Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. pomyslimy o allegro cegiełkowym dla Floriana , w przyszłym tyg :) ps dzisiaj nie dalam rady z kagancami i nie wiem kiedy mi sie w robocie rozluźni :/ ale "paczka" skakowana stoi ;) ps. dajcie znac jak idzie z szukaniem transportu tam wet do 20 czynny?
  2. [quote name='sonikowa']nie za dużo przelałaś aby? Bardzo dziękujemy![/QUOTE] nie wczoraj był 30sty to i 30sci przelałam :evil_lol: czy powyzsze tłumaczenie zakrąglenia jest do przyjęcia? czy mam jakieś inne wymyślac? :evil_lol:
  3. to ja wezmę ze słoik tego makaronu i dwie puchy - Michał je Grot'a (1,25 kg niecałe 5 zł kosztuje) Michał generalnie nie jest nic a nic wybredny z jedzeniem jeszcze od czasu do czasu zajada się kiełbaskami z sokołowa (nie wiem jak to to się zwie) ale obecnie teg nie mamy w lodówie edit: jednen smak puszek wyszedł, wzielam z kurczakiem - może poskamkuję :) i makaron mam tak na 3-4 razy jak nie bedę "nocować" w robocie o powinnam się jutro do morisowej odezwać, ale na 100% nie mogę obiecac :oops:
  4. mam kagańce od morisowej i się przemyśliwuję kiedy je ddać w pakiecie podrzuciłabym puszki które wcina Michał - na spróbowanie (dwa rózne smaki) jakby podpasowały to byśmy mysleli co dalej z nimi ;) to może ja jutro wezmę je ze sobą do pracy najwyzej bede dzwonic po pracy do Morisowej bo mam teraz taki kocioł ze nie wiem o której wyjdę :/ ps. a myslicie że makaran psi z warzywami i mięchem by jadł? taka psia chińska zupka? może tez podrzyciłambym na spróbowanie?
  5. [quote name='sonikowa']Na konto Fundacji z dopiskiem "Baca i Fred". Brutus miał bardzo mały minusie i pokryły go wpłaty progect. Dzięki za bazarek![/QUOTE] pieniązki poszły :) 30 zł z dopiskiem Baca i Fred bazarek czekoladkowy od 3 x i marysi 55 :) [COLOR="#c0c0c0"]ps. sonikowa, ktoś Ci podprowadził skarpetki z mojego podpisu[/COLOR]
  6. bardz ekspresowy :) gdzie przelac pieniązki? na konto Fundacji z dopiskiem, ze na kaukay? i ponawiam pytanie, czy Brutus jest coś na minusie? czy bez minusów może cieszyć sie domem i stawem ?
  7. i gdzie te brakujące 150 zł? musi mieć Ogryzek motywację zeby szybko pojsc do domu, bo Mojo w kolejce czeka :)
  8. reklama dzwignią handlu nie czytalam o skarpetkach i Vario (hura nie pomyliłam imienia ;)) ale mam w podpisie bazarek skarpetkowy, może ktoras się skusi? dla Gaby :)
  9. a ta łapinka na pierwszej focie jaka rozkoszna ;) btw dzisiaj zeszło kolejnych 5 cegiełek :) juz mamy 35 :multi: ale do kupienia zostało 265 więc do dzieła - reklamowego ;)
  10. cudowny jest :) i nie chodziło mi o obscenicznośc zdjęć tylko o twój kręgosłup ;) no ja sobie siebie nie wyobrazam abym sie cała soba tuliła chociażby do Michała i jednoczesnie robiła takie wygibasy sobą i nim, trzymajac cały czas w łapie aparat, żeby Michaś wyglądał na zadowolonego a żebym wogole jakoś wyglądała ;)
  11. cieszę się strasznie z tej podmiany-odmiany :) ps. puchy od Michała mu smakowały? bo możemy się jeszcze podzielić :)
  12. [quote name='gusia0106']Fisio z Ciebie Gosia:stupid: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] bo tak to jest jak człowiek siedzi po godz w pracy ;( ja chce przejśc na wczesniejszą emeryturę za rok :p tzn na bardzo wczesną chcę przejśc :evil_lol:
  13. [quote name='gusia0106']Jakoś mi Gałgan ostatnio unika aparatu, ale będziemy próbować ;) Piotr, czyli Marlejowy behawiorsyta, przemówił się na jutro[/QUOTE] no tego jeszcze brakowało zebyś mu fotki robiła jak sie przytulacie a potem bedzie krązyło takie love wideo po necie ja protestuję ja chce zdjęcia jak Marlej śpi albo jak je albo spaceruje ale żadnych przytulanek co potem mogą być w niecny sposob wykorzystane o ! :zly7:
  14. [quote name='gusia0106']No w każdym bądź razie trzeba będzie pomyśleć i to z wyprzedzeniem. Zwłaszcza, że czasu dużo nie mamy. Byliśmy drugi raz pod drzwiami SGGW. Ruch większy, sygnały dźwiękowe przy przejściu dla pieszych aktywne. Dzielny ten nasz Marlej;)[/QUOTE] zuch chłopak :) Michał w fajerwerki daje wyjsc ze soba na dwór ale nie żeby okazwyał przy tym szaloną radość to jedyny moment w roku kiedy może wskoczyć na łóżko, bo przeciez łózko nawet jak nikogo na nim nie ma jest najbezpieczniejsze i najcichsze :evil_lol:
