-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']nie za dużo przelałaś aby? Bardzo dziękujemy![/QUOTE] nie wczoraj był 30sty to i 30sci przelałam :evil_lol: czy powyzsze tłumaczenie zakrąglenia jest do przyjęcia? czy mam jakieś inne wymyślac? :evil_lol: -
to ja wezmę ze słoik tego makaronu i dwie puchy - Michał je Grot'a (1,25 kg niecałe 5 zł kosztuje) Michał generalnie nie jest nic a nic wybredny z jedzeniem jeszcze od czasu do czasu zajada się kiełbaskami z sokołowa (nie wiem jak to to się zwie) ale obecnie teg nie mamy w lodówie edit: jednen smak puszek wyszedł, wzielam z kurczakiem - może poskamkuję :) i makaron mam tak na 3-4 razy jak nie bedę "nocować" w robocie o powinnam się jutro do morisowej odezwać, ale na 100% nie mogę obiecac :oops:
-
mam kagańce od morisowej i się przemyśliwuję kiedy je ddać w pakiecie podrzuciłabym puszki które wcina Michał - na spróbowanie (dwa rózne smaki) jakby podpasowały to byśmy mysleli co dalej z nimi ;) to może ja jutro wezmę je ze sobą do pracy najwyzej bede dzwonic po pracy do Morisowej bo mam teraz taki kocioł ze nie wiem o której wyjdę :/ ps. a myslicie że makaran psi z warzywami i mięchem by jadł? taka psia chińska zupka? może tez podrzyciłambym na spróbowanie?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Na konto Fundacji z dopiskiem "Baca i Fred". Brutus miał bardzo mały minusie i pokryły go wpłaty progect. Dzięki za bazarek![/QUOTE] pieniązki poszły :) 30 zł z dopiskiem Baca i Fred bazarek czekoladkowy od 3 x i marysi 55 :) [COLOR="#c0c0c0"]ps. sonikowa, ktoś Ci podprowadził skarpetki z mojego podpisu[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bardz ekspresowy :) gdzie przelac pieniązki? na konto Fundacji z dopiskiem, ze na kaukay? i ponawiam pytanie, czy Brutus jest coś na minusie? czy bez minusów może cieszyć sie domem i stawem ? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i gdzie te brakujące 150 zł? musi mieć Ogryzek motywację zeby szybko pojsc do domu, bo Mojo w kolejce czeka :) -
cudowny jest :) i nie chodziło mi o obscenicznośc zdjęć tylko o twój kręgosłup ;) no ja sobie siebie nie wyobrazam abym sie cała soba tuliła chociażby do Michała i jednoczesnie robiła takie wygibasy sobą i nim, trzymajac cały czas w łapie aparat, żeby Michaś wyglądał na zadowolonego a żebym wogole jakoś wyglądała ;)
-
[quote name='gusia0106']Jakoś mi Gałgan ostatnio unika aparatu, ale będziemy próbować ;) Piotr, czyli Marlejowy behawiorsyta, przemówił się na jutro[/QUOTE] no tego jeszcze brakowało zebyś mu fotki robiła jak sie przytulacie a potem bedzie krązyło takie love wideo po necie ja protestuję ja chce zdjęcia jak Marlej śpi albo jak je albo spaceruje ale żadnych przytulanek co potem mogą być w niecny sposob wykorzystane o ! :zly7:
-
[quote name='gusia0106']No w każdym bądź razie trzeba będzie pomyśleć i to z wyprzedzeniem. Zwłaszcza, że czasu dużo nie mamy. Byliśmy drugi raz pod drzwiami SGGW. Ruch większy, sygnały dźwiękowe przy przejściu dla pieszych aktywne. Dzielny ten nasz Marlej;)[/QUOTE] zuch chłopak :) Michał w fajerwerki daje wyjsc ze soba na dwór ale nie żeby okazwyał przy tym szaloną radość to jedyny moment w roku kiedy może wskoczyć na łóżko, bo przeciez łózko nawet jak nikogo na nim nie ma jest najbezpieczniejsze i najcichsze :evil_lol:
-
[quote name='Norel']czy to cos się dzieje u mnie czy z forum-nie moge wogóle edytować postów-wyskakuje mi że błąd na stronie i to juz od wczoraj...ani nie moge zamknąc bazarku,ani nic do niego dodac,ani nowego zrobic,ani na watku uzupełnic rozliczenia(chyba że dodajac kolejną odpowiedż...)[/QUOTE] sprobuj może w innej przegladarce mi np w"domowej" operze nie dziala odczytywanie pw ale w IE juz dziala może to byc to lub zupełenie coś innego
-
[quote name='Anna_33']Mam swieze zdjecia trojpaku, ktory jedzie do Brodnicy, zrobione dzis przez Agnieszke. Pozwole sobie wkleic dla potwierdzenia, ze to na pewno te psiaki :-) [/QUOTE] widzę, że w ramach świątecznych prezentów Ania dostaje coraz więcej psiaków ;) a powaznie to fajnie, że zostały ona prezdstawione na watku, bo ja mimo iż podczytuje to zaczełam sie gubić, wiedzialam ze jakies mają jechac ale czy juz pojechały i jakie to nie mialam bladego pojęcia :) dziękuję za prezentację :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to mój bazarek słodkościowy już się zakończył, marysia55 kupiła wszystkie czekolady za 23 zł :multi: czy brutus ma jeszcze jakis minus na koncie ? w pierwszym poście przewija się ze ma minu 28 zł wpłate z bazarku zaokragle do tego ew minusa Brutusa i niech już chłopak bedzie na 0 a jesli on nie ma minusa to i tak zaokraglę i dacie ją Bacy i Fredowi :) moze tak byc? (bazarek robiony był na Bace i Freda, ale jesli Brutus który ma dom i staw ;) ma minus to po chlerę ma on sie za nim ciagnac?) -
mam coś dla latającego psa ;) komu skarpetki komu? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174634-Skarpetki-dla-Gaby-do-5-12-2009-do-22-00?p=13595884#post13595884[/url]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']3x, dzięki za bazarek!!! [/Quote] wyglądamy z Gremilnem na tyle dobrze ze spokojnie możemy się obejśc bez tych czekolad :evil_lol: [quote] Allegro ogłoszeniowe - co by kudłatym dom w końcu znaleźć ;-)[/QUOTE] takie tez możemy popełnić ale jak pisalam po 8 grudnia -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa'] Plan sanacji ;-) 1.szukamy nowych deklarowiczów - proszę, niech kazdy wyślę choć 3 pw a może kogoś ściągnie na wątek.. 2.bazarki [/QUOTE] mówisz - masz bazarek od [B]Gremlina[/B] ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174626-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-Bacy-i-Freda-do-5-12-do-22?p=13595082#post13595082[/url] [quote name='sonikowa'] KTO ZROBI ALLEGRO? Anna 33 obiecala zaplacic za wyroznienie. 4.Inne pomysly - jak ktoś ma ;-)[/QUOTE] jak nie znajdzie się inny chętny to allegro możemy popełnić z Gremlinem, z tym, że dopiero po 8 grudnia bo do tego czasu nie wiem jak sie nazywam ale wiem, ze mam pysk, na który padam codziennie po pracy:shake: ps. chodzi o allegro "cegiełkowe"? -
cudna jest :)
-
[quote name='Greven']Taaa, jasne. My wegetarianie jesteśmy sprytni, jak nam się zachce... no powiedzmy PASZTETU [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/172458-PA-A-roku-trzymali-go-w-piwnicy-MA-ody-chory-ONek-i-ja-potrzebuje-pomocy/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Albo KIEŁBASY. Zawsze można na psa zwalić :D .[/QUOTE] a serek bieluch? ;);)