny do mamusi :loveu:
  17. oj oj auram niedobrze - nie choruj !!!:shake:
  18. proszę: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21620154_obraz_028.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21620166_obraz_146.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21620149_obraz_011.jpg[/IMG] [URL="http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21620154_obraz_028.jpg"][/URL]alez on ma mamusine oczęta...ech ! :evil_lol: cudo istne cudo :loveu:
  19. [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Witam,[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Piszę z prośbą o pomoc – ja nie jestem w stanie pomoc w jakikolwiek sposób, oprócz zrobienia ogłoszeń. Dostałam do Was kontakt na dogo- wiem, że mogę na Was liczyć, bo nic innego mi nie zostało…[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Ponieważ stowarzyszenie Niczyje zawiesiło swoją działalność z powodu nieustających kłótni- a ja jestem członkiem- zwracam się o pomoc do Was.[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Otóż wczoraj zadzwoniła do mnie Pani, która w Górze Kalwarii zobaczyła bernardyna na łańcuchu. Obserwuje go od dłuższego czasu i wie, że pies jest non stop na łańcuchu, ma około 4 lat, nie jest odpinany i dostaje jest raz na kilka dni…Idzie zima, a pies z dnia na dzień jest w coraz gorszym stanie…. Błagała mnie o pomoc, ale ja w sytuacji zawieszenia nie mogę zrobić nic, utrzymuje w hotelu 2 szczeniaki, płace za sterylkę onka- nie mam ani miejsca ani kasy na to, żeby w jakikolwiek sposób, o prostu nie mam jak. Proszę Was zatem o pomoc – Pani zobowiązała się dostarczyć psa do Warszawy, chce pomóc w jego utrzymaniu – [U]nie ma jednak miejsca na jego trzymanie.[/U][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Ja ze swojej strony mogę porobic ogłoszenia, mogę pomóc szukać domu, ale Was proszę o zabranie psa pod swoją opiekę, na jakiś Tymczas…cokolwiek….Ludzie z chęcią pozbędą się psa, bo jest dla nich kłopotem…….[/FONT][/SIZE][/FONT] kontakt do Pani ktora do mnie dzwoniła: 511 975 308 [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]kontakt do mnie 0 600 101 446[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][FONT=Arial][B]plizzzzzzzzzzz, pomóżcie !!!![/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. przepraszam za offa ,ale : [CENTER][FONT=Arial][COLOR=black][B]W dniu 30.10. trafiła do schroniska w Ostrowi Mazowieckiej młoda, jasna suczka w typie labradora. [COLOR=red]Miała na sobie czerwoną obrożę i kawałek smyczy orange[/COLOR]. Myslę, ze komuś uciekła. [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black][B]Kontakt do schroniska[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  21. [CENTER][COLOR=black][B]W dniu 30.10. trafiła do schroniska w Ostrowi Mazowieckiej młoda, jasna suczka w typie labradora. [COLOR=red]Miała na sobie czerwoną obrożę i kawałek smyczy orange[/COLOR]. Kontakt do schroniska :29 746 82 99[/B][/COLOR][/CENTER] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/709168/21618980_sunia2.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/709168/21618983_sunia.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][B]POTRZEBNE OSOBY Z SIEDLEC, KTÓRE[/B] [B]MOGĄ ZROBIĆ, DAĆ OGŁOSZENIA :roll:[/B][/CENTER]
  22. rotek a czy w tej łapie prawej gdzie to zgrubienie to mu przypadkiem nie pękło? czy ja widzę ranę czy mi sie zdaje? :roll: Jak z ta nogą?
  23. Boże jaki on Gruby :-o nie tuczcie go tak ;) Fajnie, że Hammeros ma się dobrze, strasznie chciałabym, żeby znalazł domek...ech jakbym chciala- [B]rotek, onek i akira- liczę na Waszą pomoc z ogłszeniami, proszę,..pomóżcie.!!![/B]
  24. [quote name='rita60']Sama nie wiem:shake:ja jeszcze mam dwoch takich pechowcow,nawet za granica ich nie chca:-([/quote] a moze Rubiego by chcieli ?:roll:
×
×
  • Create New...