-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja się podpiszę pod Apsą, że tak jak mogłam wspomagałam Trevora, to tw taki sam sposób mogę wspomagać Mojo :) niestety stele się zadeklarować nie mogę bo sama nie wiem czy będę się mogła wywiązać z deklaracji -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']A Dzięki Wam, po opłaceniu października [B]zostało 182 zł[/B] na listopad. [B][COLOR=Blue]Wszystkim jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie :calus:[/COLOR][/B][/QUOTE] oby nie były mu już potrzebne :kciuki: zdjęcia, zrób zdjęcia :modla: -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa'][CENTER][COLOR=Red][B]Jutro wielki dzień Trevora :cool3:[/B][/COLOR] [/CENTER] Proszę wszystkich o kciuki, żeby wszystko było dobrze, żeby to był ten właściwy, dobry dom na zawsze.[/QUOTE] :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o tak kosmicznych porach to się spi :crazyeye: -
[quote name='lilk_a']jest coś takiego jak balsam szostakowskiego , ja więcej niż dziesięć lat temu wyleczyłam tym właśnie siusiaczka mojemu psu (wyglądał podobnie) jest to bardzo gęste i dobrze trzyma się skóry stosowane jest też wewnętrznie więc nawet jak pies to zliże to nie ma strachu podaję link .... przeczytajcie , zapytaj się weterynarza czy można to zastosować [url=http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=284]BALSAM SZOSTAKOWSKIEGO - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - www.przychodnia.pl[/url][/QUOTE] jak mozna to ja sie moge podzielic troche swoim, bo cosik mi zostało tak przy okazji odbioru ksiązek ;) edit: podziekowania od Dorothy za vetmedin :) btw zajebiaszczy dywan :p
-
wchodzisz w [B]edycję[/B] pierwszego postu tam jest równiez przycisk [B]"edycja zaawansowana"[/B] klikasz na niego i wówczas możesz zmienić tytuł c do zdublowanego bazarku najlepiej w tytyle napisac - [B]do usinięcie - dubel[/B]
-
[quote name='lilk_a']jak dla mnie to nie ma nic niewłaściwego w tym żeby napisać w takim cegiełkowym allegro że pies jest do adopcji ... ale znacie się lepiej[/QUOTE] nikt nie mówi zeby nie pisać :) tylko moim zdaniem alb aukcja kładzie nacisk na cegiełki albo na adopcje ale nie widze nic złego w połaczeniu tego w odpowiedni sposób i wcale nie uwazam zeby u Marley'a było to zrobione jakoś nieodpowiednio ja p prostu u siebie pisałam to troszkę inaczej - drobnym drukiem wychodzac z założenia ze jak ktoś zechce adoptowac to doczyta ;)
-
[quote name='Soema'][B]Ale allegro cegiełkowe nie może być razem z adopcyjnym[/B].. no bo chodzi o cegiełki, czy psa? Jola_li ma rację.. [/QUOTE] może :) ja np w swoich robie tak, ze sprzedaję cegiełki po 5 zł na hotelowanie a potem pod spodem pisze ze pies jest/bedzie do adopcji i zainteresowanych proszę o kontakt ale główny nacisk kładę na te cegiełki na hotelowanie tutaj do wgladu zakonczone allegro Trevora [url=http://www.allegro.pl/item790814168_trojlapek_trevor_w_bolu_czekal_na_smierc.html]Trójłapek Trevor - w bólu czekał na śmierć (790814168) - Aukcje internetowe Allegro[/url] a czy Marlej jadłby taki psi makaron z warzywami i miechem taką "chińską zupkę"?
