Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Zbójini - uważaj teraz mamy to na pismie i juz się nie wycofasz ;) a tak na serio : jupiiiiiiiiiii Boni ma w końcu dooooooooooooooomek !!!! :multi: Czy ja śnię, czy to na serio się dzieje ?
  2. ech, bo i ja juz spadłam...w nadziei ...:roll:
  3. aaa tak, to tylko ostry nieżyt jelit był - tylko 4 godziny w szpitalu zmarnowane...:roll: nieważne, WAŻNE, że Pcheła ma dom ! :multi:
  4. [quote name='gagucia']Aha mam jeszcze kilka wiadomości telefonicznych. Sunia została znaleziona w internecie z wywiadu wynika że z któregoś portalu nie allegro i nie dogo więc dzięki Wam a nie mnie :) Przyjechało młode Państwo - bardzo sympatyczne, z kompletem dokumentów do spisania. Zostali poinformowani, że szczeniak oczywiście obsika od razu pół mieszkania, na co odparli, że mają już zwariowanego psa w domu [quote] ja dałam ogłoszenia na gratce i gumtree ze zdjęciami i kontaktem do lecznicy i auryy ;) może to ja się przyczyniłam :oops:
  5. ale ja nie mialam zadnej informacji od 2 miesięcy...:-(
  6. no nie......................:placz: kurdę, ale jak to? ludzie się spinają, załatwiają, kombinują.... i w ogóle a tu ....kur....mać nici z wyjazdu :shake:
  7. [quote name='*Gajowa*']Owszem dzwoniły może 3 osoby zainteresowane... miały zadzwonić ponownie i umówić się na wizytę zapoznawczą z Kornelką ale już nie zadzwoniły :shake:.Troche trudno byłoby Nelce się przystosować ale pani ma dużo czasu dla psa i chęci też, zobaczymy co z tego wyniknie. A Nela dziś sama zadecydowała o ubranku posterylkowym i sobie go zdjęła... przynajmniej mogła nareszcie wymyc sie dokładnie.[/quote] ech, ja sensownych kierowałam....Gajowa, może nie mów, że ona niezsocjalizowana, przeciez się poprawiło ...przynajmniej z Tobą ;)
  8. tak jak jeden z naszych członków ;)
  9. eeee, a ja myślałam, że mieszkasz w okolicach Ostrołęki...:roll: No nic, wydawało mi się pewnie ;) *Chodziło mi o to, że w regionie te 3 sprawy były raczej głośne i aż dziwne, że jednak ludzie o nich nie słyszeli...
  10. ale ja mówię o 3 dorosłych, kilkuletnich psach, które znudzily się właścicielowi...:shake: nieważne, myślałam tylko, że dziewczyny, które mieszkają w okolicy coś o tym wiedziały...:roll:
  11. rotek nie pisze, bo pewnie nikt nie dzwonił ...:-( Jak my znajdziemy domek dla Hammerka? :roll:
  12. [quote name='malagos']Artykuł nt. sterylizacji jest w "Tygodniku Ostrołęckim" wydaniu makowskim, ale nie mam skanera :shake: I nowość, cała strona oddana czytelnikom, na tekat zwierzakow! Postęp! Za to znalazłam to: [I]4 listopada 2008 - [COLOR=#00a0c6]21:45[/COLOR] [/I] [B][I]Nie odpowie za zabicie psa[/I][/B] [I]Mieszkaniec jednego z wieżowców przy ul. Starosty Kosa nie odpowie za zabicie swojego psa.[/I] [I]Prokuratura umorzyła w śledztwo „z braku znamion czynu zabronionego”. To głośna sprawa z sierpnia tego roku. Przypomnijmy. Pies wypadł z 11 piętra wieżowca i roztrzaskał się o chodnik! Policja wszczęło śledztwo podejrzewając, że zwierzę mogło zostać wyrzucone przez właściciela. [/I] [I]Śledztwo jednak tego nie potwierdziło. Z ustaleń wynika, że właściciel trzymał psa na rękach w pobliżu okna. Zwierzę tak nieszcześliwie mu się wyrwało, że wypadło przez nie. To był po prostu tragiczny wypadek.[/I] Nie umiem znależć na stronie internetowej tego atrykułu :shake: [url=http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=MAKOW]Mak[/quote] malagos- tak blisko mieszkasz i nic nie wiedziałaś? To pewnie też nie słyszałaś o tym, że pewien mieszkaniec okolicznej wioski ostrołęckiej wrzucił do swojej studni 3 psy....2 uratowano.:roll: A inny powiesił swojego psa, bo rzekomo pogryzł sąsiada....:shake: TAK SIĘ DZIEJE W OKOLICY...
