-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
tak tez dzisiaj widziałam ogłoszenia Emira. Kto uderzy do Echa Miasta? :cool3: tylko z ładnymi zdjęciami , nowymi Melowymi. -
[CENTER]bannerki dla ostrowkich psiakow - brac nie gadac, :evil_lol: wklejac i pomagac domów szukać :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rozpacz-amstaffa-ludzka-zabawa-123004/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/fusek2-1-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrosniety-szczeniak-umiera-w-boksie-123134/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/fazer-2-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziona-w-siedlcach-sunia-pilne-110757/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/andzia2-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-prostu-pepe-przylepiec-ostrow-maz-124418/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/pepe1-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-zuzela-kto-pokocha-amstaffa-123011/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/zula-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-mela-jej-dzieci-szukaja-domow-116845/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/mela2-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-mela-jej-dzieci-szukaja-domow-116845/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/mela1-1-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-prostu-pepe-przylepiec-ostrow-maz-124418/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/idusiek/pepe1-2-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mrowka-malutka-pogryziona-niepewna-swej-przyszlosci-ds-na-cito-124564/"][IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/Baner-3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-hammer-kto-pomoze-rozwieszac-ogloszenia-szukamy-pilnie-ds-120379/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3474/1819262kw7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Wyrośnięty szczeniak- JUŻ W NOWYM WYCZEKANYM DOMKU!!!
idusiek replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiiniaa']Dzięki tym zdjęciom od rana się uśmiecham:lol: a z Loką jak bliźniaki, z resztą popatrzcie sami:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/401/b867ad96ece33e20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/63d20024b4cc589e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/31/c9adfd19a4f1d7d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/401/654a6c47cd51514d.jpg[/IMG][/URL][/quote] A co to za czary? :cool3: Byl jeden a teraz są 2? Czy Fazer uległ zdublowaniu podczas weekendu?????????? Niemożliwe...:crazyeye: -
Wyrośnięty szczeniak- JUŻ W NOWYM WYCZEKANYM DOMKU!!!
idusiek replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiiniaa']Na koniec ciasteczko :evil_lol: moje najulubieńsze zdjęcie :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/401/8bcb2d917c1f14c8.jpg[/IMG][/URL][/quote] ja bym go juz stamtąd nie ruszała...za dobrze sie wtopił w krajobraz...:evil_lol: -
na manicure nie był jeszcze, na razie wyczesany z ogółu ( bez ogona, bo sie nie dał, tam wyczesuje sie sam :p ). Zapach...hmmm, specyficzny, ale warunków na kąpanie nie ma...:cool1:
-
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']przy tym jest słodka i powabna :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955610_andzia_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955611_andzia_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21955609_andzia_9.jpg[/IMG][/quote] [B][COLOR=red]Andzia Gandzia czeka na domek !!![/COLOR][/B] -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a oto i Stefanek - zdjęcia z dzisiaj :lol: najpierw pokażę te najlepsze :cool3: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954337_dscf0052.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954341_dscf0055.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954342_dscf0057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954314_dscf0022.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954351_dscf0085.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954344_dscf0062.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21954353_dscf0087.jpg[/IMG][/quote] [B]Hopsaj Stefan, taki fajny pies z Ciebie a nie znalazł się człowiek, który by Cię naprawdę pokocał ... :-([/B] -
Domku przybywaj ! W sobotę Zula ciągała mnie jak chciałą na spacerku - ale tylko na poczatku ;)potem po pierwszej radosci można było prowadzac ją jak fajnego psa na spacerku :cool3: Zuzola jest wychudzona, jak pies z Krzyczek...tak żle znosiła samotność w małej ciasnej klatce... :-( potrzebuje człowieka, odkarmienia, milości i troski... [B]kto pokocha Zuzolę? [/B]
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
tylko kto mu je w koncu zapewni ? Gdzie SED ma ogłoszenia? ( jezeli w ogole ma....) :roll: -
:p kiniaa, ślepaś TY ? Fela wstawi więcej zdjęć ( albo ja jak mi przesle...) :cool1: Pepek bardzo garnie się do człowieka, skacze, podaje łapę- full wypas, wszytko za jedzenie i głaskanie, za uwagę. [B]Biegal od jednej do drugiej w poszukiwaniu tych jedynych oczu, które mogą go wziąc do domu....:-( [/B] [B]kto przygarnie Pepe??[/B]
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
hopsaj Mela ! Niech Cie w koncu zobaczą !!! -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959128_sed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959129_sed1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959132_sed3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959134_sed4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959135_sed5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959136_sed6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959137_sed7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959138_sed8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21959139_sed9.jpg[/IMG][/quote] [B][COLOR=red]przerstraszony, gnijący od 2 lat w boksie Sed - szuka pilnie domku !!![/COLOR][/B] -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie wiem - jak bede wiedziec, to dam znac ;) a jak Greg? zakładać mu wątek ? ----------- ** na razie sytuacja Nelki bez zmian, dzisiaj kolejne próby :cool3: Trzymajcie kciuki ! -
auraaa czyli nie jest az tak zle....szkoda tylko, ze mamusia przepadła...:-( miejmy nadzieje, ze reszta ma sie dobrze !
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a oto i Meluśka - zdjęcia z dzisiaj - nic tylko brac i kochać, Melka to prawdziwa matka Polka...jak się od niej odchodzi zaczyna płakać...musimy znależć jej szybko domek!!! :roll: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956069_dscf0103.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956089_mela12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956090_mela13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956091_mela14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956083_mela4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956085_mela7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy35/190482/722446/21956086_mela8.jpg[/IMG][/quote] Melka jazda na górę samą!!! -
[quote name='karja']hej dziewczyny:p ja jestem z jeleniej, moge pomoc tylko w srode wyjezdzam na tydzien.potem bede juz w JG pozdrawiam[/quote] Super, a moze do srody by sie udało co ?:cool3:
-
wczoraj do domku pojechał Ferdynand. Ma sie dobrze, został zaszczepiony, dzisiaj było też kąpanie. Dogadał się z labkiem oraz goldenką:cool3: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21957324_dsc_0300.jpg[/IMG] Pan przywiózł do schroniska 100 kg karmy i zabawki dla szczeniaków- pod tym wzgledem zapowiada się współpracA DŁUGOFALOWA ;) W środę do Gajowej przyjechal leonberger - Greg. Pies nie ma jeszcze prawdopodobnie roku, sika jak dziewczynka ;). Młody, chudy jak szczapa...Pies na sponsorowany pobyt i wszelkie wydatki związane z opieką. Szukamy mu powoli domu... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/720183/21957557_dsc_0454.jpg[/IMG]
-
a gdzie ten watek? moze ja sie podobijam ..:roll:
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
no on młody nie jest i nie był....:cool1: esperanza chyba po to są zdjęcia, zeby je wykorzystac własnie do ogłoszen, prawda....:roll: -
achas to musimy szukac kogos z JG jednak ? Kiedy Pani się odezwie zeby przyjechac? Jak bede wiedziala za zaczne szukac na powaznie...a tak to wisimy w próżni... Pan Z Wrocka jeszcze nie dzwonił? Moze trzeba zadzwonic do niego ....;)
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
dokladnie, o tym własnie z kiniaaa piszemy od dawna....a teraz same widzicie ..:-(