-
na allegro zeszły 33 cegiełki :multi::multi: przy okazji rozliczania allegro dla trevora zlokalizowalam na koncie pierwsze wpłaty na Gabę z allego - na dzisiaj mam 75 zł :) ale myslę, że poczekam aż wpłynie większośc czyli pewnie do przyszłego weekendu
-
[quote name='magda222']Myślę,że ludzie chętniej wpłacają jak jest bardzo drastyczna sytuacja. No i fotki też muszą być stosowne,czyli drastyczne. A tu nie ma tragedii... Aukcja nie ocieka krwią i śmiercią...[/QUOTE] z przykrością musze się z tym zgodzić ostatnio prowadzilam dwa allegra jedno dla amstafki Gabi - pojechała do hotelu który ma ją nauczyć, ze innych zwierząt się nie zjada i że małe dzieci nie są złe drugie dla trójłapka Trevora - też na hotelowanie, Trevor też nie może capnąć - pozostałośc po schronisku, że dotyk = ból reklama allegro taka sama, być może nawet Gabi ciut większa wnioski: allegro Trvora sprzedało się lepiej w pierwszej turze 70 cegiełek, teraz 40 Gabi idzie jak pod górę zeszło 22 sztuki i choć aukcja trwa nie sądzę aby nagle ruszyła z kopyta dodam jeszcze ze to Gaba ma po prawie 2 x więcej wyświetleń (ponad 1600) niż miał Trevor (ok 800-900) a mimo to allegro Gaby nie idzie mam dwa przypuszczenia co do tego, dlaczego tak się dzieje: 1. Gabi to amstaff - czyli rasa w przekonaniu wilu ludzi agresywna 2. Trevor - nie ma jednej łapki co może być postrzegane jako element tragedii no i wiadomo -r[B]eklama dzwignią handlu [/B] co do tektu to myślę, że to róznie , zależy co kto lubi ja np nie lubie rozwlekłych tektów, których treśc w 3/4 to upiększanie sytuacji ale znów inny takim tekstem się wzruszy i kupi cegiełkę a oleje krótszy tekst z samymi konkretami kóry zainteresowałby np mnie
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Z odwiedzin znów nic nie wyszło, ale myślę, że bić nie będziecie, bo... jest szansa na dom dla Trevora!!! proszę wszystkich o kciuki :cool3:[/QUOTE] dom, ojejku :loveu::loveu::loveu: bić nie będziemy ale podsumujemy allegro, bo dom domem a zdaje się ze pażdziernik nieopłacony do końca? wiec publikuję listę allegrowiczów którzy pomogli Trevorowi :) i którzy dostaną nowa cegiełkę jak tylko będą jakieś nowe zdjęcia ;) [B]Lista - ilość zakupionych cegiełek - wpłata 1. peakone -1 -[COLOR="DarkOrchid"]10 zł[/COLOR] 2. DORISKA-SZ - 9 - [COLOR="#9932cc"]50 zł[/COLOR] 3. ana22667 - 1 - [COLOR="#9932cc"]5 zł[/COLOR] 4. akacja-ja - 2 - [COLOR="#9932cc"]10 zł[/COLOR] 5. Andreas-opu- 4 - [COLOR="#9932cc"]20 zł[/COLOR] 6. angie_ae - 3 - [COLOR="#9932cc"]15 zł[/COLOR] 7. kasia19864 - 1 - [COLOR="#9932cc"]5 zł[/COLOR] 8. neowona - 2 -[COLOR="#9932cc"]10 zł[/COLOR] 9. dinowacek - 1 - [COLOR="#9932cc"]5 zł[/COLOR] 10. LILASER - 2 - [COLOR="#9932cc"]10 zł[/COLOR] 11. polubek_k - 3 - [COLOR="#9932cc"]15 zł[/COLOR] 12. annamaria-25 - 3 -[COLOR="#9932cc"] 15 zł[/COLOR] 13. Biedronka_dr - 7 - [COLOR="#9932cc"]35 zł[/COLOR] 14. stavros5 - 1 - [COLOR="#9932cc"]5 zł[/COLOR][/B] [B]co daje w sumie : [COLOR="Red"][SIZE="4"]210 zł[/SIZE][/COLOR][/B] i tak jak pisalam, wszystkiepieniązki sa Trevora, wszelkie opłaty związane z wystawieniem i sprzedażą "cegiełek" poniosłam z przyjemnościa ja :) nie otrzymałam wpłaty od jednej osoby walewski4 i nie będę się upominać, bo aukcja charytatywna ma to do siebie, że jest okazaniem dobrego serca poza tym osoba ta została zawieszona na allegro i ma 5 negatywnych komentarzy na 8 wszystkich na szczescie dla nas kupila tylko jedną ceiełkę pieniązki już powędrowały tradycyjnie prosze o potwierdzenie jak dojdą - mam nadzieje, ze jutro :) a coś więcej o tym domku który sie kroi dla chłopka? mam masę pytan, a przede wszzytkim czy mają aparat? :evil_lol: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to tym bardziej w to wchodze :evil_lol: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie dokońca łapię o co chodzi ale widze, że Cantadorra potrzebuje drugiej pary piersi coby w miare równowaga była służe swoimi, tez rozmiaru słusznego :evil_lol: ale uświadomcie mnie będziemy walczyc na gołe klaty w kisielu? albo conajmniej w makaronie rozgtowanym? :crazyeye: -
[quote name='giselle4'] Ja wiem ze damy rade.....[/QUOTE] tego to ja tez jestem pewna :evil_lol: ni etakie sumy na dogo były zbierane, tylko potrzeba mniej lub wiece czasu a dopoki sobie tego nie zestawiłam to żyłam w przekonaniu, ze dług jest o połowe mniejszy jak juz pisalam, myslalam ze czesc swarzedzka wpływów i wydatków dotyczy tego sprzed Nel, że tak to określę dobra koniec moich "finansowych" wywodów mamy 800 zł długu i koniec i kropka i czekam na zdjęcia mordki przecudnej :loveu: o Gabi myslę jesli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości :eviltong:
