Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. widzisz moze on nie zaginał, tylko go ktoś wyrzucil.... w większosci przypadków niestety TAK bywa...:shake:
  2. niech i Czesio będzie:lol: Mamy juz Kazia w schronie, też mały i bezowy;)
  3. anaana - allegro wystawia sie z 1 zł i pisze, ze psiak nie jest do licytacji, a ogłoszenie ma na celu pokazanie go światu i znalezienie mu właściciela. Ludzie nie licytują psów na allegro- nie takich co mają tytuł np "Czesio - mały piesek szuka domu PILNE ! " [B]Ty sie nie załamuj, bo nie od razu Kraków zbudowano.[/B] Loguj sie na calfeanimal a potem pisz do nich maila błagalnego, zeby go pokazali w Metrze...:roll:
  4. [RIGHT] [/RIGHT] [LEFT]to jak go nazywamy? Maluszek czy Czesio?:cool3:[/LEFT]
  5. [quote name='Pusiakowa']Jaka przesliczna ! :-o:loveu: Podlinkowany banerek :) . [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mrowka-malutka-pogryziona-niepewna-swej-przyszlosci-ds-na-cito-124564/"][IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/Baner-3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pusiakowa - dzieki !
  6. Sluchajcie, jest jeszcze jedno i już na pewno, bo potwierdzone przez weta... [B]Mrówka jest w ciąży...:roll:[/B] Nie ma rady- w piatek będzie sterylka....nie mamy wyjścia. Musiało się to stać albo juz w schronie albo zaraz przed. Rana - jest w boku, lekko szarpana, ale nie powino być problemu z szybkim wyleczeniem. Kur.....no nie mogę............:placz:
  7. [quote name='beka']moze to welszyk?? albo jagdterrier albo menchester terier albo black and tan terrier (coś mi taka nazwa chodzi po głowie).. fotki ciotka fotki..[/quote] wiem, wiem - jutro bede miala lepsze...bo sama mam jego zdjęcie z góry :oops: a beka, dla Ciebie też coś mam ...:shake:
  8. Hopsaj do góry mała !
  9. oj warto, warto :lol: ...... Dobra ciotki ,a teraz kolej na pozostałe ostrowskie terierowate :roll: ech... Jest sliczny Szczotek, jest biedna Mrówka ( załozyłam wątek ), jest młody piękny i chudy jak śmierć terier jakis "oryginalny" - ale ja się nie znam na rasach ( mały,czarny podpalany )
  10. niech sie forum bordoze nie zastanawia...;) My pomożemy na pewno ale więcej napisać może kiniaaa ( dzisiaj wyprowadzała go na spacer, bo byla w schronisku, wiec jak wróci po długich podróżach to na pewno sie odezwie )
  11. czy psiak ogłaszany jest wszedzie gdzie to możliwe? Czy jest na terierkowie? - bo nie widzialam ...:roll: nie ma szansy chociaz na jakis DT ?
  12. watek nie bedzie potrzebny ....:-( psiak został poddany eutanazji - ropien był ogromy, zaatakował juz kości i narządy...nie do uratowania...:placz:
  13. on nie jest tam kochany - on jest ubóstwiany i uwielbiany :loveu: "Synek tatusia", "oczko w glowie", "cudowny psiak"- cytaty z dzisiejszej rozmowy telefonicznej ;)
  14. kurdę takiego posta napisalam i mi zniknał... :angryy: Nieważne: podsumowując- Rubens jeste teraz psem kanapowo- fotelowym:evil_lol: Sunia miala male "ale"- ale jej już przeszło. Rubesn pięknie chodzi na smyczy, pilnuje się właścieli, rozkochał w sobie całą rodzinę :lol: Mają go kastrować i sprawdzać łapkę ( jest coś "nie halo", bo jej nie obciąza po wylatniu się ). Zapowiedzialam się juz na wizyte poadopcyjną, bo chcę swojego ( no juz nie mojego) rudzielca zobaczyc na kanapie jako najszczęsliwszego psa pod słoncem .
