-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Hammer w locie :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1311/pict0095dg9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
oj tam rita- ja Ci dam na karmę :cool3: A Tobie ryba zawsze sie coś zmieści jeszcze ,cos tam upchniesz :evil_lol: -
ja sie nie odzywam ,zeby nie zapeszać.... wczoraj do mnie dzwonil jakis facet z Poznania a propos Hammerka- poprosil ,zeby mu go przywieżć, chciał juz mi adres podawać ( dostarczenia ) :angryy: Hammer, oj nie wiem jak Ty domek znajdziesz....:-(
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ciotki a moze Wy ją chcecie adoptować co ? Ktora pierwsza ? :cool3: -
KAŹMIERZ - cudowny psiak szuka dobrego domu!!!ma dom
idusiek replied to AgaUzi's topic in Już w nowym domu
pod Warszawą... do wzięcia do zaraz !:p -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no włąsnie razem byśmy moze co ? - ja to na pewno :lol: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kurd,e kto by pomyslał, ze pies czekał jak się teraz okazuje 2 lata w schronisku, zeby go ktos w koncu odnalazł... :cool1: az mi się łezka w oku zakreciła :oops: A kiedy fotki z nowego domu? czy czekasz az się z Tobą wybiorę?:cool3: -
ale chwila, przedtem była mowa, ze szczeniory zostają, bo chłopaki....:roll: a co z matką i co z córką i corką córki ? ja się pogubiłam...:-(
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kurdę, Gajowa proszę....nie pisz tak, bo mnie serce ściska... A gregowi atek na pewno niepotrzebny? Czy ktoś moze zrobic mu zdjęcia? bo ja to po nocy dotarłabym do Konstancina...:roll: -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']ja robiłam ogłoszenia dla Seda ale juz dawno temu, wiec mozna by je zrobic jeszcze raz z nowym tekstem i nowymi fotkami :) wybrac te najladniejsze !!!!!! moze wkliec te nowe fotki na pierwszy post i zmienic tytul watku na troszke bardziej poruszajacy......co o tym myslicie ??[/quote] a kto zakładał wątek? -
dowiedziałam się od fotografa, że wiekszośc rozmazana, bo poruszona....tak jak mowiłam, Zuzola latała jak szalona :evil_lol:
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
wizyta bedzie dopiero w czwartek, bo tak obie strony się umówiły. Wczoraj dzwonili do mnie ci ludzie- pytali jak ma sie Mrówencja, przyjadą po nią w sobotę samochodem, juz nie mogą się doczekac ;) -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Tinka, bannerki są ,...domku nie ma, ogłoszenia by sie przydały z nowymi zdjeciami ... pomozesz? :oops: -
[quote name='idusiek'][B]W SOBOTĘ DO DOMU POJECHAŁ PIK.[/B] Z relacji jego nowej Pani wiem, że juz wykapany, odrobaczany i kochany :loveu: Dogadał się z sunią ( wysterylizowaną spanielką) i czeka w tym tygodniu na wizytę u weta. Pik to kolejny płaczek schroniskowy, byłam przy jego przywiezieniu z Siedlec, ma nadrewane ucho, około 3-4 lat, plakał, piszczał i siedzial no stop przy kratach boksu.... Tak się cieszę, że ma domek !:multi: [B]Tak Pik wygladał w schronie.....[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936526_dscf0093.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936545_dscf0094.jpg[/IMG][/quote] Pamietacie tego Pana ? Teraz ma na imię Lucek i ma się tak :loveu: TU na zdjęciu z Kiki- swoją nową towarzyszką życia :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/22002174_dscf0121.jpg[/IMG] [B]a tu buuuzi :cool3:[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/22002195_dscf0138.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/22002176_dscf0122.jpg[/IMG] [B]i co powiecie? zmienił się chłopak czy nie bardzo ? :crazyeye:[/B]
-
[quote name='rotek_'] spory psiak.... kolejny z uśmiechów Hammera:loveu: [URL="http://imageshack.us"][/URL][URL]http://img391.imageshack.us/img391/9053/pict0122nf0.jpg[/URL][/quote] slicznosci moje :D
-
Powiedzcie mi, tak ogólnie bardzo, czy mam rację z tymi kwotami za hotelowanie psiakow? [I][COLOR=black][FONT=Verdana]Fin (hotelik u Neris) [B][COLOR=red]150 karma[/COLOR][/B] [/FONT][/COLOR][/I] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-fin-z-chorymi-nerkami-zbieramy-na-hotel-leczenie-34413/?highlight=gdgt"][COLOR=#000000]Zagłodzony Fin z chorymi nerkami/zbieramy na hotel i lecz[/COLOR][/URL]enie [/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]Sed ( hotel w Teresinie) [/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]( nie my płacimy)[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sed-czeka-na-dom-juz-dwa-lata-34556/"][COLOR=#800080]SED czeka na dom