[quote name='joaaa']Może byliby, tylko nie mają miejsca :(
Kurcze, zabrałabym wszystkich staruszków, bo powinni mieć własny dom i własnych ludzi!
Tak jak starsi ludzie, zasługują na szacunek i ciepłe miejsce w domu![/quote]
ale ona wcale nie jest stara....ona ma takie umaszczenie tylko ....skacze jak królik i to niestary królik :cool3: