-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie pusczaj mi tu oka- to święta prawda :cool3: -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a nie? :cool3: -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
wlasnie jej to powiedziałam - ona nie umie zachowac czystosci, też moze niszczyc - "ale to nie szkodzi, bo ona jesrt owczarkiem i ona jest dorosła" wwwrrrrrrrrrrrrrrr :angryy: A potem byłoby po tygodniu WOn, bo głupia jesteś...:-( -
Dzisiaj mialam bardzo ciekawy telefon od Pani,ktora jest zainteresowana Kornelką - ONką : - ma małe dziecko -mieszka w bloku -[B][COLOR=red] miala amstaffa, którego oddała, bo mial 8 miesicy i im wszystko niszczyl wiec chce teraz dorosłego psa, który będzie umial się zachować. [/COLOR][/B] Powiedziałam ze Kornela nie nadaje sie teraz do bloku, ze nie umie też zachowac czystosci, chodzic na smyczy. Pani się upierała przy swoim - tzn: dorosłuy pies tak nie robi jak młody, dorosły jest spokojny, mozna go sobie wychować - a amstaffy są głupie i wszystko niszą. "No i chcemy pieska, bo córka się przywiązała do tamtego i chce....":angryy: Spławiłam ! pani sie chyba pogniewała....:roll: taki mały off a propos psiaków....
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mialam bardzo ciekawy telefon od Pani,ktora jest zainteresowana Kornelką: - ma małe dziecko -mieszka w bloku - miala amstaffa, którego oddała, bo mial 8 miesicy i im wszystko niszczyl wiec chce teraz dorosłego psa, który będzie umial się zachować. Powiedziałam ze Kornela nie nadaje sie teraz do bloku, ze nie umie też zachowac czystosci, chodzic na smyczy. Pani się upierała przy swoim - tzn: dorosłuy pies tak nie robi jak młody, dorosły jest spokojny, mozna go sobie wychować - a amstaffy są głupie i wszystko niszą. "No i chcemy pieska, bo córka się przywiązała do tamtego i chce....":angryy: Spławiłam ! pani sie chyba pogniewała....:roll: -
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
to moze ustalcie, ze teraz u cuebie zaszczepicie a za 2 tyg oddasz? :evil_lol: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
beka .rita wymyślcie coś....plizz, bo mi ręce opadły, gdzie mu domu szukac :-( -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Hopsaj Rubens - do góry po domek ! -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
idusiek replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Pani Marta ( jakby ktoś nie zauważył....:roll:) nie ma dostepu do dogomanii, poniewaz nie działa jej od kilku dni komputer. Do tego czasu pozostaje w kontakcie telefonicznym. -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
iza -spróbuj jeszcze raz a jak sie nie uda, przeslij mi na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zamieszczę ,ale dopiero jutro wieczorem. moze ktoś mogłby wczesniej ? -
[quote name='beka']Idusiek mi dokucza, bo ja rano w dniu adopcji okropnie panikowałam (jak zawsze z resztą), w nocy nie mogłam spać.... A teraz Bardzo się ciesz że Bryś (tak się teraz nazywa) mieszka z p. Darkiem i jego rodziną :)[/quote] A ten Bryś to od rysia czy jak ?:cool3: Nie mogłam się dodzwonic do Pana Darka...:oops:
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
idusiek replied to jayo's topic in Już w nowym domu
a Morek kaszle, dzisiaj dzowniłam do Gajowej- dała mu zapasowy antybiotyk ( ma na dzis i jutro...)... :-( -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kornela ma się dobrze, zabieg odbył się bez zadnych zastrzezeń. Sunia jednak musi cierpiec, bo Gajowa powiedziała, że siedzi cały czas w budzie i wychodzi tylko na siu siu.... Kurdę, przez tą sterylkę to nam się pies jeszcze bardziej cofnąl z socjalizacją niż było....:shake: Teraz i Gajowej się boi....:roll: Pocieszające jest to ,że nie zdjęła sobie opaterunkow, nie rozgrzebała nic przez noc, mimo iż w drodze z lecznicy zjadła Gajowej 2 smycze.... -
