-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
suuuper, oby sie udało ;) Kiedy Pani planuje przyjechac ?
-
PUSZCZAC !!!!!!!!!!! :multi:
-
a ilu takcih ciekawskich na świecie? ja Wam szczerze powiem, ze im bardziej wyrazinowanie pisalam o psie, tym mniejsze mial zainteresowanie....:shake: Nie zapomnę pies w typie tosa inu mix onka - ni cholery nie wiedzialam o co kaman a nawet jak zajrzałam ,to nadal nie wiedzialam co i jak ...:roll: najlepiej w ogłoszeniach pisach po ludzku GORDON - ZANIEDBANY, SMUTNY TERIER W SCHRONISKU- POMOCY !
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Jezoooo... :-(:-(:-( Jak moja Andzia. Ta bródka. To spojrzenie... :-( Gdzie przebywa sunia? W lecznicy? W hotelu? Kiedy dokładnie ma sterylkę? Co wet mówi o jej stanie zdrowia?[/quote] Sunia jest w lecznicy w Wawie - nie miałysmy co z nią zrobić....:-( W piatek zabieg. Ogólny stan niezły, choć ciąża juz dość zaawansowana...., rana z boku do szybkiego wyleczenia- od ugryzienia. Potem pojedzie do hoteliku -bo nie mamy dla niej żadnego DT... [B]Mróweczka jest niezwykle spokojna, cichutka, skromna....taki aniołek maciupeńki....[/B] -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
mamy tutaj nowe subkonto: [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#030303][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#030303][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=#030303][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][FONT=Verdana][B]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306 [/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B] z dopiskiem : MRÓWKA - OSTRÓW MAZ.[/B][/CENTER] -
edycja, i pod tekstem masz ikonki, wybierz smutną buzię ... jak jak ja w tym poście.
-
[quote name='anaana']hm... wykupilam dzisiaj ogloszenie ze zdjeciem na piatek do zoltych stron Wyborczej. z Metrem jeszcze nic nie zalatwilam, jeszcze sa szanse, moze dzis sie wyjasni, ale trudno cos z nimi zalatwic, jeszcze trudniej sie dodzwonic. w Metrze ogloszenia platne sa b.drogie, wiec tutaj tylko o bezplatnym mysle. tyle ze ja nie za bardzo wierze w te ogloszenia, takich jak Czesio jest tona do adopcji... i zaczynaja mi sie konczyc pomysly, co by tu jeszcze zrobic... oj, co z tym moim Czesiem bedzie? Pani Aurelio, serdecznieee dziekuję za ''przechowywanie'':lol:[/quote] nie no...przeciez mówilam jak dostac się do metra... ok, ja dziś spróbuję a TY zajmij się dla niego np Allegro, z wyróznieniem za 12,50. i z ceną 1 zł, z informacją, ze aukcja na ma celu znalezieniu psiakowi domku, nie do licytacji. proszisz o telefon. itp ( możesz zobaczyc jak to wyglada u nas - _NICZYJE_ nazwa uzytkowinika na allegro )
-
aura, ale moze zmien obrazek przy tytule, smiać sie nie ma z czego ....:-(
-
o to jestesmy we..... 4 ........już ...:roll:
-
Noooooooooo ludzie, nastepna zapesza.... :cool1:
-
ja zaglądam ! ;) A Pepe czeka na domek, którego bardzo potrzebuje....on tam gnije już ponad rok...:-( Cała młodośc ucieka mu przez pazurki...:-(
-
Wyrośnięty szczeniak- JUŻ W NOWYM WYCZEKANYM DOMKU!!!
idusiek replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
linki i ja mam, tylko ustawiczny brak czasu mnie hamuje ...:oops: -
.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...
idusiek replied to ANETTTA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='beka']Dziś śnił mi się Boni...uśmiechnięty :) Dam wam chwile pospać:evil_lol: i zadzwonię :razz:[/quote] oj ciotkaq, daj ludziom podróż odespać ! :cool1: -
.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...
idusiek replied to ANETTTA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no, teraz to wierzę ! :multi: -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
pusto. wszyscy mają Seda w pupie ...:-( Ten pies nie znajdzie domu, jak nikt się nim RAZ a porządnie nie zainteresuje....:placz: -
anaana - ze zdjęciami ?:cool3: Super- dzięki ! wyręczyłaś mnie, bo ja padam na ryja od psich spraw dzisiaj ...:roll:
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie malagos - Mrówka została przez nas zabrana z Ostrowi [U]do Wawy[/U].. w takim stanie nie mogłyśmy jej zostawić, chyba sami widzicie...:-( ( w ciąży, pogryziona, cała usmolona, przepychana z kąta w kąt...) [B]Teraz potrzebujemy pieniędzy na DT i sterylkę - wzięłyśmy sunię [/B] [B]na na swój garb i łoż[/B][B]ymy ze swoich :roll:[/B] -
i nie bylo tej Pani , serio ??????:-(
-
:cool3: i co i co i co ? była Pani ????? mamy szukac kogoś z JG czy nie ?:roll:
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a oto zdjęcia Mrówki z wczoraj ...( a nie padało, prawda...:-() [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21861189_dsc_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21861208_dsc_0203.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21861226_dsc_0205.jpg[/IMG] -
aura, kto konkretnie szuka domu? poprosze o zdjęcia i opis. ja się nie lapie...:roll: