-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
cudnie by było :) trzymam kciuki zwłaszcza za ten dom bez innych stworzen ludzichi zwierzecych ;)
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Lemoniada moim zdaniem t zalezy do czego ma byc ten tekst 1. ogłoszenia adopcyjne - to trzeba prawdziwie ale łagodnie pisac, był chory i tego nic nie zmieni był wyniszczony tego tez nic nie zmieni musi dostawac witaminy itd ale jest zdrowy w ogłoszeniach nie moze byc napisane cos takiego co bedzie zrazac ludzi nie wiem co to by mogło byc w przpadku Lemona może napisac ze najlepszy byłby dom bez kotów zamiast "nie ryzykowac" bo jak ja to przeczytalam to mialam wizje ze jest ok ale jak mu coś odwali to bedzie po kocie 2. jesli ma to byc np allegro cegiełkowe to wtedy nie oszukujmy sie ludzie chetniej wpłacaja jak jest jakas tragedia , krew, bicie itd i tutaj niestety trzeba podkreslic tragiczna sytuacje w jakiej był Lemon 3. myślę, ze tekst da sie wypośrodkowac mozna napisac co przeszedł jaki był jego tragiczny stan i ze juz jest ok itd. myślę, ze kazdy kto bedzie robił Lemonowi ogłoszenia może tekst przerobic na swój sposób, wiadomo ze głównych faktów nikt nie zmieni ale ujemie je po swojemu :) bo tak to ngdy nie dojdziemy do porozumienia zawsze bedzie gdzies komus coś inaczej wygladało ;) ponawiam pytanie czy Lemon potrzebuje allegro cegiełkowego? jak beda wygladały jego finanse poopłaceniu pierwszego miesiaca hotelowania? jak z karma i innymi finansami? -
[quote name='giselle4']dobrze zaraz dopisze -50zł od fioneczki i wszystko poplusuje iz minusuje ok?[/QUOTE] ok :) jasne ze ok :) po prostu łatwiej (moim zdaniem) kogośc ściagnać, jak jest wyraznie napisane ile brakuje Gaba wraca do DT czy do schroniska jak ktoś wczesniej pisal?
-
ja na transport Gabulca dorzuce tylko nie wiem ile bo chwilowo nie mam prawie nic na koncie ale powiedzmy 20 zł zawsze dla małej znajde :) albo bazarek jakis wyczaruje :) kurde giselle ja nie wiem ja nie chce byc ta co sie czepia ale jakbys mogła napisac na koncu pierwszego postu ze mamy wielkii minus 250 zł to byłoby git i juz bym sie nie czepiala
-
mi sie jeszcze przypomniało ze mam w chlere płyt gazetowych z filmami tylko musze je przejrzec i tez moge uzuczyc na bazarek sama teraz nic nie zrobie bo po nomym roku na zesłanie z firmy jade tylko nie wiem ile ono potrwa i czy bedzie dostep do netu wiec lepiej nie ryzykowac z bazarkami ale postaram sie dzisiaj przejrzec co mam i bede sie dzielic to ładnie się dzielić ;)
-
[quote name='mysza 1']Ty weź. Ja mam zapas tylko ja nienawidzę sprzedawać swoich książek, lubię mieć. Sprzedaję tylko takie, które są mało wartościowe wg mnie. Dziwna taka jestem. ;) [/QUOTE] zapewniem cie ze nie dziwniejsza ode mnie :D tez niektórych za cholerę nie sprzedam rozstane sie za to takimi co uznaję za fajnie ale nie za tak fajne ze musze je miec u siebie na półce (btw teraz to juz w szuflaszie bo półek mam ograniczoną ilość i si enie mieszcza ;))
-
to tak z toreb i torebek to nie wiem co i jak mam, ale zerknę pod łózko bo i tak musze tam sprzatnac i zobacz co sie kryje w pudłach świecidełek kilka mam wiec moge sie podzielic (sa to swiecidelka od teapot wiec cuda nieziemskie) ksiazki mam sporo tylko to takie co na innych bazarkach wczesniej nie poszły ale moze coś nowego tez dogrzebie moge podesłac zdjecia wraz z opisami tylko musze poczekac az Gremlin wróci dzisiaj bo zabrał aparat bo ja tak sobie myslalam o wielgachnym bazarku ksiazkowym kiedy planujecie bazarek ? bo ja musze napierw troszkę mieszkanie ogarnac ;)
-
[quote name='gusia0106']No co Ty, ja się interesuję. Choć fakt, że nieco bardziej Hugiem :diabloti: Też porobiłam ogłoszenia, 17 portali (sprawdzałam, innych Brunowych tam nie było). I w końcu się zmuszę do tego bazarku. Jak (nie) stoisz z finansami w związku z Brunem?[/QUOTE] co bedzie na brunowym bazarku? bo jak ksiazki to ja moge sie z kilkoma swoimi dołozyc
