-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja się pod to czasami łapię ;) -
na które my czekamy ;)
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
3 x replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z bazarku z ozdobami światecznymi będzie dla Niedzwiadka ok 120 zł :) jak juz wpłyną mi pieniązki to przeleję całośc :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
z bazarku z ozdobami światecznymi bedzie ok [B][COLOR="#ff0000"]120 zł[/COLOR][/B] dla kaukazów :) istne szaleństwo tuz przed zakończeniem bazarku było :) -
[quote name='gusia0106']A jaki nick z allegro?;) Bardzo Ci dziękuję Gosia, naprawdę kawał dobrej roboty ;)[/QUOTE] dwa nicki ;) a wogole to jak zaczełam to allegro ogarniac: wpłaty konfrontowac osobami, nickami itd to wyszły mi bardz miłe rzeczy np dwie rózne osoby ale spod tego samego adresu zamieskzania albo po konfrontacji dwa rózne nicki adres ten sam tosamo nazwisko płcie rózne jak nic małżeństwo ;) wychodzi że marleja wsperały całe rodziny :multi::multi::multi:
-
[quote name='jola_li']Więcej niż w porządku :-)! Mam tylko nadzieję, że tych, co czekają na dyplomy, a nie zapłacili za przesyłkę nie ma zbyt dużo?... Na przyszłość może jakoś podkreslać koszty wysyłki, bo przy wielu osobach, które nie doczytały mogą być niebagatelne. No pewnie!!! Po to jest "odbiór osobisty" czyli wysyłka mailowa :-)! [/QUOTE] jola mówiłas ze kupowałaś, wiec wiesz jakiej tresci mail był generowany do wszystkich (nie umiem zidentyfikowac ników z allegro z nickami z dogo ;)) "zakupiłes za łaczna kwotę x zl plus koszty wysyłki okreslone w aukcji" jesli chodzi o wysyłke do wyboru były list ekonomiczny, list polecony i mail dostałam tez duzo inf ze ludzie nie chca zeby im coś wysyłac ale czesc osob albo wpłaciła wiecej niz kosztowały cegiełki albo w opcji dostawy (jest takie cuś w allegro) wybierala np list ekonomiczny ja od tych 15 czy 20 zł nie zbiednieję a myślę ze bedzie to miły gest swiadczący tutaj o nas wszystkich bo gdybym ja wam spierdzieliła coś z allegro ucierpiałby cały watek a zwłaszcza marlej tylko to trochę potrwa w czasie którym nie dysponuję ostatnio w za duzych ilościach i nie ma to nic wspolnego ze swietami, niestety no i mam zaległe dwa maile z poprzednich allegro a z tego tez chce się wywiazac :) a ohiecałam juz kolejne allegro ;) ale dam rade tylko rozciągnie się to w czasie :)
-
[quote name='jola_li']Kolejni Dobrzy Ludzie pochylili się nad Marlejem... [B]Może warto zaprosić Ich na wątek?[/B] Oby wiadomości, o które proszą były tylko dobre!... Dziękuję, że wkleiłaś tu ten list....[/QUOTE] bedą zaproszeni ogarnę wpłaty, własnie robie rozpiskę kto wpłacił za przesyłkę, a kto tylko pdał adres do wysyłki (te osoby biore na siebie) a kto np wpłacił 4 x wiecej niz kupił i ani słowa o dostawie, tym osobom tez chcę wysłac i tak jak juz pisalam, do wszystkich pojdzie mail z podziękowaniem i oczywiście linkiem gdzie mozna czytac o Marleju :) i mam szczera nadzieję ze część z tych dobrych marlejowych dusz zacznie też pisac :) edit: a o dostarczenie jednego dyplomu poprosze gusie osobiście, bo coś adres dostawy mi znajomoo wygląda, centrum warszawy wydaje mi się ze tam odbierałam ksiązki z bazarku gusi :evil_lol:
-
wychodzi ze gadam sama do siebie ale ogarniam allegro i czytam maile i jednego musze wam zacytowac [I]"Witam, bardzo proszę o nie wysyłanie mi dyplomu pocztą, gdyż wolę by cała kwota była przeznaczona dla Marleya. W tym momencie nie mogę przeznaczyć więcej pieniędzy na pomoc Marleyowi, ani innym podopiecznym Waszej fundacji, gdyż wykupiłam konia i nie mam za dużo pieniędzy:) Jeżeli jest to możliwe to chciałabym otrzymać informację jak Marley się będzie czuł za jakiś czas. Czy uda się mu pomóc i jak przebiegają procesy przywracania go do życia wśród ludzi i psów. Poruszył mnie los tego pięknego psa. Widać, że z oczu patrzy mu dobrze, on po prostu nie wie jak być psem między ludźmi... A raczej nie wie, że ludzie potrafią być ludzcy... Pozdrawiamy i z całego serca życzymy powodzenia. "[/I]
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
najwyżej mnie zlinczujecie bo wpaadam jak po ogień nie w temacia a jeszcze z reklamą może któraś z was się skusi na ozdoby choinkowe dziegane nocami przy świeczce? (ta świeczka ma dramatyzmu dodać ;)) http://www.dogomania.pl/threads/175042-OSTSTNI-DZIEA-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-do-13-12-do-21 -
prawei ogarnęłam allegro marleja na chwile obecną wpłaciło mi 36 osób (czyli czekam na wpłate od 8 ) łączną sumę [B]436,40 zł [/B] część osób wpłacała więcej część wpłacała koszty wysyłki część wpłacała wylicytowaną kwotę i podawała adres do wysyłki więc chcąc być w porzadku wobec wszystkich proponuję tak: te osoby co wpłacały za wysyłkę - dosatną dyplomy pocztą bo i za to zapłaciły te osoby co podawały adres do wysyłki też dostaną pocztą bo chcą, a ja chcę być wiarygodnym allegro, ale za te wysyłki ja zapłacę ze swoich pieniązków (tak jak pisalam wczesniej) cała reszta osób jak również te co dostaną dyplomy pocztą dostanie maila z podziękowaniem :) koszty allegro - prowadzilam tylko marlejowe wiec nie mam problemu z rozliczeniem wyniosły - 38zł 25 gr co przedstawia skan poniżej [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3861/beztytuuhwo.jpg[/IMG] myślę, ze powysze moje rozważania będą jak najbardziej w porzadku wobec wszystkich?? nie jestem w stanie wysłac listu do wszystkich bo udział w aukcji wzieły 44 osoby i same znaczki najtansze ekonomiczne to koszt ok 70 zł teraz tylko musze skonsultowac listę z allegro z mailami które otrzymywalam w czasie trwania aukcji zeby zobaczyc ile tych dyplomów będzie fizycznie wysłanych a gusia widziała ilośc "maili" przez allegro jakie dostalam mało ich nie było ;) edit: komentarze na allegro może niezbyt wylewne w treści ale jak najbardziej pozytywne już wystawione :) z założenia nie wystawiam negatywnych komentarzy (chodzi o aukcja dogomaniackie) uwazam, ze jak ktoś nie wpłacił bo "costam" zapomnial nie chcial czy cokolwiek to jego sprawa jak mu się przypomni to ureguluje a jak nie to jego problem pełna listę darczyńców allegrowych przekaże gusi, może pod koniec tyg jak juz spłyna te pieniązki co jeszcze idą :)
-
[quote name='giselle4']3x wiem ...na narzeczenstwo tez fukam juz byla u narzeczony...niech ich szlag[/QUOTE] sprawdzajmy, może akurat ta cholera zasługuje na dom tyle ze jak zawsze ten nejlepsiejszy a cóz ze względu na jej charakter niektóre domy trzeba 3 x bardziej przeswietlic dlatego ciekawi mnie tak bardzo jak na jej fobie zaopatruje się pan Marek i gdzie podziały sie wszystkie osoby wspierające Gabę?? :crazyeye::crazyeye:
-
ti ja zrobię coś czego nie lubię, ale zareklamuję bazarek może któraś z was skusi się na oryginalne ozdoby choinkowe? dzisiaj kończymy bazarek stąd moja drsperacka reklama :oops: a moje "dzieła" idą jak krew z nosa :placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175042-OSTSTNI-DZIEA-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-do-13-12-do-21[/url]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja nieskromnie przypomnę się z bazarkiem m.in dla kaukazów może ktos jeszcze nie widział albo na nowo się namyśli? kmu komu oryginalne ozdoby choinkowe? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175042-OSTSTNI-DZIEA-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-do-13-12-do-21[/url] dzisiaj koniec -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
3 x replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przypominamy się z bazarkiem m.in na Niedzwiadka dzisiaj koniec więc kto jeszcze nei ma ozdób choinkowych to serdecznie zapraszam :) tych co mają również, podobno od przybytku głowa nei boli ;) http://www.dogomania.pl/threads/175042-OSTSTNI-DZIEA-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-do-13-12-do-21 -
[quote name='giselle4']Wiesci bedą dzisiaj pan Marek zawsze w niedziele wysyla info. Jest domek w Klodzku-narzeczenie i juz troche się nastroszylam.... ale gadali i tokowali prawie pol godziny na wszystko sie zgadzaja mili i widac ze maja serca..... i wczoraj poznym wieczorem Pani WROCLAW....krolik,kot,2 dzieci-2,5 i 8 lat... i to ten synek starszy dał mamie oglosze o Gabi i to On zadecydował ...bierzemy ją ich astka miala 15 lat kiedy odeszła i jeszcze wszystko po niej lezy w pokoju..... ZAPROPONOWAŁAM SPOTKANIE Z DZIECMI I ZWIERZYNCEM ale Pani mowi ze jest jeden pokoj dla kota i krolika i tylko by na poczatku[poki sie nie przyzwyczaja] uwazac na wszystkich......uffffff to na razie tyle [B]ale Pani basia twierdzi ze nie da nam spokoju[/B] az ja dostanie i mozemy przyjezdzac i kontrolowac.....[/QUOTE] nie ujmując nic Pani Basi, juz jedna taka byla co nie dawala spokoju aż dostała Gabi i też się na wszystko zgadzała :shake::shake: mam nadzieję, ze Gabi zmądrzała w Bogatyni i nie czechce zjeśc kota i zagryźć królikiem ale spotkanie przedadopcyjne pies zwierzyniec dzieci moim zdaniem bezwzględnei konieczne ciekawe c pan Marek napisze o Gabulcu dobrze by było jakby było jakies konkretne info odnośnie wyeliminowania fobi Gaby do dzieci małych i innych zwierzaków nieodmiennie trzymam kciuki za panienkę :) :thumbs:
-
[quote name='Ewa Marta'] Zauważyłaś Gusiu, że on się facetów boi [B]w mieszkaniu[/B], w swojej bezpiecznej przystani? [/QUOTE] to samo stwierdziliśmy z Gremlinem tzn prawie to samo nasza wersja brzmiał: Marlej boi się facetów [B]w[/B] [B]zamknietym pomieszczeniu / ograniczonej przestrzeni[/B] bo kojarzą mu się z krzywdą bolem biciem itd wiec ostrzegawczo/obronnie warczy tak jak boi sie odgłosów z góry bo mu się zle kojarza tak zle mu się kojarzą faceci w zamknietych pomieszczeniach cholera wie kto mu co i kiedy i jak zrobił ale pewne rany o których dzisiaj wspominala nam gusia z nikąd się nie wzieły:shake: