-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='giselle4']za pierwszy miesiac brakuje na dzien dzisiejszy -180zł na przyszly saldo jest 0,00 ale ja sie nie poddam aby tylko działało dogo[/QUOTE] wpłaciłam pieniązki z allegro plus 10 zł od siebie pokryje w większosci brakującą kwote :) czas zbierać na nowy miesiąc do kiedy panieneczka maopłacony pobyt? wiem, ze niedawno było to pewnie pisane ale bieganie po nowym dogo poki co mnie irytuja bo strasznie wolno chodzi :mad:
-
ja u Niziołka byłam z Michem, jak niby to miał chore serce na Potockich. i nie kwestionując w najmniejszym stopniu jego fachowosci wiedzy profesjonalizmu i komptencji stwierdzam, że mógłby być ciut "sympatyczniejszy" ale ponieważ nie o sympatycznoc wykonującego badania a ich jakos i profesjonalizm chodzi to uważam, że dr Niziołek to dobry wybór a może nam się tylko trafiły badania kiedy miał tzn gorszy dzień, chociaż chyba u niego na stronie w ks gosci tez o tym czytalam ps. chyba trzebaby jakąs zbiórkę na kastrację ogłosić co?
-
[quote name='giselle4']Nikt do Cibie nie zaglada malutka :(:(:([/QUOTE] dokładnei zagladamy, tylko wypowiadanie doprowadza mnie do szału, czekam aż sie uspokoją z tymi zmianami bo oszalec można ale o dziewczynce pamiatamy :) cudna jest :)
-
to konto co jest na pierwszej stronie jest aktualne? pieniązki z allegro wciąż są u mnei, a powinny wędrowac juz do Gaby !
-
dla Gaby z allegro mamy [B][COLOR="Red"][SIZE="5"][FONT="Comic Sans MS"]165 zł [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] :multi::multi::multi: dziękuję allegrowiczom bardzo :) a oto ich lista: [B] xterroristx [/B]- 10 zł [B] MOSINA[/B] - 20 zł [B] LILASER[/B] - 10 zł [B]MANTA_05[/B] - 25 zł [B] zibik41[/B] - 35 zł [B] shiralora[/B] - 10 zł [B] Biedronka_dr [/B]- 30 zł [B] rokseta [/B]- 25 zł [B][COLOR="#ff0000"]suma: 165 zł [/COLOR][/B] czy konto na pierwszej stronie aktualne? trzymam za dziewczynkę nieustająco kciuki :) edit: rano wydrukowalam wyciag z banku i było pieniązków tyle copowyżej ale własnei zalogowała się do banku a tam, zaksięgowane dzisiaj jest brakujące 25 zł dlatego zaktualizowalm własnie powyższa liste ale się ciesze, ze wszyscy pamiątali o Gabi :loveu:
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powiedział Gremlin - własciciel berneńczyka, który tez tybetańczykiem nie jest ;) nie mogę być gorsza od tz więc też 10 zł miesięcznie przez pół roku tylko prosze o przypomnienie (mi lub gremlinowi) jak bedzie te pół roku mijało to będziemy myśleć co dalej :) -
na pewno wpłyneło mi na Gabę [FONT="Century Gothic"][SIZE="5"][COLOR="Red"][B]140 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi::multi::multi: wychodzi ze wpłyneło za 28 cegiełek a brakuje tylko za 5 cegiełek czyli 25 zł w dom,u posprawdzam dokładnie
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biafra']Trochę się boję , że jak napiszę "Ja i moje psy " to naród po przeczytaniu będzie naciskał władze, żeby mnie izolować :evil_lol: [/QUOTE] no i dobrze nie będą jacyś sąsiedzi nam Fredzia denerwować i prowokować :evil_lol: -
i są jakies wiesci o naszej dziewczynce? (o allegro pamiętam, obiecuję rozliczyć do środy, przepraszam, ze nie rozliczyłam do tej pory)
-
[quote name='saJo']Tydzien temu dowiedzialam sie ciekawej rzeczy. Nasza znajoma dr przygotowujac sie do prowadzenia cwiczen na temat babeszjozy znalazla, ze guzy sledziony moga byc efektem wlasnie tej choroby. U mojego psa nie znaleziono komorek nowotworowych, a to wlasnie przy okazji babeszjozy (drugiej, w odstepie 6 miesiecy) wykrylismy guza. 3x, tak z ciekawosci, czy Twoj pies chorowal na babeszjoze? Z opisu, jego guz wygladal jak u Bols (rozpadajacy sie,z ryzykiem pekniecia).[/QUOTE] nie, Michał nie chorował na babeszjozę w tym tyg będziemy robić kontrolne usg żeby zobaczyć czy wszystko ok :)
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='marysia55']Sara, nikt nie chce za mna prowadzic nocnych konwersacji, no to idę spać :evil_lol: to ić ;) jakby coś to mnie tutaj o tej porze nie było to tylko wasze monitory maja fatamorgany :evil_lol: -
bo Misia to mądra dziewczynka :loveu:
-
[quote name='Nutusia']Dziewuszki, ja mam kaganiec duży, dla owczarka. Mogę pożyczyć. Prawie nowy, bo nie używam, ale w domu lepiej mieć, bo nigdy nic nie wiadomo gdzie i czym się trzeba będzie z psiurem wybrać... W razie co, dajcie znać. Gusia zna do mnie numer. Możemy dostarczyć do Wwy w poniedziałek. [/QUOTE] dziękuję :) kaganiec a nawet dwa :crazyeye: pożyczyłam dzisiaj od morisowej :loveu::loveu: ale bardzo bardzo dziękuję za chęci :) a teraz z innej beczki : jak tam siusiak malreja? ;)
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Mam metalowy na owczarka i jakiś większy metalowy, coś skórzanego powinnam znaleźć też. Tak awaryjnie to się coś chyba dopasuje (niestety duży skórzany fajny straciłam, kolejny). Wieczorem na Mokotowie (okolice Galerii Mokotów) albo na Natolinie możliwy odbiór. Mój tel. 602-18-45-73.[/QUOTE] dziękuję CI przeogromnie :loveu: ja się odezwę jak będę wychodzić z pracy, niestety nie wiem dokładnie o której ale powinnam w okolicach ok 18-19 -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Jak duży jest Michał? Mam różne kagańce, coś powinnam dopasować. Jak byśmy się miały spotkać? W pkp zależy od konduktora i współpasażerów. Mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mój pies całą drogę był w kagańcu. Ale jak wsiadam, to wybieram przedział, gdzie na widok psa pojawiają się uśmiechy :eviltong: a potem to już się dosiadają tacy, co im pies nie przeszkadza. I zawsze pytam, czy mogę psu zdjąć kaganiec. Potem jak idzie konduktor, to nakładam ;) Czasem się trafi psiarz, a czasem mnie skrzyczy, że pies na siedzeniu (na kocyku oczywiście) albo, że widział, że bez kagańca, bla, bla, bla.[/QUOTE] Michał to berneński pies pasterski w awatarku, waży 40 kilo potrzebuję pożyczyć kaganien bo możliwe że będę z nim wracala pociągiem - taka awaryjna sytuacja Michał jest teraz 450 km ode mnie więc muszę pożyczyc w ciemno jakiś duzy/uniwersalny nawet nie wiem czy to mozna tak na ślepo pożyczyc?? ten psiak nigdy nie miał kagańca, nie lubi łapania za pysk, co nie znaczy ze nie daje się łapać ;) ale jak zaistnieje koniecznośc wracanie pociagiem to musze mieć jakis kaganiec na wypadek gdyby się ktoś przyczepił a ze z Michałem można zrobic wszystko - pokreci troche łbem pozaczepia łapą ale bedzie siedziałw kagańcu jak będzie trzeba mogę podjechać dzisiaj po parcy w sumie w kazde miejsce w warszawie tylko koniecznie dzisiaj bo jutro o 5 jadę pociagiem do/po Michała -
[quote name='gusia0106'] A dziś widziałam się z Ciocią 3x. Marlej dostał trzy puchy jedzenia i balsam na łapkę. Gosia, okolice siusiaka też mu mogę tym smarować?[/QUOTE] nie wiem :oops: trzebaby poczytac albo zapytac się kogoś mądrzejszego to jest chyba ogólnie na zaoognione miejsca na skórze, ja tym smarowałam szew po operacji u Michała bo przy samym siusiaku sobie lizał ale na moje szczescie zagoiło się szybko bo balsam ten jest bardzo bardzo gęsty i ja nie umialam nad nim zapanowac :evil_lol: ps. jedzeniem podzieił się Michaś i tylko 3 puchy bo w łapach to targałam a cieżkie to to :oops:
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ze nie w temacie ale może macie pożyczyć na weekend kaganiec dla duzego psa - Michał? i czy sie orientujecie czy pkp przestrzega regulaminu i pies faktycznie całą drogę musi być w kagańcu ? -
[quote name='gusia0106']Nie zabiję bo nie marudzisz ;), ale kagańca niestety nie mam, bo nigdy nie musiałam używać :roll: Aż do teraz kurka[/QUOTE] a ja chyba będę wracała z michałem pociągiem i zdaje się, że potrzebuję na wypadek gdyby ktoś się przyczepił nic to lecę jeszcze na watek do Trevora moze tam warszawskie dziewczyny mają :oops:
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa'][CENTER][COLOR=Yellow][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: ADOPTOWANY !!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Yellow][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B]:cunao:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Yellow][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B]:cunao:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Yellow][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B]:cunao:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE] [CENTER] :laola::laola: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: [/CENTER]