Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Co tam u Hammerka?:cool3:
  2. [quote name='GrubbaRybba']Idusiek, też mam taką nadzieję. Jednak nic nie obiecam na 100%. Sunie bowiem muszą się między sobą dogadać.[/quote] a jakaś :charakterna" ta Twoja Andziula? :roll:
  3. Próbuje dodzwonić sie do kliniki... GrubbaRybba ja mam cichą nadzieję, że będziesz mogła ja przyjąc na dłużej niż tydzien ,co ? Bo tak to bez sensu psa przenosic kilka razy...sama rozumiesz...:oops:
  4. ani dobrego ani złego...tzn moze bardziej złego niż dobrego... bo sunie zrobily podkop i zaczynąją chodzić całym światem...:shake:
  5. ciekawe jak po pierwszej nocy..mial ktoś wieści ? :oops:
  6. kur...ja tez się martwię... zobaczymy, mają zadzwonic do mnie w niedzielę.... Boję się że ona im ucieknie i tyle bedziemy ją widziec...:-(
  7. zamykany, ale oni jej złapac nie mogą ...kuż.....wa, zwiewa jak łania... :roll:
  8. to przeciez mała Mróweczka jest , gdzie jej do Mrówy....:oops:
  9. :placz:ale ona skacze przez plot i ucieka...
  10. [quote name='Lucyja']Sedem zajmuje się Milady.[/quote] ] tak, ale ja pytam kto sie nim zajmie a nie kto za niego płaci i tyle.... :-(
  11. no a jednak .... nie jest fajnie...:-( Kornelka nie pozwala do siebie podchodzic, ucieka gdzie pieprz rośnie.... dodatkowo, wczoraj rano przeskoczyla przez płot i uciekła :crazyeye: wrócila wieczorem na jedzenie... Państwo są lekko podłamani.... nie spodziewali się, że będzie AŻ TAK TRUDNO.... Pana Marka boi sie bardziej niż jego zony. ona bardziej próbuje się zbliżyc do Nelki. moje rady ( na nic innego nie wpadłam....) - nic na siłe, dać jej czas, jezeli to mozliwe zamknac w kojcu na razie. Obserwować, nie podchodzic na siłe, nie wyciągać rąk, po prostu BYC i nic wiecej na razie. Ona się przekona powoli... a co Wy na to ? a jak ona im zupelnie ucieknie???? :placz:
  12. dzięx ;) ja nie widzę, bo mam w pracy zablokowane takie "niedobre" strony...
  13. no wim wim, juz gadalam z ludwą. nie ma co przekładac, bo płody juz wyczuwalne...:-(
  14. [B]Bannerki dla PEPE specjalnie od mru :thumbs: - wklejac nie gadac :evil_lol:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-prostu-pepe-przylepiec-ostrow-maz-124418/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/pepe1-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-prostu-pepe-przylepiec-ostrow-maz-124418/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/pepe1-2-1.png[/IMG][/URL]
  15. bannerki dla Meli :) wklejac, nie gadac ! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-mela-jej-dzieci-szukaja-domow-116845/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/mela2-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-mela-jej-dzieci-szukaja-domow-116845/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/mela1-1-1-1.png[/IMG][/URL]
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-zuzela-kto-pokocha-amstaffa-123011/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/zula-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-zuzela-kto-pokocha-amstaffa-123011/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/zula2-1-1.png[/IMG][/URL] bannerki dla Zuzeli- Zuli :cool3:
  17. [quote name='GrubbaRybba']Przygotuję TZa delikatnie, że będziemy mieć kolejną puszystą dziewczynkę w domu. Mam nadzieję, że nie będzie oponował zbyt długo. :evil_lol: W jakiej lecznicy jest Mróweczka? Bo tak sobie myślę, że jakby jej sterylkę przełożyć na przyszły piątek 21.11., to może zabrałabym od razu dwie dziewczyny po zabiegach. Wtedy obie byłyby osłabione i spokojnie mogłyby razem przebywać. To jest jakiś plan. Co ty na to? Oczywiście wszystko zależy od zaawansowania ciąży i terminów.[/quote] kurde plan niegłupi....tyle, ze Mrówka jest w zaawansowanej dość ciąży- około miesiąca, albo mniej ale szczeniaki bardzo duże. w każdym razie brzuszek ma widoczny - widac na ostatnich fotach i wskazanie do sterylki jest jak najszybsze...:roll: Mała siedzi na Sreniawitów. Pogadam jeszcze z wetem.
