Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. A oto i mama kochanej czwóreczki dziewcząt :) Broniła małych jak lwica ,a potem - jak pisała z resztą ludwa- rozłożyła się do góry kołami, zeby też miec coś z życia :lol: relaksu, relaksu czas.... [IMG]http://images28.fotosik.pl/228/de8459176895a8b4.jpg[/IMG]
  2. a ja jestem w pracy i wgram dopiero po poludniu :( Ludwa- wgrywam z fotosika i nie trzeba sie wcale logowac, żebycokolwiek umiescic :D Esperanza- konkretnie na jakie foty czekasz? Ja mam wiekszosc fot psiaków za kratami..zrobiam je raczej dla orientacji co jest w schronie a nie, zeby je dzis wystawiac.
  3. a to na poprawę humoru...w schronie też można się czymś zająć...wszystko, żeby tylko zostać zauważonym ..:evil_lol: [IMG]http://images27.fotosik.pl/226/c80587d234766e7f.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/281/56d57c51b65608d4.jpg[/IMG]
  4. a oto nasza niewidoma sierotka.... szkoda go bardzo, bo szuka, wącha, i czuwa z nadzieją na mordece... :-( [IMG]http://images32.fotosik.pl/281/910f3a142cb19a3b.jpg[/IMG]
  5. przesylam fotki 4 szczeniaczków, o ktorych pisała ludwa - wszystkie dziewczyny :) sodkie, nieśmiale, ale będą z nich ludzie :) Moim zdaniem szybko potrzebują chociaż DT, bo choróbska szaleją.... kandydatka nr 1 :loveu: [IMG]http://images23.fotosik.pl/227/18dbf13ffb4d0797.jpg[/IMG] dziewczynka nr 2:loveu: [IMG]http://images34.fotosik.pl/281/f5f602a23b1af09e.jpg[/IMG] d[URL="file://\\ziewczynka"]ziewczynka[/URL] nr 3:loveu: [IMG]http://images31.fotosik.pl/281/b0881963ce69973a.jpg[/IMG] no i słodzinka nieśmiała 4-eczka :loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/281/59dc7457911f912f.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/227/b9659870476c80a1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...