  15. oj a co tych limfocytów tyle? Czyżby Morek się przed czmś bronił ?:shake:
  16. suczka ma około 2 lat.jezeli chodzi o stan zdrowia, wiecej bede wiedziec za kilka dni, bo będzie u weta. Malutka i biedna jak cholera, aż żal za serce ściska - na zdjęciu widać z jakimi psiakami w boksie przebywa... ich nosy są jak jej głowa :-(
  17. moze chociaż właściciel zobaczy :roll: anaana - zrobiłas juz gdzies ogłoszenia w sprawie psiaka? najważniejsze: gumtree, alegratka no i allegro- jezeli masz konto ( tylko ogłoszenie zrób z wyróżnieniem, 12.50 zł kosztuje całość ). Dała Maluszka do cafeanimal? Pisałaś do Metra ? - to na razie najważniejsze, jeżeli chcemy znależć dla niego domek.
  18. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21016807_mrowka3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21016808_mrowka4.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]banner dla Mrówki[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mrowka-malutka-pogryziona-niepewna-swej-przyszlosci-ds-na-cito-124564/"][IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/Baner-3.jpg[/IMG][/URL]
  19. [CENTER][B]Mrówka - to mała, najwyżej 2 letnia przytulaśna suczka, która bardzo potrzebuje właściciela.[/B] [/CENTER] Tuli się, wpatruje w człowieka, a jej wierne, psie spojrzenie można wyrazić słowami "Proszę, pragnę tylko trochę miłości, proszę zabierz mnie stąd, proszę..." Mrówka jest przemiłą sunią, będzie spokojnym towarzyszem każdego człowieka, o ile człowiek da jej szansę... Sunia trafiła do schroniska jakis miesiąc temu - najmniejsza w boksie, najskromniejsza, najbiedniejsza... Zdominowana przez inne suki, w końcu - pogryziona... Mrówka jest cudowną kropeczką. Tylko, jak to mrówka - czyli maciupeńka kropeczka - może pewnego dnia zniknąć i nawet tego nikt nie zauważy...:-( [CENTER][B]Szukamy dla niej domu na CITO ![/B] [/CENTER] [CENTER][B]Kropka traci nadzieję, traci wiarę, trafi sierść i zdrowie...[/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21016803_mrowka.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21481844_mrowka.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21016804_mrowka1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=red]******Zbieramy pieniadze na sterylkę Mrówki. dodatkowo potrzebne są pieniądze na jej pobyt w hoteliku ( doba 20 zł)....*****[/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red]PROSIMY O POMOC !!! [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]TUTAJ MAMY SUBKONTO :[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=#030303][FONT=Verdana][B][COLOR=red]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff0000][FONT=Verdana][B][COLOR=red]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306 [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red]z dopiskiem : [U]MRÓWKA - OSTRÓW MAZ.[/U][/COLOR][/B] [B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B] [B][U][SIZE=4][COLOR=black]Mrówczydło w drodze do nowego domku :multi:[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/22095444_zdjecie014.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/22095443_zdjecie013.jpg[/IMG][/CENTER]
  20. Ba, pewnie, że to super pies :loveu:
  21. umiescilam go w bazie psów zaginionych/znalezionych [url=http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=9476#9476]Zaginione / Znalezione Psy i inne zwierz
  22. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/709168/21824348_zdj_cie018.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/709168/21824339_zdj_cie016.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/709168/21824350_zdj_cie019.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/709168/21824355_zdj_cie020.jpg[/IMG]
  24. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]z maila i telefonu :[/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]ZNALEZIONO PSA [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B](7.11.2008 na alei Wyścigowej)[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Jest mały (około 6 kg), przypomina jamnika ale ma dłuższe łapy i krótszą mordkę. Jasnobrązowy, ma dwie cienkie obroże (1 – czerowno-czarną ze wzorami, 2- ciemnobrązowa). Weterynarz zapewnia, że ma około 1 roku i że jest zdrowy. Lubi dorosłych i dzieci, koty i psy, jest totalnie bezkonfliktowym i bardzo ciepłym psiakiem.[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Pies szuka swojego właściciela lub nowego dobrego domku.[/B][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]telefon do Pani,która go znalazła 516 444 327[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Dziewczyny, pomóżcie - może wiecie, że komuś zaginął MALUSZEK?[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Został znaleziony na wieczornym spacerze, przy Puławskiej. Mało nie wpakował się pod koła samochodów....[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Pani zabrała go do domu, jednak nie spodobał się jej psiakowi i znalazł MALUSZEK DT u ciotki auraaa.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Szukamy dla niego domku, a najlepiej właściciela, który go zgubił....[/B][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...