  18. jesacze nie, dadzą znać pod koniec tygodnia, nie chcę molestować ;) ale jakby było źle, to już dawno by zadzwonili....
  19. a, no tak, to Twoja mała też będzie miala ciachanie, no tak. to zmienia postać rzeczy. Zobaczymy zatem jak będzie sie miala Mrówka po zabiegu i wtedy ustalimy co dalej, ale jakby co, to miejsce zaklepuje u Ciebie ok? :cool3: mozesz powoli przystosowywać TŻ do tej myśli :evil_lol: .......... [B]Potrzebujemy zatem ok 400 zł - za sterylkę i za pobyt przez tydzien w hoteliku....:-( a kasy brak ....[/B]
  20. ciekawostka ... [URL]http://www.media.wp.pl/kat,38214,wid,10562032,wiadomosc.html[/URL]
  21. Kurdę MOL, kto się zajmie w końcu Sedem ???????????:angryy: Ten pies ma na zawsze zostać w kojcu w Teresinie?
  22. [quote name='GrubbaRybba']Nie wiem jeszcze, czy TZ się zgodzi, ale wstępnie mogłabym zabrać sunię na tydzień na DT. Niestety mogłabym ją zabrać dopiero w poniedziałek 24.11. Mam wtedy tydzień urlopu, bo moja sunia będzie sterylizowana i siedzę z nią w domu. Jeśli dziewczyny się dogadają, nie wykluczam, że mała zostanie dłużej. Jeśli nie, niestety, jak pójdę do pracy, nie zostawię ich samych. To wszystko, co mogę zaproponować. Pieniążków niestety nie mam. Napiszcie jeszcze jak sunia zachowuje się w stosunku do psów i suczek. Czy wiecie, jak zachowuje się w domu? Czy na spacerach? No i jak jest duża. Ile waży.[/quote] [B]GrubbaRybba[/B] - Super wiadomość ! Myśle, że sunia dogadałaby się z Twoimi psiakami, bo ona sama jest bardzo ugodowa, skromna i cicha. Waży , hmmmm moze najwyżej z 5-6 kg ( wiecej jej nie dam ), z psami i sukami ok- biegała ostatnio po placu i było dobrze ( dopóki komuś się nie spodobała - stad to pogryzienie...:-( ). W domu- nie wiem, na spacerach- nie wiem ... A nie mogłabyś spróbować wziąc jej juz od tego piątku? Zaraz po zabiegu ? :oops: Będzie zmieniała miejsce pobytu jak rękawiczki....:roll: [B]Nadal zbieramy pieniądze na sterylkę... przyznam, że nie mamy ani grosza...:-([/B]
  23. a i Ananana - nie napalaj się po 1 telefonie, bo Cię czekać moze niezły zawód.... plizzz, taki psi " interes jest, ze dopoki pies nie siedzi u kogos w domu na kanapie i wszyscy nie są szczęsliwi, to jest nadal Twoj" - to rada na zawsze ( ale spoko, ja sama tez tak sie kiedys cieszylam :oops: ) Nie bede pisac o wizycie i o pytaniach ( bo duzo tego ), jutro pogadamy ;)
  24. aaaa kochana, mieszkanie sprzatałam i nie słyszałam ( jutro mam wizyte kontrolna właściciela - co miesiąc przyłazi ...). Trzeba się dobijac do mnie, bo ja nie mam kasy na oddwanianie...rachunki płace po 300-500 zł "dzięki" pieskom...;) ZADZWON JUTRO SMIAŁO - OD 7 RANO JESTEM POD TELEFONEM :cool3:
×
×
  • Create New...