-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
wpłaciłam dzisiaj dla Gaby pieniązki z bazarku skarpetkowego z małym plusem 70 zł :) cos się wyklarowało z domkiem? jakieś nowe inf o Gabie z Bogatyni? edit: gisel chyba ci się skrzynka zapchała :mad:
-
[quote name='gusia0106'] A Gremlin - jako, że świadom już roli testera, to przyjedzie do nas jeszcze? :evil_lol: Bo, że w Bieszczady pojedzie to obiecał ;) [/QUOTE] do Chorzowa ;) podziwiac widoki: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4869/99009.jpg[/IMG] *zdjęcie pochodzi z prywatnych tegorocznych zbiorów ;)
-
4. zobaczcie jaki on uroczy :) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9216/200912127.jpg[/IMG] 5. przywiązywanie linki do wczesniej ubranych szelek - zdaniem gusi - do rewelacji duzo brakuje, moim zadniem to był moment ale ja się nie znam [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1462/200912128.jpg[/IMG] 6. Marlej na spacerze pomiędzy gusia a gremlinem z MACHAJĄCYM OGONEM W GÓRZE :multi::multi::multi: [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1304/200912129.jpg[/IMG] no i na zakończenie przedstawiam dwóch gości którzy wpadli w odwiedziny na watek marleja :) Edward (bo po lewej ;)) [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2327/2009121210.jpg[/IMG] i Wacek :) (Stefen który wygląda jak Edward zawieruszył się gdzies) [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2539/2009121211.jpg[/IMG]
-
no to jedziemy ze zdjęciami :) 1. Marlej je z ręki świąteczne ciacha :) ich gustowne opakowanie również załapało się na zdjęcie ;) [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9686/200912121e.jpg[/IMG] 2. "co ta pani znowu do mnei mówi, marlej i marlej" ;) [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3227/200912123.jpg[/IMG] 3. Marlej MACHA ogonem (Gusia do niego mówi) macha i macha tylko jakoś za szybko dal aparatu i ogon w fazie opadania i unoszenia ale w górze to mi się ogna utrafić nie udało (na razie) [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7619/200912124.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/236/200912125.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4329/200912126.jpg[/IMG]
-
to teraz relacja z drugiej strony [quote name='gusia0106'] A my mieliśmy dzisiaj super gości :multi: Wpadli do nas 3x z Gremlinem. [/quote] dokładnie :) wiec tak, po wizycie w sklepie z żarciem dla Michaśka udaliśmy się do Gusi i Marleja no i jak to w filmach mówią : "listonosz zawsze dzwoni dwa razy" my dzwoniliśmy 3 x z tym, że dwa razy nie tym domofonem co potrzeba ;) jak juz trafiliśmy na własciwy domofon usłyszeliśmy szczek Marleja :) wchodzimy a tam wita nas uśmiechnięta Gusia i równie uśmiechnięty Marlej który dodatkowo merdał ogonem - w przeciwieństwie do Gusi :evil_lol: do Gremlina zdaje się, ze jeszcze nie dotarło iż jest testerem :p no i w momencie gdy sciagaliśmy kurtki Marlejowi sie przypomniało ze jest psem spanikowananym i wystraszonym wiec ogon w dół i bezszelestnie poszedł się położyc myslę ze przez 3/4 albo więcej czasu jaki spędziliśmy u gusi - marlej siedział z nami w pokoju po jakims czasie usiałam koło marleja na zajebiaszczym dywanie i bez najmniejszego problemu dał mi się pogłaskac po uszach potem zostałam uświadomiona przez gusię (nie chcialam psa zachodzić od tyłu, żeby się nie wystraszył) ze marelej to chyba predzej po zadku woli niz po uszach :evil_lol: :evil_lol: rozpakowaliśmy zajebiaszcze ciasteczka świateczne jak pisala gusia w kształcie choinki, mikoła, skarptek itd