Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. suuuper, oby sie udało ;) Kiedy Pani planuje przyjechac ?
  2. PUSZCZAC !!!!!!!!!!! :multi:
  3. a ilu takcih ciekawskich na świecie? ja Wam szczerze powiem, ze im bardziej wyrazinowanie pisalam o psie, tym mniejsze mial zainteresowanie....:shake: Nie zapomnę pies w typie tosa inu mix onka - ni cholery nie wiedzialam o co kaman a nawet jak zajrzałam ,to nadal nie wiedzialam co i jak ...:roll: najlepiej w ogłoszeniach pisach po ludzku GORDON - ZANIEDBANY, SMUTNY TERIER W SCHRONISKU- POMOCY !
  4. słuchajcie, a moze inny tytul? moze nie AT tylko terier po prostu...niekoniecznie szukacie przeciez wielbiciela AT - tylko człowieka, który pokocha Gordona, prawda? ;) ja osobiscie na terierach nie znam i dla mnie takie AT to odstrasza a nie przyciąga...
  5. [quote name='GrubbaRybba']Jezoooo... :-(:-(:-( Jak moja Andzia. Ta bródka. To spojrzenie... :-( Gdzie przebywa sunia? W lecznicy? W hotelu? Kiedy dokładnie ma sterylkę? Co wet mówi o jej stanie zdrowia?[/quote] Sunia jest w lecznicy w Wawie - nie miałysmy co z nią zrobić....:-( W piatek zabieg. Ogólny stan niezły, choć ciąża juz dość zaawansowana...., rana z boku do szybkiego wyleczenia- od ugryzienia. Potem pojedzie do hoteliku -bo nie mamy dla niej żadnego DT... [B]Mróweczka jest niezwykle spokojna, cichutka, skromna....taki aniołek maciupeńki....[/B]
  6. mamy tutaj nowe subkonto: [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#030303][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#030303][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=#030303][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][FONT=Verdana][B]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306 [/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B] z dopiskiem : MRÓWKA - OSTRÓW MAZ.[/B][/CENTER]
  7. edycja, i pod tekstem masz ikonki, wybierz smutną buzię ... jak jak ja w tym poście.
  8. [quote name='anaana']hm... wykupilam dzisiaj ogloszenie ze zdjeciem na piatek do zoltych stron Wyborczej. z Metrem jeszcze nic nie zalatwilam, jeszcze sa szanse, moze dzis sie wyjasni, ale trudno cos z nimi zalatwic, jeszcze trudniej sie dodzwonic. w Metrze ogloszenia platne sa b.drogie, wiec tutaj tylko o bezplatnym mysle. tyle ze ja nie za bardzo wierze w te ogloszenia, takich jak Czesio jest tona do adopcji... i zaczynaja mi sie konczyc pomysly, co by tu jeszcze zrobic... oj, co z tym moim Czesiem bedzie? Pani Aurelio, serdecznieee dziekuję za ''przechowywanie'':lol:[/quote] nie no...przeciez mówilam jak dostac się do metra... ok, ja dziś spróbuję a TY zajmij się dla niego np Allegro, z wyróznieniem za 12,50. i z ceną 1 zł, z informacją, ze aukcja na ma celu znalezieniu psiakowi domku, nie do licytacji. proszisz o telefon. itp ( możesz zobaczyc jak to wyglada u nas - _NICZYJE_ nazwa uzytkowinika na allegro )
  9. aura, ale moze zmien obrazek przy tytule, smiać sie nie ma z czego ....:-(
  10. ooo i kotami się dogaduje- taki idealny pies dla każdego :cool3: Nic tylko brać i kochac ! :loveu:
  11. o to jestesmy we..... 4 ........już ...:roll:
  12. Noooooooooo ludzie, nastepna zapesza.... :cool1:
  13. ja zaglądam ! ;) A Pepe czeka na domek, którego bardzo potrzebuje....on tam gnije już ponad rok...:-( Cała młodośc ucieka mu przez pazurki...:-(
  14. linki i ja mam, tylko ustawiczny brak czasu mnie hamuje ...:oops:
  15. [quote name='beka']Dziś śnił mi się Boni...uśmiechnięty :) Dam wam chwile pospać:evil_lol: i zadzwonię :razz:[/quote] oj ciotkaq, daj ludziom podróż odespać ! :cool1:
  16. pusto. wszyscy mają Seda w pupie ...:-( Ten pies nie znajdzie domu, jak nikt się nim RAZ a porządnie nie zainteresuje....:placz:
  17. anaana - ze zdjęciami ?:cool3: Super- dzięki ! wyręczyłaś mnie, bo ja padam na ryja od psich spraw dzisiaj ...:roll:
  18. nie malagos - Mrówka została przez nas zabrana z Ostrowi [U]do Wawy[/U].. w takim stanie nie mogłyśmy jej zostawić, chyba sami widzicie...:-( ( w ciąży, pogryziona, cała usmolona, przepychana z kąta w kąt...) [B]Teraz potrzebujemy pieniędzy na DT i sterylkę - wzięłyśmy sunię [/B] [B]na na swój garb i łoż[/B][B]ymy ze swoich :roll:[/B]
  19. [quote name='Kora']Idusiek, ja jutro przelece sie swoimi sciezkami, bo on mi spokoju nie daje i wiesz czy on czasem nie mieszka na terenie wyscigow?[/quote] Tak jak napisala auraaa- na pewno kanapowiec, jeszcze z 2 obrożami...dla mnie to ktoś go wyrzucil...ale może się mylę...:roll:
  20. i nie bylo tej Pani , serio ??????:-(
  21. :cool3: i co i co i co ? była Pani ????? mamy szukac kogoś z JG czy nie ?:roll:
  22. a oto zdjęcia Mrówki z wczoraj ...( a nie padało, prawda...:-() [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21861189_dsc_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21861208_dsc_0203.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21861226_dsc_0205.jpg[/IMG]
  23. aura, kto konkretnie szuka domu? poprosze o zdjęcia i opis. ja się nie lapie...:roll:
×
×
  • Create New...