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='shadow1']dziewczyny-a może skrócić ten tekst do najważniejszych informacji? żeby było tak w pigułce -krótko co by czytający nie stracił zapału w połowie tekstu? bo ja to nie lubię długich ogłoszeń.. i żeby nie było że się czepiam..... :) tak tylko pytam, bo wiem,że niektórzy mają jak ja...niechęć do długich elaboratów :oops:[/QUOTE] moim zdaniem to super krótki i konkretny tekst tez ne lubie typowych wyciskaczy łez ani przydługich bajek niekiedy mijajacych sie z prawda ten jest konkretny i dobrze :) tylko typowo adopcyjny a z tego co wiem chłopak potrzebuje tez cegiełkowego? to ja bym go minimalnie przerobiła - końcówkę zeby był cegiełkowy że Lemon potrzebuje kasy na hotel i witaminy tylko patrze ze Lemon to bogaty jest ale wiadomo ze zaraz trzeba bedzie zapłacic za hotel za witaminy za karme i pieniązko moga sie skończyc allgro cegiełkowe zawiera zawsze inf o mozliwości adopcji lub jak w przypadku marleja ze teraz nie nadaje sie do adopcji ale jak ktoś chce czekac to moze sie kontaktowac :) Lemoniada potrzebowalabym danych do kontaktu typu mail, telefon? nie wiem czy to będą Twoje dane czy Megii? i numer konta z imieniem i nazwiskiem jesli robimy allegro cegiełkowe -
[quote name='jola_li']Do drugiej operacji - jak mówiła Marti - jeszcze około 4 tygodni, więc trochę czasu na zbiórkę jest... 3 x --- Ty też jesteś Allegrowym Ekspertem - czy sądzisz, że tu sprawdziłaby się aukcja cegiełkowa, byłby według Ciebie odzew?...[/QUOTE] byłby zawsze jest :) nie zawsze taki jak u marleja ale jest grunt to dobra reklama czyli link w podpisie na opisie gg i wszedzie gdzie sie da i kto moze :) czas pmiedzy operacjami daje nam czas na zbieranie piniazków na druga łapke :) trzeba jeszcze pamietac ze koszt yoperacji to jedno ale jeszcze wizyty pooperacyjne leki itd to drugie i na to tez trzeba bedzie pieniazków edit: na czyje konto zbierane sa pieniazki?
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
znów ktos podmienil psa na dogo przeciez to nie jest ten konajacy owczarek z pierwszych stron znów podmieniliście psa ;) gratuluję :) -
[quote name='giselle4']Zadluzenie to około 250zł i jeszcze potrzebujemy na transport [/QUOTE] kurde bedzie ze znów marudze ale pisz to wszystko giselle w pierwszym poście łatwiej ludzi prosić o grosz jak jest wszystko wyszególnione na poczatku a zwaszcza jak widac jaki jest minus bo ciezko przyciagnac kogos i prosić zeby pomógł i jeszcze przebrnał przez cały watek
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']mam jeszcze 10 zł dla kaukazów z bazarku :) wysle jutro, bo dziisaj mi sie na tamtym koncie skończyły pieniązki a pisze tutaj, zeby nie zapomniec ;)[/QUOTE] przelalam bazarkowe brakujące 10 zł na kaukazy :) -
zaglądam jeszcze przedwyjazdowo do Gaby oby dom który będzie jej był domem świadomym :) bo nie kochac jej to się nie da w sumie niewazne czy to pan czy pani ważne zeby decyzja była świadoma :) Wesołych Swi at dla Wszystkich :)
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
za nic, siedz i nadrabiaj wątki na dogo ;) liczac ze np odkurzy sie samo jak i ja licze ;) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ewa, mówił Ci ktoś, że jesteś aniołem? Pewnie wiele razy. To ja powtórzę. Jesteś aniołem.[/QUOTE] to ja się pod tym stwierdzeniem podpisze :) chociaz czasu mialam dzisiaj jak na lekarstwo jednym okiem udało mi się zajrzec do Lemona, czytałam szybko chaotycznie dopiero w domu na spokojnie jestem pod ogromnym wrazeniem i wiem jedno, że gdyby nei osoby czynnie działające jak Ewa i Lemoniada (nie wspominając o innych dobrych duszach Lemona szukajacych, koordynujacych itd) pieniadze na niewiele by się zdały podziwiam was dziewczyny szczerze :)