czyli w kształtach pierniczkowych ;) aczkolwiek nie smakowały jak pierniki :evil_lol: (przysiękam tylko spróbowalam, nie okradalam marleja z jego smaczków) po tyłku równiez dał mi się marlej wygłaskac :) fak jest ze od czasu do czasu przyjmuje pozycję przestraszonego psa, czyli głowa nisko, spojrzenie spode łba ale na mnie nie warczał, nie pokazywał zębów na Gremlina podobno tak - ale ja wtedy byłam w toalecie więc zdałaby sie relacja trzecej strony :evil_lol: na gusie i jej przemowy reaguje merdaniem ogona, nie zawsze ale reaguje :) po "krótkiej" wizycie udaliśmy się na spacer - i tutaj marlej dał już się bez problemu wymiziać Gremlinowi po swoich chudziutkim zadku :crazyeye: sierśc ma milusią i błyszcząca :) gdybym miała oceniac psa po wstepie czyli po samym wejsciu, w zyciu nie powiedzialabym, ze to pies po przejsciach ale potem momentami był spięty i miał minę "co wy ode mnie chcecie, ja sobie pójdę i zniknę. dajcie mi zniknąć" zeby nie było ze nas tam nie było, mamy zdjęcia :) będą za chwilę :)
-
rozmawialam dzisiaj z Panią, o której już wspominalam, że dzwoniła z pytaniem o Marleya :) wyślę do Pani maila z linkiem do naszego wątku, więc mam nadzieję, ze się Pani tutaj pokaże :) generalnie udzieliłam bardzo skrótowych inf o stanie zdrowia Marleya, bo wszystkiego z detalami nie pamiętałam :oops: Panią chyba najbardziej w histori Marleya poruszyło to, że przez te pół roku w piwnicy biedak nie widział słońca :-( w słowach pochwały i podziwu za działania Gusi zarówno z Pani strony jak i z mojej nie było końca :) no i Pani dzwoniła również żeby powiedzieć, że nie ma potrzeby wysyłania dyplomu pocztą :) z mojej strony ogromne DZIĘKUJĘ dla Pani, za pomoc i zainteresowanie naszym chłopakiem :) btw Pani ma mopopsa i dwa kotki :) [quote name='jola_li']Ja mam taką nieśmiałą propozycję ;-)... Żeby wszystkim którzy uczestniczyli w aukcji dla Marleya wystawić pozytywny komentarz. Wiem, że dla niektórych jest to ważne i jest to ładny obyczaj - no i można dodatkowo podziękować ;-)... Rzadko się to praktykuje na aucjach charytatywnych (mnie zdarzyło się tylko 2 razy otrzymać komentarz), a może szkoda.[/QUOTE] bo nie kupowałas cegiełek u mnie ;) komentarze zostaną oczyiście wystawione :) na 4 zrobione allegra w 3 wystawialam komentarz jak tylko dotarły pieniązki w Marlejowym zrobia to w weekend, niestety ale ostatni tydz w pracy miałam strasznie długi, siedzialam po 16-17 godz wiec jak wraclalam nie byłam w stanie zrobić juz nic dlatego nie ogarnialam na bieżaco wpłat co jakiś czas wpadalam tylko na konto a że nie mialam tam innych pieniązków to wiedzialam ze wszystkie sa Marleya i podawalam co jakis czas sumę poza komentarzami pojdzie tez mail do allegroiczów z podziękowaniem i dyplomem dodatkowo dla osób które chciały dyplom pocztą - zostanie on wysłany na mój koszt tylko najpierw musze ogarnąc finanse allegrowe marleja i dwa poprzednie allegra w sensie wysłania maila z podziękowaniem
-
[B][COLOR=#800080]Bazarki na psiaki:[/COLOR][/B] dzieki [B]anicie[/B]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179543-BANER-na-WYMIAR-potrzebujesz-banerka-dla-swojego-lanserka-cel-NA-SZCZENIAKI?p=14065634#post14065634[/URL] [B][U][I][SIZE=5]Finanse psiaków:[/SIZE][/I][/U][/B] od [B]30.01.2010[/B] psiaki przebywają w hoteliku pod warszawą cena [B]10 zł/doba[/B] za wszystkie płatne po [B][U]z własną karmą[/U][/B] worek 15 kg wystarcza na ok tydzień Formalnie psy są pod opieka Kostek - to jej dane umieszczamy w ogłoszeniach Natomiast finanse psiaków prowadzę ja, numer konta wszystkim chetnym podam na PW. [B][COLOR=#000080][SIZE=4]Zdjęcia[/SIZE][/COLOR][/B] znajdują się na str 62 i kolejnych od postu: #615 Podlinkowany banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3612/gustlik002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8829/wanted001m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/ec4ea411c9c1c6f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenial"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/70b4f73d41a88adb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/77849d7ba8adbdc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/a6329d47e5724394.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/05eab1c3a22dcd10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/10e77c165585d779.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/e9111558bd92413f.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#800080]Wpływy:[/COLOR][/B] [B]styczeń 2010[/B] 162,50 zł - bazarek imienny 70 zł - Talcott 16 zł - Icy - bazarek biżuteryjny 50 zł - Obarczus74 105 zł - 3 x i sota36 ----------------------------- [B]SUMA: 403,50 zł[/B] [B]luty 2010[/B] 30 zł - happy mammas (09.02.2010) 25 zł - AIMEZ_MOI ZA BANEREK (10.02.2010) 20 zł - gosia.marta (17.02.2010) ----------------------------- [B]SUMA: 478,50 zł[/B] [B][COLOR=#800080]Wydatki:[/COLOR][/B] 154,10zł - 2010.01.30 - karma,gryzaki (paragon str. 62 post #615) ----------------------------- [B]SUMA: 154,10 zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]SALDO:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]+324,4,4 zł[/COLOR][/B] na chwilę obecną jesteśmy na plusie, ale mamy nieopłacony hotelik [SIZE=5][B][COLOR=#800080]CZEGO POTRZEBA:[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR=#ff0000]* ogłoszeń, ogłoszeń i jeszcze raz ogłoszeń[/COLOR][/B] [B]* DT lub DS[/B] [B]* karmy[/B] [B]* niedługo skończą się pieniązki na hotel - więc [COLOR=#ff0000]potrzebujemy tez pieniązków [/COLOR]- jednorazowych wpłat bądź stałych deklaracji [/B] [B](pieniązki na psiaki zbieram ja i ja płacę Panu za hotelowanie psiaków) [/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]DEKLARACJE STAŁE:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]gosia.marta - 20 zł/mc[/B] [B]Ogłoszenia psiaków:[/B] Allegro zbiorcze: [URL]http://www.allegro.pl/item914476466_szczeniak_szczeniaki_szczenieta_nie_york.html[/URL] [B][COLOR=#ff00ff]wszystkie psiaki[/COLOR] [/B]zostały ogłoszone przez agnieszszkęK, scarabae i przeze mnie na: [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.offer.pl"]www.offer.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [B][COLOR=#ff00ff]Gustlik, Filutek, Diabla, Milano, Murka i Gabi[/COLOR] [/B]zostały ogłoszone przez scarabae i przeze mnie na: [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [B][COLOR=#ff00ff]Gustlik, Filutek, Diabla, Milano i Murka[/COLOR] [/B]zostały ogłoszone przez scarabae na: [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [B][COLOR=#ff00ff]Spajki[/COLOR][/B] i [B][COLOR=#ff00ff]Buba[/COLOR] [/B]zostały ogłoszone przez __Larę [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.przygarnij.pl"]www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.gryps.pl"]www.gryps.pl[/URL] [URL="http://www.e-anonse.org"]www.e-anonse.org[/URL] [URL="http://www.rubryk.pl"]www.rubryk.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.planty.pl"]www.ogloszenia.planty.pl[/URL] [URL="http://www.bardzi.pl"]www.bardzi.pl[/URL] [URL="http://www.aloge.pl"]www.aloge.pl[/URL] [COLOR=#ff00ff][B]Diabla i Gustlik [/B][/COLOR]mają obiecane ogłoszenia przez koosiek - czekamy ;)
-
[quote name='Soema']Mogłam mu kupić u Cię różofffe :splat:[/QUOTE] za opożnienia w wysyłce (za duzo pracy w pracy) dorzuciłam jedną parę gratis do tych co wysyłam, ale jzu zaklejone więc nie gwarantuję, że ci się rózowa para trafiła - ale gdyby to mam nadzieję, że trafią one do Staśka ;) btw skarpetki wyjdą dzisiaj :oops:
-
[quote name='gusia0106']Ale miło ;) To jak już o wydatkach, właśnie wydałam 28,94 zł na VegeVit czy kompleks witaminy B12. Rachunek wkleję z domu jak zwykle bo w pracy się ładować nie chce. Puszki Miśkowe bardzo smakowały - została nam jeszcze jedna sztuka i trzy od Ewy. Jeśli nie byłby to dla Was problem to my chętnie na stan przyjmiemy nowy zapas ;) [/QUOTE] to jak kupumy to będziemy dzwonić i najwyżej dowieziemy :) myślę że będzie to w sobotę bo potem nie wiem czy będziemy dysponowac autem, wiec musimy zrobić Michałowi zapas :) [COLOR="#808080"]to jakbys coś miala to podeslij na maila, w weekend postaram się ogarnąc co i komu to może w pon udałby się już wydrukowac i wysłac :)[/COLOR]
-
Soema , u Ani raczej nie zostaniesz sama :) tam, przynajmniej na watku hotelowym gdzie regularnie zagladam i czasami coś pisze tez jest normalnie :) a co do Marleya i tego watku to nawet dzisiaj jadac do pracy tak sobie myslalam, jak można mu a raczej im pomóc, że jakby nie mieli pieniązków to można przelac ale mają (i dobrze) to że może jakoś inaczej ale tutaj faktycznie jest tak agrupa wsparcia, że aż miło :) ale pomijac grupe wsparcia napisze co jeszcze mi się podoba na tym wątku: 1. rzetelne relacje Gusi 2. codogroszowe rozliczenie (Gusia nawet paragon za wypełniacz do konga wkleja :crazyeye:) - a tego na wielu watkach brakuje, ludzie zbieraja pieniązki wydają na psy, tego nie kwestionuję ale brak dokładnego rozliczenia uważam ze jest nie wporzadku względem osób wpłacających a u Gusi jest wszystko łącznie z nowymi fotkami co jakiś czas :) btw jak chłopakowi smakowały Miskowe puszki? bo w weekend chyba bedziemy dokupowywac, to możemy też sprezencić Mareyowi kilka :) pod warunkiem, że mu smakowały :razz:
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='tupadlo']Ktos pisal ze ona chora wiec ja pretensji nie mam tylko nie wiem czy dalej z ta miska czekac? czy na ponowna licytacje wystawiac? to bazarek pazdziernikowy byl.... Moze ktos ma z nia kontakt i cos podpowie...[/QUOTE] kontakt z Saszą ma sleepingbyday a z tego waku mozna się dowiedziec o przyczynach nieobecnoći Saszy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/171830-Thrillery-MEGA-HITY-King-15-tytuA-ow-Coben-10-tytuA-A-w-i-in-na-Boguszyce-do-10-11[/url] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']potwierdzić musi Biafra, ja nie mam dostępu do konta Fundacji. Poprosze ją o to.[/QUOTE] własnie tak myslalam, a nie pamietam czy juz zostało to potwierdzona przelew wyszedł 30.11 ttuł brzmiał "Baca i Fred bazarek czekoladkowy od 3 x i marysi55" -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']i w punktach spokojnie jako fakty o psach można wykorzystac to, co przed kilkoma postami pisała o nich biafra.[/QUOTE] nie inaczej zamierzam uczynić ;) btw 1. komu cuda bazarkowe do ozobienia choinki? grosik się chłopcom przyda [url]http://www.dogomania.pl/threads/175042-A-wiAE-teczne-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-na-4-cele-do-13-12-do-21[/url] btw 2. sonikowa nie wiem czy juz gdzies potwierdzalas ze z bazarku przelalam 30 zł na pierwszej stronie nie widze jakbyś mogła mignąc taką inf na stronie bazarku to bym go spokojnie zamkneła [url]http://www.dogomania.pl/threads/174626-ROZLICZAMY-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-Bacy-i-Freda-do-5-12-do-22[/url] (jeslioczywiście masz juz potwierdzenie ze pieniazki dotarły) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jeszcze mam pytanie odnosnie tekstu, czy jest gdzies jakis? moge stworzyc własny, nie ma problemu :) tylko lojalnie ostrzegam, ze preferuje teksty szczere,tresiwe bez upiekszaczy i lania wody no i pewnie allegro wyjdzie koło weekend bo przejrzenie watku zeby wyłuskac inf od Biafry "chwilę" zajmie :) 1. allegro cegiełkowe dla Freda i Dakoty 2. allegro adopcyjne dla Bacy, Siwej i dla Igora? takie 3 w jednym? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to ja się przypomnę z bazarkiem m.in. na kaukazy [url]http://www.dogomania.pl/threads/175042-A-wiAE-teczne-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-na-4-cele-do-13-12-do-21[/url] wszalka reklama i podbijanie mile widziane juz jest "po ósmym" więc mam czas zeby się brac za allegro wiem, ze kiulka postów/stron wczesniej było pisane, że zmienił się układ w kojcach tylko zapomnialam na jaki a do czego zmierzam myślałam, zeby zrobic dwa allegra jedno "cegiełkowe" dla Freda i Siwej albo Dakoty a drugie dla adopcyjne dla 3 adopcyjnych kaukazów tylko nie wiem czy 3 w jednym chwyci -
próbowałam oddzonić do Pani ale nikt nie odbierał Pani dzwoniła do mnie wczoraj ok 16 wiec jest dośc duze prawdopobieństwo ze dzwoniła z pracy na pracowy chyba oddzwaniac nie będę bo niestety tak mnie zaskoczyła, ze nie zapamiętalam jak sie nazywa wiecie jak to jest jak ktoś nieznany dzwoni, przedstawia się i mówi, ja tak naprawde dopiero w momencie gdy wiem o co chodzi zaczczynam zapamietywac a to czy dzwoni pan x czy pan y na samym poczatku nie ma znaczenia mam nadzieję, ze moje wskazówki jak wejsc na watek Marleja poprzez aukcję allegro były na tyle "poprawne" że Pani trafi do nas na dogomanię spróbuję jeszcze pozniej zadzwonic gusia za chwilę bedziesz miała pw
-
[quote name='gusia0106']Ciotki, jako, że oprócz bardzo fajnego wsparcia psychicznego, wspieracie mnie też finansowo, chciałabym Was zapytać o zdanie. Na samym początku Kundelkowa Skarbonka wsparła Marleja kwotą 150 zł, która wtedy była dla niego być albo nie być niemal. Teraz sytauacja finansowa Marleja się poprawiła, mamy na koncie ponad 500 zł, a jeszcze w planach pieniądze z drugiego allegro cegiełkowego i ja bym chciała oddać te 150 zł do Kundelkowej Skarbonki. Do niej tak wiele kundelków zwraca się z prośbą o pomoc..... Co Wy na to??[/QUOTE] ja jestem za :) tylko przekalkuluj czy Marlej ma zapewnione finanse na najblizszy miesiąc czy dwa - zwłaszcza pod względem zdrowotnym :)
-
jesli macie jeszcze balsam ten w mini słoiczku to spróbuj posmarowac mu tym tam gdzie się dobrał do szwów mnie niestety ten balsam a raczej jego konsystencja pokonała ;) ale własnie na takie szwy to ten balsam jest, no i Marlej moze go zlizywac ile chce a nie powinien mu zaszkodzić :) do pani zadzwonie dzisiaj po pracy, dzwoniła ze stacjonarnego ale mam nadzieje, ze z domowego a nie z jakiegos ogolnego pracowego bo nie zapamiętalam jak się pani nazywa :oops: zrobiło mi się lużniej w pracy w związku z czym w końcu zajrzałam na skrzynkę na którą jest allegro a tam kilka maili z ogolnie mówiąc "zyczeniami dla Marleya" i inf zebym żadnych dyplowmów nie wysyłałac :) na dniach postaram się też ogarnąć wpłaty widzieliśie ile dyplomów zeszło? :crazyeye: