Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. w takim razie - jak zarząd od 2 miesiący pomógł psom w OM? :roll:
  2. w takim razie co dzieje się z reszta pieniędzy spływającą na konto stowarzyszenia ? jest ich wiecej niż kwota za hotelowanie wszystkich, prawda? Czy reszta pieniędzy jest zbierana na jakiś konkrenty cel - np. spłatę długu na SGGW - skoro są zablokowane?
  3. oporni....az za bardzo:-(
  4. hopsajcie maluchy
  5. Negri a moze naszego Hammerka oddasz przy okazji ? on tez z Wrocławia ;) i szuka domku a domku nie widać...:-( Taki bokserowato- dogowaty jest
  6. hopsajcie do góry maluszki !!!
  7. ale ten co Ci wyslalam to duzy bedzie :roll: magda wejdz na watek Kazika tam jest wicej jego zdjec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kazmierz-cudowny-psiak-szuka-dobrego-domu-125136/[/URL] o tym pierwszym nie wiem nic ,mam tylko zdjęcie... a o Frugo wiem wszystko, duzy nie będzie i bardzo fajny jest :cool3:
  8. Martyna, przede wszystkim w sieci ! :cool3: Plizzzzzzzzz, gdzie i ile można ! o słupach pomyślimy poźniej ;)
  9. ciotki ,jezeli chcecie miec zauwazone allegro to : - wystawic z wyróznieniem - napisac : Gordon, terier - rozpaczliwie szuka domu PILNE ( kurde, prosto, dla zwykłych ludzi , jak ja ;))
  10. [B][COLOR=red]BAZAREK DLA MRÓWKI - NA NASZ DŁUG I STERYLKĘ...[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zjawiskowe-swieczniki-suszki-na-sterylke-mrowki-koniec-23-11-a-125233/[/URL] Ciotki, jestesmy zupełnie na minusie...porażka :placz:
  11. nie takie niestety- wiemy gdzie jest zatem błagamy o pomoc - gdyby nikt jej nie widział ,to nadal nie miałaby szans - teraz ma, TYLKO KTO JEJ POMOZE? :-(
  12. ja nie rozumiem czemu on domu nie ma :-(
  13. bazarek na dlug po sterylce Mrówki z OM: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zjawiskowe-swieczniki-suszki-na-sterylke-mrowki-koniec-23-11-a-125233/[/URL] proszę, Ciotki i Wujki - pomóżcie....:-(
  14. i co z wizyta? karja dała radę? Pani z JG jeszcze sie nie rozmyśliła???? :roll: I rotek- czy Niczyje zaplacilo za hotelik Hammerka ? :oops:
  15. dżizas, jaka zamotana sytuacja ...:roll:
  16. [quote name='joaaa']Może byliby, tylko nie mają miejsca :( Kurcze, zabrałabym wszystkich staruszków, bo powinni mieć własny dom i własnych ludzi! Tak jak starsi ludzie, zasługują na szacunek i ciepłe miejsce w domu![/quote] ale ona wcale nie jest stara....ona ma takie umaszczenie tylko ....skacze jak królik i to niestary królik :cool3:
  17. kurdesz....to w koncu tylko 2 szczeniory zostały, tak ? a co z suką? masz zdjęcia ?
  18. prosi, prosi....ale kto go wysłucha >?:-(
  19. o łał ....:-o jakie ładne....o kurdę, Dzięki ! :oops: Tinka a ogłsozenia też takie ładne robisz? pomozesz? :cool3: My mamy tyle psiarni, ze nie starcza na wszystko czasu ...:shake: p.s. moja dobka ma na imię Tinka ;)
  20. Stowarzyszenie " Niczyje" sie wypieło z najmniejsza pomoca. Masz jeszcze jeden temat do przemyslenia .Trudno. Takie rzeczy czasami trudno przewidzieć. chociaż tak naprawde czułam , że tak to sie skończy. .... to akurat było do przewidzenia, zarzad wypina się dość często, zeby nie powiedziec w 99%..:roll:
  21. [quote name='Magdarynka']Potrzebne futro wielkości shih tzu. Płeć obojętna. Wiek - max rok. Mamy "coś" takiego na stanie? ;)[/quote] pierwszy albo ostatni ? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21130121_dscf0087.jpg[/IMG] a moze Frugo ? ma dopiero 4 miesiace [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21128780_frugo11.jpg[/IMG]
  22. o, jaki masz ładny bannerek Magda :cool3:
×
×
  • Create New...