Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. [quote name='rotek_']był pan który pytał się o Hammera niestety ma już psa w domu więc hammer nie wchodzi w grę:shake: miejmy nadzieję ze ta osoba okaże się tak zdecydowana jak o tym mówicie[/quote] ale to nie byl ten o ktorym piszemy? Tamten nie mial psa....to jakis inny, tak ?:roll:
  2. [B]Lara - wiedza TOTALNIE wszystko ! :lol:[/B] Sa bardzo przejęci jej losem i bedziemy w stałym kontakcie. A, no i mam zaproszenie do Malborka ;)
  3. [B]Maćka:[/B] [B]Frida[/B] jest juz od 2 tygodni w w nowym domu...kiniaa pisała, zdjęcia wklejała...:oops: [B]Rubens[/B] pojechał wczoraj, [B]Nelka [/B]pojechała dziś. Szczeniaków też nie wznawiaj- tzn [B]Fruzi,[/B] bo pojechała wczoraj do domu (o tym mogłas nie wiedzieć). [B]Proszę natomiast o ponowienie aukcji dla Frugo.;)[/B]
  4. hm hm, a więc tak : [B]Nelka pojechała dzisiaj do domku[/B]. :multi: Nie ukrywam, że będzie mieszkala na dworze, ale ma do swojej dyspozycji caaaały ogród i kojec z budą, ocieplaną, porządną. Osobiscie uważam, że to lepszy pomysł niż wciskanie jej do domu w centrum Warszawy ( a byla taka chętna..), ponieważ pies jest kompletnie nieprzyzwyczajony do chodzenia na smyczy i nadal wylękniony. Państwo mieli onkę przez lat 15, umarła po tym jak po 2 latach od operacji usunięcia guzów sutka pojawiły się przerzuty. On- bardziej realista, ona- uczuciowa - generalnie baaaaaaaaaardzo fajni,mili i troskliwi ludzie. Nelka całą podróż zniosła bardzo dobrze, tylko jak stawali na światłach, to podnosiła głowe i rozladała się po okolicy, a potem znowuo się kładła, spała, siedziala. było ok. Po przyjezdzie od razu poszla do kojca, zwiedzia go i poszła w cholere do budy ( nie dziwne, stres):cool1:. Pan Marek nakarmil ją i dał jej możliwość zwiedzania terenu, ona jednak wolała zostac w kojcu. Potem przeszli się z nią na smyczy po całym terenie ( duuuzy ogród), zrobiła siu siu, kupę i wróciła do siebie. Zaczeła juz sama podchodzic do Pana Marka, dała się nawet już pogłaskać wieczorem.:p Bedzie dobrze.:lol:Jutro poświęcają jej cały dzień a i tak co chwila wychodzą i sprawdzają jak się ma i czy wszystko ok :cool3: Sa przygotowani na cięzką pracę nad zdobyciem serca i zaufania Nelki.
  5. jakby miec dla niego jakis DT i go ogolic z lekka, to by znalazł dom od razu. Jest "wsadzony" na terierkowo?:roll: Kurdę...:shake:
  6. hmmmmmmmmm, ja nic nie powiem, ale chyba będzie dobrze... Rita trzymaj kciuki i nie odważ się puszcza przez kolejny tydzien:cool3: Rubens dzis pojechal do domku- jeżeli okaże się, że nie zje suczki i nie zrobi huraganu w domu - to zostaje ! :multi:
  7. widziałam dzisiaj Andzię ;) Wygląda nieźle. Odżyła już całkiem po zabiegu, ba, nawet po niej nie widać, że go miała. Spokojnie za 2 tygodnie moża szykować ją do kolejnego zabiegu... szkoda tylko, że nadal siedzi w hoteliku a nie w domku....:-(
  8. widziałam dzisiaj Stefanka - gruby jak parówka :evil_lol: Fajnie by było, gdyby już miał swoj własny domek a nie hotelik.... On taki kochany, tak garnie się do człowieka, taki fajniutki i przylepny...., aż żal od niego wychodzić...:-(
  9. dzisiaj dziewczyny będą to lookną jak Melunia ;)
  10. i jak ? istnieje możliwość zaszczepienia dzisiaj ? :roll:
  11. no no :lol: juz ja Ci w Ostrowi czegoś poszukam ;) bo ciotka sie nudzić zaczyna ....
  12. Lara nie odpisala...:roll: ja nie dam jutro rady,bo jade z rana do Otrębusów a potem musze byc w pracy.....( tak, w sobotę (!), az mi sie nie chce wstawac na samą myśl...)
  13. auraaa ale rozumiem ze to placz ze szczescia ze kociaki maja dobre domki ?;) nie rycz, przejdzie ci a ty tymczasem masz chatę wolną na kolejne pociechy, co nie ?:multi:
  14. achaś, to już jedno wiemy, Pan wie wszystko od każdej z nas po trochu....jak sobie zbierze całe info to go głowa rozboli...:crazyeye: od natłoku tego wszystekigo. no onek nie przesadzaj z tą deformacją łapki...kurdę jeden mały guzek to jeszcze nie deformacja...ja mu powiedziałam po prostu ze byłw tragicznym stanie jak go zabierałysmy a teraz jak młody Bóg :loveu: nie rozgadywalam się, bo i po co...tyle tych telefonów mam, ze juz sie powoli nie łapię kto do mnie dzwoni i po co ... no i szkoda, ze dopiero 17 Pan może...im szybciej tym lepiej...:roll:
  15. [quote name='Fela']Ale ja o stawach powiedziałam :oops: coby się pan nie zdziwił czasem. Przerażony nie był, zresztą stwierdził, że pies i tak nie będzie na zewnątrz mieszkał, a pretaaty wspomagające stawy dostawać może[/quote] nie no stawy i oczko do zakrapiania czasami to ok, ale żeby nikt przypadkiem nie wyskoczył z rakiem, którego nie było i nie ma ...;)
  16. auraa zgłupiałaś? :-o cieszyć sie trzeba a nie płakać !:multi: skąd ten domek? skad ogłoszenie? i co sie wczesniej nie chwaliłas?:cool3: suuuuper !!!:cool2:
  17. yyyy a co u Meli? :roll:
  18. Kurdę dziewczyny, na razie to nic sie nie stało oprócz 3 telefonów i zachęcania, bajerowania Pana od wczoraj :oops: Facet fajny, ale żona mówila coś, że nie podoba się, bo taki pręgowany, wiec nie sikajcie w majtki jeszcze ok ?! :mad: Achaś, powiedziałam, że do kotów ok, chodzi na smyczy i królilka w domu też nie zje :cool3: O chorobie nie mowiłam, bo Hammer chory nie jest ( już)
  19. [B]skasuj tego posta bo zapeszysz kurdę mol ![/B] :angryy: nie masz pojęcia ile pracy w to włozyłam, żeby go zachęcić do zobaczenia Hammerosa ! ( bo dzwonił w sprawie onka z Wawy :cool3: ). Aaa i oczywiście rozumiemiem, że na wizytę przedadopcyjną się piszesz,prawda ? Jako pierwsza opiekunka Hammerosa? :cool3:
  20. [I][COLOR=black][FONT=Verdana]Fin (hotelik u Neris) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-fin-z-chorymi-nerkami-zbieramy-na-hotel-leczenie-34413/?highlight=gdgt"][COLOR=#000000]Zagłodzony Fin z chorymi nerkami/zbieramy na hotel i lecz[/COLOR][/URL]enie Sed ( hotel w Teresinie) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sed-czeka-na-dom-juz-dwa-lata-34556/"][COLOR=#000000]SED czeka na dom już dwa lata :(([/COLOR][/URL] Grzybek-Roan ( hotelik u Murki- Krzemień) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzybek-vel-roan-piekny-rudy-puchaty-w-hotelu-u-murki-czeka-na-swoja-szanse-77086/?highlight=roan"][COLOR=#000000]Grzybek vel Roan piękny,rudy,puchaty w hotelu u Murki czeka na swoją szansę[/COLOR][/URL] Stefan (hotel w Otrębusach) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-razy-byl-bliski-smierci-stefan-nie-mial-szczescia-znow-szuka-domu-104219/"][COLOR=#000000]dwa razy był bliski śmierci- Stefan nie miał szczęścia i znów szuka domu[/COLOR][/URL] dożyca Dasza (hotel w Otrębusach) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziona-w-siedlcach-sunia-pilne-110757/?highlight=dasza"][COLOR=#000000]ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!![/COLOR][/URL] Mela(hotel w Teresinie) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-mela-jej-dzieci-szukaja-domow-116845/?highlight=medora"][COLOR=#000000]Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów[/COLOR][/URL] Morek (płatny dt u Gajowej) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/calkiem-niczyj-u-niczyich-staruszek-marek-z-marek-szukamy-domu-118330/?highlight=morek"][COLOR=#000000]Calkiem Niczyj u Niczyich - staruszek Marek z Marek - szukamy domu!![/COLOR][/URL] Hammer (hotelik w Uciechowie) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-hammer-kto-pomoze-rozwieszac-ogloszenia-szukamy-pilnie-ds-120379/"][COLOR=#800080]WROCŁAW- Hammer - kto pomoże rozwieszać ogłoszenia ?? Szukamy pilnie DS !!![/COLOR][/URL] Rubens (hotel w Teresinie) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rubens-czy-ten-terier-jest-nieadopcyjny-czemu-118741/?highlight=rubens"][COLOR=#000000]RUBENS- czy ten terier jest nieadopcyjny?!! - Czemu ?!![/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=blue][FONT=Verdana]rottweilerka Sonia (pod opieką Fundacji Rottka) – co z nią? ktoś wie? Bronek (bezpłatny DT z nadzieja na stały ) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bronek-z-broku-domowy-pies-zywcem-jedzony-przez-kleszcze-ratunku-109864/?highlight=Bronek"][COLOR=blue]Bronek z Broku - domowy pies, żywcem jedzony przez kleszcze. Ratunku!![/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=blue][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/I] [I][COLOR=blue][FONT=Verdana]Leda vel Siena ( bezpłatny dt Piastów z nadzieją na stały) [URL="http://www2.dogomania.pl/forum/showt...=punio&page=10"][COLOR=blue]http://www2.dogomania.pl/forum/showt...=punio&page=10[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=blue][/COLOR] Ponieważ [B]nikt[/B] nie zrobił podsumowania przez prawie [B]2 miesiące[/B], ja się zabrałam :) [B][COLOR=red]jezeli o czyms zapomnialam - proszę o dopisanie ...mogę nie znać aktualnego stanu wszystkich Niczyich podopiecznych :roll:[/COLOR][/B]
  21. [B] OTO OSTATNIE SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA PSIAKÓW Z OSTROWI:[/B] Klementyka z kolegą Tytusem w Niemczech : [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21776475_sally_und_titus_014.jpg[/IMG] Zuzia w Zabrzu : [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21481201_pulpit_127.jpg[/IMG] i ostatnie z watków: Baron- Bryś w nowym domku: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21664331_img_6321.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21664425_img_6354.jpg[/IMG] Dianusia w Mławie: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21777314_zdjecia_100.jpg[/IMG] [B]WSZYSTKO oczywiscie było "OSTROWSKIE" ;)[/B]
  22. ja umiem, ale hasła nie mam :roll: [B]Hammmer - sio do domu !!![/B]
×
×
  • Create New...