-
[quote name='giselle4']Masz racje,tylko ja w tym gąszczu wydatkow jeszcze sie poruszam sprawnie hihihih:evil_lol: [/QUOTE] to chyba ja jakaś zaciemniona jestem nie wiem zupełnie dlaczgo ale wydawało mi się że wydtaki i wpływy jakie były dnotowane dotyczyły wszystkiego co sie działo przed adopcją przez Nel nie wiem moze zmyliła mnie ta sterylka bo Nel chyba dostala kasę na sterylkę ale teraz juz widze ze to wydatki juz po tym jak znalazła ją doddy w swarzędzu czyli reasumując za swarzędz jesteśmy na minusie: [B]Swarzędz:[/B] wpływy: 130 + 269 = 399 zł wydatki: 710 zł [B]suma: MINUS: 311 zł[/B] [B]Bogatynia:[/B] wydatki: 400 + 150 = 550 zł wpływy: 20+20+5 = 45 zł [B]suma: MINUS: 505 zł[/B] sumując dwa minus wychodzi[B][COLOR="Red"] MINUS: 816 zł [/COLOR][/B] i tyel ze tak powiem brzydko jesteśmy w dupie :shake: bo rozumiem, ze trzeba zniwelowac wszystkie minusy? czy np ktoś coś zasponsorował (pomijam transport przez ARS bo pieniązki zapewne są w drodze :)) i minus jest mniejszy ? chodzi mi o to dokładnie ile jesteśmy na minusie ? giselle założyła za hotel wiec to trzeba nazbiierać a jak wygląda sytuacja z wydatkami swarzedzkimi? rozumiem, ze też zostały założone i pieniązki trzeba zwrócić? powyzsze pytania sa moim gdybaniem, ale najważniejsza jest odpowiedz jak duzy jest ten minus czy dobrze wyliczyłam ze ponad 800 zł ? :shake: sczzerze powiem, ze jeśli dobrze wyliczyłam to pojde sie załamać :shake:
-
[quote name='giselle4']jak cos wplynie [jutro sprawdze] napewno zaksieguje zaraz wszystko poprawie na czerwono w pierwszym poscie cale roizliczenie jest niczego nie ukrywam:shake:bo by mi wsyd bylo i tak juz nawalilam Kase obiecały cioteczki a jak obiecały to bedzie...jak chcecie wkleje umowe z Panem Markiem na Gabi?;) buzak i jade na poadopcyjną wizyte:crazyeye:[/QUOTE] ja nie posadzam Cię o żadne machlojki, broń Boże, tylko ja się gubie i nie wiem ile nam brakuje i powiem gdzie się gubię: w pierwszym poście sa finanse gabi ale do te pory wydawała mi się ze dotycza one sytuacji przed adopcją przez Nel no i nie wiem czego dotycza wydatki, czy to wydatki przed adopcją do Nel czy to wydatki teraźniejsze? może można to jakoś rozgraniczyć na sytuacje obecną i tą przed Nel? wizytę poadopcyjną?? ale chyba nie do Nel?:crazyeye:
-
oby jej się tam powiodło na szkleniu :) giselle możesz gdzies w pierwszym poście zrobić rozliczenie ? bo ja czytam na bieżaco ale musze przyznać że się gubie chodzi mi głównie o wydatki jakie mamy z Gabi i co na nią wpłyneło z tego wyjdzie nam ile jestesmy na minusie wiem, ze założyłas za hotel ale o to nie pytam bo to sa wydatki które muszą się zwrócić
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='milcia17']Uzbierało się 79 zł :loveu::loveu:[/QUOTE] super :multi: a ja dzisiaj zajrze w końcu na kont i zdam raport, a jakby wpłyneły już wszystkie pieniązki to wpłacę :) czy mi się dobrze wydaje ze chłopak w ten weekend miał mieć odwiedziny a my fotorelację ? :cool3: -
[quote name='Kana']Dziewczyny nie chcialabym psuć nastroju ale co jak za miesiąc wam zabraknie pieniędzy ?[/QUOTE] znow bedziemy zbierac jesli bedzie taka koniecznosc bedzie caly miesiac na zbieranie ciezko moze byc bo ciezk ale nie jest to niemozliwe
-
[quote name='giselle4']nie ma:shake: mam nadzieje ze jeszcze nie ma:-(:shake: ale to nie znaczy ze Ona nie jedzie bazarek zrobi gamatka ,pieniazek od 3x od Ciebie Anitka,moje bazarki po 20zl od moich dzieci i [B]5zł ogonka[/B] [B]NAZBIERAMY NA PIERWSZY MIESIAC[/B][/QUOTE] nie zapominajmy, ze transport tez ma dziewczynka sponsorowany :) A.R.S :loveu::loveu::loveu: na allegro zeszło na razie 20 cegiełek jesli wszyscy wpłaca to bedzie 100 zł dla Gabi, koszty wystawienia i prowizja, jakj uz pisalam pokrywam ja i będe upierdliwa, w swietle powyzszego - reklamujcie allegro jeszcze tylko do jutra do północy jest :mad::mad::mad:
-
Elitesse szukala kartek swiatecznych juz napisalam do niej pw z linką do bazarku na Gabi :)
-
[quote name='monika083']ja jestem kompletnie splukana,ale pomysle o bazarku , Mysle ,ze te 400zl zawsze jakos sie uzbiera ,nie ma na co czekac jesli jest miejsce,[/QUOTE] pamietajmy ze potrzebna tez kasa na transport nie wiem ile bedzie kosztował transport?