Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. chcemy foty, chcemy foty ! Kto się podejmie napisania sensowengo ogłoszenia dla Barona ? :oops:
  2. miala byc we wtorek z tego co wyczytalam..;)
  3. [quote name='kiiniaa']Dostałam dzisiaj maila w sprawie Hamera, wszystko super tylko pan szuka pieska na podwórko:shake: Taki bajer pies, a tyle czeka[/quote] no na podwórko to nie bardzo...:roll:
  4. czy to znaczy ,ze on u Ciebie zostaje? :cool3:
  5. Jaki Frodo...aaa już wiem ;) dziergaj ...dziergaj...
  6. Hopsaj w górę:cool3:
  7. hopsaj - do góry :cool3:
  8. czy ktos podejmie sie swtorzenia sensownego ogloszenia jakie wstawię na allgero? plizzzzzzzz:oops:
  9. [quote name='idusiek']http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951665_new2.jpg [URL]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951657_new1.jpg[/URL] i moje ulubione :) [URL]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20792029_ham7.jpg[/URL][/quote] i obiecane zdjęcia ;)
  10. [quote name='idusiek'][B][FONT=Arial]Hammer to około 3 letni pies w typie doga.[/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Przez 2 miesiące błąkał się po okolicznej mazowieckiej wsi, skąd trafił do schroniska. Ponieważ jednak jest psem delikatnym, nie potrafił odnaleźć się w panujących tam warunkach...Hammer z dnia na dzień czuł sie coraz gorzej...Został zabrany a tym samym - uratowany od śmierci.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Hammer jest pięknym psem, która uwielbia zabawy i spacery. Idealnym miejscem byłby dla niego dom z ogrodem, po którym mógłby biegać do woli. [/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Jego mądre oczy mówią same za siebie- "Dużo już przeszedłem w swoim życiu, potrzebuję ciepła i spokoju - czy możesz mi pomóc?"[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Jest karny i słucha się opiekuna. [/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Uwielbia dzieci i w zabawie z nimi jest bardzo delikatny- potwierdzone. UWIELBIA SUCZKI, ZACHOWUJE SIĘ PRZY NICH JAK PRAWDZIWY DŻENTELMEN :)[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Obecnie - przebywa we Wrocławiu.[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Czeka na tego jedynego, odpowiedzialnego właściciela, który go pokocha i zaopiekuje się nim troskliwie...[/FONT][/B] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 0 600 075 987 0 600 101 446 0 889 174 935 [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/679988/20951649_new3.jpg[/IMG][/quote] FRISKO- oto treść ogłoszenia i zdjęcie , kolejne pod spodem ;) Dzięki za pomoc !!!! Kazde ogłoszenie jest ważne, tym bardziej, że Hammerkiem nikt kompletnie sie nie interesuje....:-(
  11. masz talent, oj masz :cool3: Graty i powodzenia w kolejnych !
  12. [quote name='malawaszka']o jezu - przepraszam :oops: - musiałam to przeoczyć w natłoku tego co tu pisałyście bo niektóre posty omijałam :roll: :eviltong:[/quote] i słusznie ;) czy zatem mogę teraz liczyc na jej ogłaszanie? Lika też sie podjęła - więc sie jakoś dogadacie kto gdzie itp.;)
  13. [quote name='*Gajowa*']Super ! We wtorek chcę Nelkę jeszcze raz odrobaczyć i zaraz można sterylkę umawiać. Dziś rano dziewczyny się posprzeczały - doszło do zwarcia, które trwało krótko. Nelka wyszła z tego z podrapanym nosem u Dzikiej nie zauważyłam obrażeń. Nie było mnie blisko ale jestem pewna, że bójkę sprowokowała Nelka :mad: .[/quote] hmmm, dzielna dziewczyna :evil_lol: A tak na serio :mam nadzieję, że nie odniosła większych obrażeń i żadnej nic wiecej się nie stało ..:oops: Nelka miała zapędy do dominacji nad sukami juz w schronie, ale dopiero po przeniesieniu jej do innego boksu... Dziewczyny, proszę Was tylko o to, żeby to była NA PEWNO sterylka z wycięciem macicy - bez bajerów typu podwiązywanie jajników, odcinanie itp. OK? Mam złe doświadczenia z takimi tanimi i szybkimi zabiegami...:shake: Lara, kto będzie wkonywał sterylkę?
  14. nie to mialam na mysli - tylko potrzeby - czyli , ile jeszcze nam brakuje :roll: bo jak mamy 200 zł to na jedną sterylkę starczy a nie dwie...chyba, ze są jakies promocje ?:cool3:
  15. [quote name='Lara']Zobaczymy, poki co mam na sterylke Nelki i dla Dzikiej 200zl (bo nie wiem ile jej sterylka bedzie kosztowac).[/quote] ale razem 200 ? to moze na jedną starczy ... czy to jest tak ,ze masz 200 zł i dodatkowo ja, Ty dokladamy po 50 ? Bo juz się nie łapię...
  16. no własnie, mozemy liczyć na jakies fajne foty ze spaceru ( bez walk ;) ) ?
  17. tekst do ogłoszen- taki sam jak pierwszy post w wątku ;)- trochę skrocilam. spróbowałam stworzyć coś sama...nie wiem czy ok: oceńcie, zmieńcie: [B]Zoltan to piękny 11-sto miesięczny pies w typie pitbulla, łagodny i towarzyski, do tego pięknie umaszczony. Ładnie chodzi na smyczy, słucha się człowieka, [COLOR=red]którego teraz bardzo potrzebuje...[/COLOR][/B] [B]Został oddany do schroniska z prozaicznego powodu - wyjazdu swoich włascieli na wakacje...Bez człowieka - umiera...odmawia jedzenia i picia. Czy wesoły? Na pewno będzie kiedy trafi do prawdziwego domu.[/B] [B]numer kontaktowy do kinii : 0 600 097 987[/B]
  18. [quote name='Lara']Gajowa mam kaske na sterylke Nelki, na kiedy Was umowic? :razz: Mysle, ze na szczepienia tez mi starczy, szczepionka 6 w 1 kosztuje 50zl.[/quote] Lara, to ile ty zebrałas ? :crazyeye: moze i na Barona starczy przy okazji co ?:cool3: Aaa, zapomniałam - Nelka ma allegro ;)
  19. smutno...dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, zeby to sie szybko zmieniło ;)
  20. [quote name='Lara']Idusiek, nie dziala mi ten link do Kornelki :shake:[/quote] masz rację - cos mi sie poje...przy edycji i ogłsozenie w ogole znikneło !!! Ale juz jest nowe :cool3: [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Kornelia-m-ody-pi-kny-owczarek-niemiecki-do-oddania-W0QQAdIdZ81415021]Kornelia - młody piękny owczarek niemiecki do oddania - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]
  21. w jednym ze schronisk w mazowieckim - nie zostanie natomiast oddany nikomu bez naszego pozwolenia :angryy: juz raz "przydażył" mu sie "wspaniały Pan"....
  22. tak ,z tym okiem to podejrzewano najpierw zapalenie rogówki a potem krwiaka.... coś z nią jest na pewno, ale po podawaniu kropli jest ok ;) Trzymam kciuki za ogłoszenia i zainteresowanie !
  23. Moro nie znam ,ale Nelkę dość dobrze- to kochana sunia, która duzo przezyła ( niekoniecznie dobrego...)- dlatego jako psiego towarzysza polecam ją z całego serca :loveu:
  24. wyglada tak, jakby jej ktoś ptaszka zdrapał :evil_lol:
×
×
  • Create New...