już dwa lata :(([/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]Grzybek-Roan ( hotelik u Murki- Krzemień) [/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]400[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzybek-vel-roan-piekny-rudy-puchaty-w-hotelu-u-murki-czeka-na-swoja-szanse-77086/?highlight=roan"][COLOR=#000000]Grzybek vel Roan piękny,rudy,puchaty w hotelu u Murki czeka na swoją szansę[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]Stefan (hotel w Otrębusach) [/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]600 + karma[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-razy-byl-bliski-smierci-stefan-nie-mial-szczescia-znow-szuka-domu-104219/"][COLOR=#800080]dwa razy był bliski śmierci- Stefan nie miał szczęścia i znów szuka domu[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]dożyca Dasza (hotel w Otrębusach) [/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]600[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziona-w-siedlcach-sunia-pilne-110757/?highlight=dasza"][COLOR=#000000]ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!![/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]Mela(hotel w Teresinie) [/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]350[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-mela-jej-dzieci-szukaja-domow-116845/?highlight=medora"][COLOR=#000000]Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]Morek (płatny dt u Gajowej) [/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]450[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/calkiem-niczyj-u-niczyich-staruszek-marek-z-marek-szukamy-domu-118330/?highlight=morek"][COLOR=#000000]Calkiem Niczyj u Niczyich - staruszek Marek z Marek - szukamy domu!![/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [I][FONT=Verdana]Hammer (hotelik w Uciechowie)[/FONT][/I][/COLOR][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana] 600[/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-hammer-kto-pomoze-rozwieszac-ogloszenia-szukamy-pilnie-ds-120379/"][COLOR=#800080]WROCŁAW- Hammer - kto pomoże rozwieszać ogłoszenia ?? Szukamy pilnie DS !!![/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=black] [/COLOR][I][COLOR=blue][FONT=Verdana]Leda vel Siena (bezpłatny DT z nadzieja na stały ) [/FONT][/COLOR][/I][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]za darmo [/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=blue][URL="http://www2.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111234&highlight=punio&page=10"][COLOR=blue]http://www2.dogomania.pl/forum/showt...=punio&page=10[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I] [I][COLOR=blue][FONT=Verdana]Bronek (bezpłatny DT z nadzieja na stały ) [/FONT][/COLOR][/I][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]za darmo [/FONT][/COLOR][/I][/B] [I][FONT=Verdana][COLOR=blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bronek-z-broku-domowy-pies-zywcem-jedzony-przez-kleszcze-ratunku-109864/?highlight=Bronek"][COLOR=blue]Bronek z Broku - domowy pies, żywcem jedzony przez kleszcze. Ratunku!![/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT][/I] [I][COLOR=blue][FONT=Verdana]rottweilerka Sonia (pod opieką Fundacji Rottka) [/FONT][/COLOR][/I][B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]?? co z tym psem?[/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue][FONT=Verdana]150+400+600+600+350+450+600 = 3200 +/- karma ? [/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue][FONT=Verdana]Czy to wszystkie psy pod naszą opieką? Jezeli nie, to kogo jeszcze wspierają Niczyje? [/FONT][/COLOR][/I][/B] *Z góry dziękuje zarządowi za odpowiedz ;)
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ciotka, tak to mozesz napisac jak Mrówka będzie siedziała w domku w Krakowie :mad: na razie cicho szaaa i trzymac kciuki ! ;) -
6kg pecha- Szczotek marnieje w kojcu JUŻ W NOWYM DOMU :)
idusiek replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
a on jest w koncu Szorstek czy Szczotek ? czy moze Szostki Szczotek ? :evil_lol: -
jejku super ! dzieki za pomoc. :lol: kto wyśle zdjęcia, bo ja dotrę dzis do domu poźno ( mam wizytę poadopcyjną) ? :cool3:
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do domku na wizytę idzie [B]wtatara[/B] ;) Mrówczydło jest kochane i piękne, nie sprawia żadnych problemów w hoteliku, układna, uśmiechnięta, ogonek lata jak antenka na wietrze :loveu: Z psami ok, z kotami ok- idealny pies , po prostu ideał ! :loveu: