Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. W nowych Rozmaitościach jest: [B]Mrówka, Ambroży ( Frodo), Poziomka, PEPE oraz Dyzio.[/B] * Zdjęć nie wklejam, są na stronie schroniska: [URL="http://www.ostrow.schronisko.net"]www.ostrow.schronisko.net[/URL] ;)
  2. ja też mam takie telefony w sprawie ONków- "mieszaniec czy rasowy? kiedy mozna zabrac?" :shake: a najbardziej lubię tych, ktorzy są pijani i nie wiedzą w sumie czego chcą :cool1: albo takich, do ktorych oddzwaniam a oni mi wpierają, że nie dzwonili pod ten numer w ogole i o co chodzi ...:cool1:
  3. [quote name='rotek_']spokojnie patrzylam sie rano na stan konta hammera na dzien dziesiejszy to oklo 220zl tez mam troche fantow na bazarki musze poczekac az komputer mi naprawia;)[/quote] 220 do zapłaty tak ? czy to ogolny rachunek ??
  4. Z tego co wiem ,to psy z Siedlec przyjeżdzają a łapie je hycel w Siedlcach, szczepi a potem razem ( wszystkie złapane ) przyjeżdzają w jednej klatce w przyczepie do schroniska. Zawiozłysmy zdjęcie psiaka do schroniska już jakiś czas temu. Same go nie odnalazłyśmy ale przy takim zapełnieniu jakie tam panuje ...trudno ogranąc wszystko ...:roll: P.S będe w sobotę- rozejrzę się jeszcze raz
  5. [quote name='tifet']jeszcze raz podniosę przystojniaka :diabloti: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7382/05bn6.jpg[/IMG][/quote] to ja też :p
  6. Wczoraj ( dzięki uprzejmości beki ) byłam z wizytą u Kornelki.:loveu: Sunia jest sliczna, robi duże postępy jeżeli chodzi o oswajanie się z człowiekiem. Jest ciekawa i bardzo łasa na smakołyki :evil_lol: Nadal jednak nie podchodzi do człowieka. Wtula się natomiast w Dziką jak w najlepszą przyjaciółkę ( dały sobie dziewczyny po gębie i jest spokój ;) ). Daje się pogłaskać, ale na smyczy ( moim zdaniem powinny się z Dziką zamienic imionami...:roll: ). Za ogrodzeniem - bez probelmu podchodzi do siatki - tak jakby wiedziała, że tu jest zupelnie bezpieczna, na dystans z człowiekiem... Nawet nie chce myslec, co bidula musiała przeżyć ....:shake:
  7. szukamy, prosimy o DT dla Frodo - on nie moze zostać dłużej w schronie.... chudnie, smutnieje...:-(
  8. Domki nie piszą... cóż :roll: ........... Wracając do tematu Barona- widziałam kolegę szanownego wczoraj i muszę powiedziec, że wyglada ślicznie ( mimo, iż niewykąpany) i że zmienił się o 180 stopni na korzyść oczywiscie. Juz nie jest psem wystraszonym, biednym i skrzywdzonym...ale prawdziwym, dostojnym ON w krwi i kości, lubiącym zabawy, kochającym bieganie, podającym łapę dla zaczepki i całującym prosto w sam nosek :loveu: Ja się zakochałam !!! [B]PIES - CUDO ![/B] Maciek, jak możemy się umówić na kastrację - wedle Twoich obietnic wczesniejszych ? :cool3:
  9. no Kiniaaa, dawaj posta -czekamy na niego :cool3:
  10. no na pewno ......................:mad:
  11. ale oni przyjadą z dziewczyną ,tak ?;)
  12. widziałam dzisiaj Pana Morka. Jsk na tak wiekoweeeeeeego psa, nieźle sie trzyma, powiedziałabym nawet wyrywa się jak ma tylko okazję, podgryza, chce się bawić. Fajna psina, życzę mu powrotu do zdrowia ! :multi:
  13. czy pieniadze 350 zł za hotelik dla Hammerka wpłynęły?:roll: ja też mogę pogrzebać i poszukać jakiś fantów na bazarek;)
  14. są telefony- przekazuję ludzi prosto do Gajowej - bo ona ma ją pod opieką ;)
  15. ech, czeka, ale za to zasługuje na domek najlepszy na świecie !
  16. hehe, cfaniak :p nie chciał opowiadać
  17. hopaj po domek ! Co juz mamy? :oops:
  18. hopaj...domku ci trzeba ...:-(
  19. Jak Morek ? :roll:Kaszle nadal ?
  20. najbardziej to chyba tego domu ...auuuuuuuuuuuu...:roll:
  21. [quote name='kiiniaa']Jak z dzieciakami nie wypali to jest super domek z Katowic (do którego tak naprawdę się skłaniam) przyjadą w niedzielą, jak będzie o.k z ich astką to w poniedziałek ciachanie jajek i w piątek do domku;) Oświadczam wszem i wobec że znęcam się nad zwierzętami (zdaniem jednej pani z pomorza :angryy:), wbrew woli ewentualnego przyszłego domku chcę kastrować psa, a to wbrew naturze!!! mają młodą astke i jej nie sterylizują, ciekawe dlaczego? Pani chce adoptować innego amstaffa oczywiście nie kastrowanego. Może to ja zgłupiałam...?:diabloti:[/quote] Tak, zgłupiałaś ! Ty byś wszystkich tylko ciachala i ciachała ;)
×
×
  • Create New...