  13. ludwa, a Ty łopatą chciałabyś dostać? :cool3:
  14. [quote name='Anashar']Mnie on chwycił za serce bo podobny do mojego. I nawet taki strachliwy ;) Jak dom się znajdzie OwP zasponsoruje kastrację... Chyba, że wolicie wcześniej ;)[/quote] [B]Mamy zatem domek....a co z tą obiecaną kastracją Anashar ? :cool3:[/B]
  15. moje Hamerzysko kochane.... rozumiem, że Hammer w pełni akceptuje wszystkie dziewczyny ? :cool3: To duży plus ! ......... czemu nikt nie dzwoni, czemu nikt nie pyta ? :-(
  16. Gajowa, wszystkie sensowne kontakty przekazuje do Ciebie na umówienie się na wizytę...nikt nie dzwonił od niedzieli ? :roll: Do mnie dzowniło kilka osób.... Jak zdrówko Nelki? Zbliżyła sie do Ciebie? a jak do innych ?Nadal kiepsko?:oops:
  17. sedalin nie, głaskanie i woda- tak ;) ale jak to ? Wy jedziecie pociągiem do Monachium czy jak ?:lol: nie czaję za bardzo : jedzie Pan Krzysztof, ewatonieja i Boni - ale jak ? Jak to logistycznie wygląda?:cool1: i jakim cudem za połowę ceny, która była proponowana na początku ( nie to ze sie nie cieszę, ale jakim cudem ?:cool3:)
  18. [quote name='auraa']Miałam pierwszy telefon w sprawie malutkiej. Szkoda,że jest tak mały kontakt z lecznicą. Ja nie wiele mogę powiedzieć a tam nikt nie odbiera!!!:cool3:.[/quote] auraaa to ja napisalam ogloszenia z Twoim numerem i nr do lecznicy.Napisałaś o psiaku dużo, więc na pewno wiesz o nim najwięcej ;)
  19. trol, ewatonieja , ciotki i wujki - NA LITOŚĆ, PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ !!! tu chodzi o psa, o jego jedyną szansę w życiu a Wy się tu przepychacie... Umówcie sie na miescie, dajcie po ryjku i niech będzie spokoj...;) a Boni siedzi przy budzie i liczy na swoją jedyną szansę......:-( prosze Was, przestańcie i pomóżcie...
  20. z tego co wiem, to ma tylko Allegro :oops:
  21. ja ja moge na alergratce i gumtree ,tylko napiszcie mi co mam pisac !
  22. dostałam i dzieki;) sorrki ,ale nie mam czasu, zeby się po pupie nawet podrapać...:roll: na pewno sie tym zajmę, tylko muszę miec chwilę...:roll:
  23. ciotka nastepnym razem to jak zdjęcie robisz to i uszy obejmij :diabloti: a nie tylko obcinasz i obcinasz....wszystko byś obcinała tylko :evil_lol:
  24. o to super, to dopłace do innego onka ;) A jak sie miewa Kornela?
  25. :multi: jupiiiiiiiiiiii ;)
×
×
  • Create New...