Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. i teraz znów bedziemy czekac trzy dni na inf ;)
  2. mam jeszcze 10 zł dla kaukazów z bazarku :) wysle jutro, bo dziisaj mi sie na tamtym koncie skończyły pieniązki a pisze tutaj, zeby nie zapomniec ;)
  3. na konto Niedzwiadka poszło właśnie 126,4 zł z bazarku z ozdobami świątecznymi oby dobrze służyły chłopakowi tytuł przelewu: Pomoc dla Niedźwiadka - bazarek od 3 x i scarabae
  4. a ze tak sie spytam pani w jakim wieku?
  5. [quote name='gusia0106']Cześć Ciociu Ewanko :lol: Z drzewkami chyba się w tym roku nie wyrobimy - o ile ekipa do wycięcia i transportu to pikuś, o tyle ze sprzedażą gorzej - wszędzie są jakieś chore ceny za dzierżawę terenu. A z kolei jak się chciałam dogadać z tymi co już sprzedają to chcą za takie piękne choinki dać grosze - zdzierstwo w biały dzień. Przygotujemy się na przyszły rok ;) Do weta jedziemy w czwartek, licząc przy okazji na wigilijny cud ;) Kierowcę z samochodem załatwiłam. A z kalendarzami zrobiłabym tak - cena do licytacji 9,99 zł, a w opcji lup teraz 18 zł. Co Wy na to?[/QUOTE] Kup teraz 25 zł :) 18 to za mało moim zdaniem
  6. [quote name='jola_li']A kiedy będą mailowe wysyłki dyplomów ;-)?[/QUOTE] mailowa bedzie po Nowym roku bo uruchomię wtedy allegro Lemona i kaukazów i zawsze istnieje szansa ze ktoś z kupujących zajrzy na moje allegra i wspomiorze kolejnego zwierzaka albo na koncu podam po prostu linki do aukcji i tylko z tego względu wysyłka mailowa dyplomów jest odłożona w czasie
  7. [quote name='mysza 1'][B]3x[/B] sorry, że tutaj ale przyszły skarpetki. Są piękne i dziękuję za gratisa:loveu: A kalendarze są na dogo- cena wywoławcza 20 zł ale można dać zdjęcie swojego psa. To róznica.[/QUOTE] byłabym wdzięczna za potwierdzenie na watku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174634-OSTATNI-DZIEN-Skarpetki-dla-Gaby-kolorowe-pasiaste-damskie-do-5-12-2009-do-22-00[/url] a jak z ozdobami? bo juz docierają :)
  8. [quote name='gusia0106']Zestawienie w pełni profesjonalne ;) na księgową byś się mogła przerobić :evil_lol: Wystawię chyba 5 - bo jeden faktycznie chciałabym dać Panu Telepizzy ;) Zgadzacie się? Czyli robimy tradycyjnie głosowanie Jola - 20 Tora - 20 3x - 9,99 ja - 15 I wysyłka gratis ;) A pieniądze dla Bruna i Lemonka - po połowie[/QUOTE] czy jak nie zagłosuję na swoją opcje to będzie to podejrzane? :D
  9. [quote name='sonikowa']3x, KONIECZNIE na konto Biafry -- gdyby byłoby na twoje, to ona mogłaby mieć kłopoty. [/QUOTE] to będzie na konto Biafry ja będę wówczas potrzebowała jedynie inf kto już wpłacił, żeby wystawić pozytywny komentarz tylko wtedy ew wysyłka dyplomów tez spadnie na Biafrę teraz robilam allegro gdzie sprzedawalam dyplomy i wczoraj wysłałam fizycznie kilka, tym osobom co we wpłacie ewidentnie doliczyły koszty wysyłki czyli 2.05 lub 4,10
  10. [quote name='gusia0106']Ciotki, a taki kalendarz piękny z Marlejem to myślicie, że jaką powinien mieć cenę wywoławczą? ;)[/QUOTE] jak ma kupic ktoś spoza wątku to nie może miec dużej bo to ludzi zrazi a kalendarze same w sobie drogie nie są ten jest wyjątkowy sam w sobie bo z Marlejem a dla kogo będa pieniązki? ja czasami robiłam takie bazarki ze cena wywoławcza to była np doba w hotelu dla Trevora a poza tym jak puscisz wszystkie 6 na bazarek to nie przewiduję jakiejs wielkiej walki no chyba ze z tego watku ludziska zaczna sie przelicytowuywac wiec nei moze byc za mała wiem, ze czasami ludzi przyciaga wysyłka gratis (tak robiłam przy ksiązce Gremlina) bo jak ktos ma zapłacić drugie tyle za wysyłkę to się nie opłaca może 9,99? chociaż wydaje mi się, ze to mało a pozostajac w temacie wysyłek wczoraj poszły listy z dyplomami :) mam nadzieje ze nei zaginął miedzy swietami w sumie od siebie wysłałam 6 posoztałebyły zapłacone Gusia dysponuje zestawieniem
  11. nie mieszkam niestety to nie widoczki zza okna ;( a chciałabym to norweski płaskowyż latem :)
  12. [quote name='KrystynaS']Marysiu zaakceptuj nasze inne preferencje pogodowo-klimatyczne. My lubimy ciepło, słońce. Ja osobiście uwielbiam że tak powiem temperaturę pieca hutniczego :evil_lol:, a gdy do tego czuję leciutki powiew bryzy a pod stopami drobniutki, gorący piasek to myślę, że tak właśnie jest w raju. to ja ci pokażę zdjęcia z mojego raju ;) widzisz tam jakiś piasek ? zwłaszcza gorący ;)
  13. hihi a ja nie cierpię goraca ;)
  14. co do finansów, obiecałam allegro i będzie ale po świetach/nowym roku teraz lipa z ludzmi zarówno na dogo jak i pewnie w całym necie wiec nie ma sensu teraz robić a z takiego allegro zawsze jaki grosz bedzie, mniejszy czy większy ale bedzie
  15. tez bym była za tym zeby dla innego psiaka chociazby ze względu na większa ilośc zainteresowanych czyli od Marleja i od innego psiaka a myslę, że jak Marlej znajdzie sie w potrzebie finansowej to coś poradzimy na bieżaco :)
  16. [quote name='mala_czarna'] A Ty to ciotka jeszcze mniejszą czcionką pisz o tych kalendarzach to z lupą będę niedługo siedzieć :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] w marcu się przypomnę ;)
  17. [quote name='gusia0106']No właśnie nie wiem - co robić. Co radzicie?[/QUOTE] jeden daj chińczykowi ;) reszte na bazarek, moze dla innego psiaka bo zdaje się ze Marlej ustawiony finansowo a jak dasz Marleja na Marleja to kupi ktoś z nas bo starszne puchy na dogo teraz albo rozdaj tzn zasłuzonym dla Marleja ;) edit: ale jakby puscić taka wersję limitowana z odciskiem łapy marleja to nieżle byśmy się mogły policytowac ;) [SIZE="1"][COLOR="#c0c0c0"] a ja cierpliwie poczekam na wersję biurkową :)[/COLOR][/SIZE]
  18. [quote name='gusia0106']Nie jednemu psu Burek :evil_lol: [/QUOTE] ale Marlej Łachudra jest tylko jeden ;)
  19. [quote name='gusia0106']Ja też mówię do niego przez "j" ;) Bo to Marlej Pies, a nie Marley Bob :)[/QUOTE] na allegro był przez Y jako Bob Marley ;) btw rozliczenie allegro dotarło? mailem
  20. Marlejucha na kalendarzu :bigcool::bigcool::bigcool: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
  21. ee i co my nie zobaczymy? tak się nie robi :obrazic:
  22. [quote name='mala_czarna']Biurkowe mogą być, ale po świętach. Oni mają masę pracy niestety, i to takiej naprawdę solidnej :roll:[/QUOTE] mogą mogą nawet w marcu mogą byc ;) dwa biore w ciemno ;)
  23. [quote name='mala_czarna']Za jakieś 2 godzinki będę mieć kalendarze. Gusia, podrzucę Ci jutro razem z całym majdanem :evil_lol:[/QUOTE] biurkowe bedą? powiedz ze będą
  24. [quote name='gosia.marta']Kostek wyslala mi maila, ze ja caly czas z dogo wylogowuje i nie moze nic napisac i kazala mi doniesc, ze tak jest. ale nie napisala w mailu, dlaczego mozemy pierdyknac :([/QUOTE] to może ją przyatakujemy telefonami to jej się odechce nas do pierdykania prowokowac ;) chociaz szczerze pisząc to liczę na to ze skoro nie przekazuje przez osoby trzecie to jest to powalająco pozytywna wiadomość :) czyli albo pojawiło sie 15 domków albo sponsor na szczepienia :) i oby moje przypuszczenia okazały się słuszne :)
  25. [quote name='jola_li'] PS. Marlej, recydywę odradzam, bo na groźbach karalnych może się nie skończyć ;-)![/QUOTE] byle do wiosny ;)
×
×
  • Create New...