Hammmer do góry ! Potrzebujemy pomocy w ogloszeniach psiaka...:oops:
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
tylko pod Melką jest taka ładna ONka młoda z okolic Olkusza, że nie wiem z jakim skutkiem...Melka dom znajdzie :roll: -
a ja Ci Ewusek wyśle zaraz kontakt do Pani, która znalazła bernadrynkę na łańcuchu, karmioną raz w tygodniu, którą generalnie nikt się nie interesuje a właściciel chce się pozbyć, bo mu zawadza.... Proszę, zadzwoń do niej, wiem że ostatnio udało się Wam znaleźć dom dla bernardyna -więc może i teraz się uda ;) suka znajduje się niedaleko Góry Kalwarii- Pani obiecała zorganizować transoprt i zapłacic za utrzymanie psa. Dzieki :loveu: P.S Sprawa w biegunką była miesiąc temu, keidy to sunia została wyadoptowana. Ludzie bardzo o nią dbają i od razu zajęli się jej leczeniem. Skoro nie ma już żadnych problemów ani powikłan, nie sądzę, żeby wprowadzać panikę z chorobą niszczącą jelita. Psy z OM bardzo często tak mają i po kuracji odpowiednim jedzeniem i antybiotykami - przechodzi jak ręką odjął.
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
on zawiesza nosek, podkula ogonek i czkea nadal z nadzieją na lepsze....:-( -
Zarząd się nie pochwalil, więc ja pochwalę zarząd: Dzisiaj w Ostrowi Mazowieckiej odbywać się będzie spotkanie Niczyich ( [URL="http://www.niczyje.org"]www.niczyje.org[/URL] ) wraz z burmistrzami i wójtami z okolicznych gmin i wsi, które oddają psy do schroniska ( [URL="http://www.ostrow.schronisko.net"]www.ostrow.schronisko.net[/URL] ) Z tego co udało mi się wywnioskować i ustalić- spotkanie ma na celu propagowanie sterylizacji, uświadomienie gminom ogromu problemu z bezdomnością zwierząt a także dyskusję nad planowanymi zmianami, propozycjami poprawy losu psiaków. Przedstawiciele Niczyich zaprezentują także swój wkład w modernizację schroniska oraz poprawę losu psiaków w latach 2006 i 2007.
-
Wczoraj dzwoniła do mnie Pani od Norki ( teraz Diany ), schroniskowej terierki walijskiej. Dianusia ( bo tylko tak ją nazywają ) ma się świetnie, chociaż zaraz po zabraniu musiała przyjąć serię antybiotyków ( krew w kupie....) :roll:. Bała się też jezdzic samochodem, ale po wspolnym przezwyczajaniu i ten strach udało się pokonać. Śpi oczywiście z Państwem w łożku, wychodzi ile sobie tylko zażyczy ( bo Pan na emeryturze ). Dianusia ma jednak jeszcze czasami chwile kiedy się boi - szczególnie jak do domu przychodzi ktoś oby albo jadą na jakiś teren zamknięty- wtula się wtedy w swoich opiekunów. Oni sami mówią, że nie oddaliby jej teraz za żadne skarby a temu co to zrobil - łebek ukręcili! Dianusia ma się więc świetnie. Zdjęcia będą mi wysłane pocztą, mam też zaproszenie do Mławy na weekend ;)
-
miłośc od pierwszego wejrzenia ;)
-
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
postawić kuwetę obok ;) -
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
Co uAndzi słychać? Ktoś wie ? :cool3: kiedy kolejny zabieg? -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rubens- kto Ci jeszcze może pomoc i jak???? mi opadają ręcę, ze Cię nikt nie chce....:placz: -
[CENTER][B]z niecierpiiwoscią zatem czekamy na pierwsze fotki Zolka [/B] [B]z nowego domu :cool3:[/B][/CENTER] A piesy sie dogadają...to kwestia czasu i dopasowania - jestem tego pewna ! :multi:Dziękujemy, że znalazł taki fajny domek ;)