  15. przeca ja z pelna radocha ze "poznałam" psiaki :) a nie z siakimis wyrzutami czy cus :) dobrze ze kolejne psiaki stamtad znikną do hotelików :) btw jest gdzies ogólny watek OS? bo zgubiłam:oops:
  16. [quote name='Norel']czy to cos się dzieje u mnie czy z forum-nie moge wogóle edytować postów-wyskakuje mi że błąd na stronie i to juz od wczoraj...ani nie moge zamknąc bazarku,ani nic do niego dodac,ani nowego zrobic,ani na watku uzupełnic rozliczenia(chyba że dodajac kolejną odpowiedż...)[/QUOTE] sprobuj może w innej przegladarce mi np w"domowej" operze nie dziala odczytywanie pw ale w IE juz dziala może to byc to lub zupełenie coś innego
  17. na allegro znikneło juz Marleyowi 30 cegiełek, ja juz mam na koncie ok 80 zł na razie nikt nie dolicza kosztów wysyłki dostałam kilka maili z uwagą zeby nie wysyłac zadnych dyplomów :) kręci sie allegro i dobrze :):):)
  18. [quote name='Anna_33']Mam swieze zdjecia trojpaku, ktory jedzie do Brodnicy, zrobione dzis przez Agnieszke. Pozwole sobie wkleic dla potwierdzenia, ze to na pewno te psiaki :-) [/QUOTE] widzę, że w ramach świątecznych prezentów Ania dostaje coraz więcej psiaków ;) a powaznie to fajnie, że zostały ona prezdstawione na watku, bo ja mimo iż podczytuje to zaczełam sie gubić, wiedzialam ze jakies mają jechac ale czy juz pojechały i jakie to nie mialam bladego pojęcia :) dziękuję za prezentację :)
  19. to mój bazarek słodkościowy już się zakończył, marysia55 kupiła wszystkie czekolady za 23 zł :multi: czy brutus ma jeszcze jakis minus na koncie ? w pierwszym poście przewija się ze ma minu 28 zł wpłate z bazarku zaokragle do tego ew minusa Brutusa i niech już chłopak bedzie na 0 a jesli on nie ma minusa to i tak zaokraglę i dacie ją Bacy i Fredowi :) moze tak byc? (bazarek robiony był na Bace i Freda, ale jesli Brutus który ma dom i staw ;) ma minus to po chlerę ma on sie za nim ciagnac?)
  20. mam coś dla latającego psa ;) komu skarpetki komu? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174634-Skarpetki-dla-Gaby-do-5-12-2009-do-22-00?p=13595884#post13595884[/url]
  21. [quote name='sonikowa']3x, dzięki za bazarek!!! [/Quote] wyglądamy z Gremilnem na tyle dobrze ze spokojnie możemy się obejśc bez tych czekolad :evil_lol: [quote] Allegro ogłoszeniowe - co by kudłatym dom w końcu znaleźć ;-)[/QUOTE] takie tez możemy popełnić ale jak pisalam po 8 grudnia
  22. [quote name='sonikowa'] Plan sanacji ;-) 1.szukamy nowych deklarowiczów - proszę, niech kazdy wyślę choć 3 pw a może kogoś ściągnie na wątek.. 2.bazarki [/QUOTE] mówisz - masz bazarek od [B]Gremlina[/B] ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174626-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-Bacy-i-Freda-do-5-12-do-22?p=13595082#post13595082[/url] [quote name='sonikowa'] KTO ZROBI ALLEGRO? Anna 33 obiecala zaplacic za wyroznienie. 4.Inne pomysly - jak ktoś ma ;-)[/QUOTE] jak nie znajdzie się inny chętny to allegro możemy popełnić z Gremlinem, z tym, że dopiero po 8 grudnia bo do tego czasu nie wiem jak sie nazywam ale wiem, ze mam pysk, na który padam codziennie po pracy:shake: ps. chodzi o allegro "cegiełkowe"?
  23. gusia to na Twoim bazarku były ksiązki Strugackich? bo ktoś szuka na "Co chcecie kupic na bazarku" [url]http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPIAE-na-bazarku?p=13592412&viewfull=1#post13592412[/url]
  24. [quote name='Greven']Taaa, jasne. My wegetarianie jesteśmy sprytni, jak nam się zachce... no powiedzmy PASZTETU [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/172458-PA-A-roku-trzymali-go-w-piwnicy-MA-ody-chory-ONek-i-ja-potrzebuje-pomocy/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Albo KIEŁBASY. Zawsze można na psa zwalić :D .[/QUOTE] a serek bieluch? ;);)
×
×
  • Create New...