rzucił ,rzucił... są 2 - jeden to suka ( ale bardzo nieśmiała, choć ciekawa, spokojna na maxa ) i pies (super kumpel, przyjaciel, bardzo lgnący do ludzi).
beka, najlepiej by bylo jakbyś wybrała się tam ze mną, bo onki są te same, nic z nich nie przybywa ( oprócz Barona, ale i on juz ubył :loveu: ).