-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
ja też mam takie telefony w sprawie ONków- "mieszaniec czy rasowy? kiedy mozna zabrac?" :shake: a najbardziej lubię tych, ktorzy są pijani i nie wiedzą w sumie czego chcą :cool1: albo takich, do ktorych oddzwaniam a oni mi wpierają, że nie dzwonili pod ten numer w ogole i o co chodzi ...:cool1:
-
[quote name='rotek_']spokojnie patrzylam sie rano na stan konta hammera na dzien dziesiejszy to oklo 220zl tez mam troche fantow na bazarki musze poczekac az komputer mi naprawia;)[/quote] 220 do zapłaty tak ? czy to ogolny rachunek ??
-
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ja zagladam:) -
Z tego co wiem ,to psy z Siedlec przyjeżdzają a łapie je hycel w Siedlcach, szczepi a potem razem ( wszystkie złapane ) przyjeżdzają w jednej klatce w przyczepie do schroniska. Zawiozłysmy zdjęcie psiaka do schroniska już jakiś czas temu. Same go nie odnalazłyśmy ale przy takim zapełnieniu jakie tam panuje ...trudno ogranąc wszystko ...:roll: P.S będe w sobotę- rozejrzę się jeszcze raz
-
OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
[quote name='tifet']jeszcze raz podniosę przystojniaka :diabloti: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7382/05bn6.jpg[/IMG][/quote] to ja też :p -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wczoraj ( dzięki uprzejmości beki ) byłam z wizytą u Kornelki.:loveu: Sunia jest sliczna, robi duże postępy jeżeli chodzi o oswajanie się z człowiekiem. Jest ciekawa i bardzo łasa na smakołyki :evil_lol: Nadal jednak nie podchodzi do człowieka. Wtula się natomiast w Dziką jak w najlepszą przyjaciółkę ( dały sobie dziewczyny po gębie i jest spokój ;) ). Daje się pogłaskać, ale na smyczy ( moim zdaniem powinny się z Dziką zamienic imionami...:roll: ). Za ogrodzeniem - bez probelmu podchodzi do siatki - tak jakby wiedziała, że tu jest zupelnie bezpieczna, na dystans z człowiekiem... Nawet nie chce myslec, co bidula musiała przeżyć ....:shake: -
Dog de Bordeaux. Bardzo potrzebna pomoc finansowa
idusiek replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
szukamy, prosimy o DT dla Frodo - on nie moze zostać dłużej w schronie.... chudnie, smutnieje...:-( -
Domki nie piszą... cóż :roll: ........... Wracając do tematu Barona- widziałam kolegę szanownego wczoraj i muszę powiedziec, że wyglada ślicznie ( mimo, iż niewykąpany) i że zmienił się o 180 stopni na korzyść oczywiscie. Juz nie jest psem wystraszonym, biednym i skrzywdzonym...ale prawdziwym, dostojnym ON w krwi i kości, lubiącym zabawy, kochającym bieganie, podającym łapę dla zaczepki i całującym prosto w sam nosek :loveu: Ja się zakochałam !!! [B]PIES - CUDO ![/B] Maciek, jak możemy się umówić na kastrację - wedle Twoich obietnic wczesniejszych ? :cool3:
-
no na pewno ......................:mad:
-
ale oni przyjadą z dziewczyną ,tak ?;)
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
idusiek replied to jayo's topic in Już w nowym domu
widziałam dzisiaj Pana Morka. Jsk na tak wiekoweeeeeeego psa, nieźle sie trzyma, powiedziałabym nawet wyrywa się jak ma tylko okazję, podgryza, chce się bawić. Fajna psina, życzę mu powrotu do zdrowia ! :multi: -
czy pieniadze 350 zł za hotelik dla Hammerka wpłynęły?:roll: ja też mogę pogrzebać i poszukać jakiś fantów na bazarek;)
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
są telefony- przekazuję ludzi prosto do Gajowej - bo ona ma ją pod opieką ;) -
OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
hehe, cfaniak :p nie chciał opowiadać -
Dog de Bordeaux. Bardzo potrzebna pomoc finansowa
idusiek replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
hopaj po domek ! Co juz mamy? :oops: -
Dog de Bordeaux. Bardzo potrzebna pomoc finansowa
idusiek replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
smutas z niego ...:-( -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
hopaj...domku ci trzeba ...:-( -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
idusiek replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Jak Morek ? :roll:Kaszle nadal ? -
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
najbardziej to chyba tego domu ...auuuuuuuuuuuu...:roll: -
[quote name='kiiniaa']Jak z dzieciakami nie wypali to jest super domek z Katowic (do którego tak naprawdę się skłaniam) przyjadą w niedzielą, jak będzie o.k z ich astką to w poniedziałek ciachanie jajek i w piątek do domku;) Oświadczam wszem i wobec że znęcam się nad zwierzętami (zdaniem jednej pani z pomorza :angryy:), wbrew woli ewentualnego przyszłego domku chcę kastrować psa, a to wbrew naturze!!! mają młodą astke i jej nie sterylizują, ciekawe dlaczego? Pani chce adoptować innego amstaffa oczywiście nie kastrowanego. Może to ja zgłupiałam...?:diabloti:[/quote] Tak, zgłupiałaś ! Ty byś wszystkich tylko ciachala i ciachała ;)