-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
wiecie co? własnie miałam tel od bardzo sympatycznej pani :) która wspomogła nas a raczej Marleya przez allegro :) dzwoniła się zapytać co słychac u Marleya :) bo się o niego martwi :) niestety nie mogłam rozmawiac bo mam za duzo pracy w pracy i wychodzę po ciemnej nocy do domu ale odesłałam ją do wątku na dogomanii, żeby weszła przez allegro, bo jest tam link i że tutaj się na bieżaco dowie co u naszego zucha słychac :)
-
[quote name='giselle4']Gabi jest bardzo grzeczna i kochana to slowa Panow z Bogatyni?>::) :) I PRZYTYŁA[/QUOTE] ale przeciez my to wiemy ;) no może oprócz tego że przytyła ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa'] [B]Na kwiatki nie będę wpisywać[/B], bo nie mam już siły się teraz handryczyć na innym watku (...) to co wpiszę ją i coś się zmieni?[/QUOTE] zmieni, nie dla kaukazów bo one juz dostały niespełnione deklaracje, ale dla innych psów które nie będa oczekiwałay od tych osób wpłat się zmieni, nikt nei bedzie zył nadzieją, ze a moze jednak wpłaca tylko ideklaracje tych osób bedzie się brać pod uwagę z duzą rezerwą ale całkowicie rozumiem niechęć "uzewnętrzniania się" na innych wątkach ps. kupowac ozdoby choinkowe dla kaukazów :mad::mad: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema'] Czy kaukazy mają odnawiane ogłoszenia? [/QUOTE] w tym tyg będę robiła dla nich allegro adopcyjne no i przy okazji na kaukazki zrobie cegiełkowe :) a i jeszcze mam prośbę o podbijanie bazarku co dalam linkę na poprzedniej stronie, alebo kupowania wiem, ze jest on wspołdzielony ale tez był współtworzony przez kilka osób są naprawdę ładne i oryginalne rzeczy a jak zejdzie wszystko przynajmniej po minimalnych cenach to będzie 1/4 na kaukazy a moze byc ok 100 zł a takei pieniądze na ulicy nie leżą a już na pewno nie w okolicy Bacy i Freda możektoś moze sobie wrzucić linkę w podpis albo zrobić ładny banerek reklamujący bazarek ? zaraz podam jeszcze raz link edit: mam linkę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/175042-A-wiAE-teczne-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-na-4-cele-do-13-12-do-21[/url] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
póki nie ma wszystkich deklaracji mam cześć bazarku przeznaczoną na chłopaków może chociaż częsciowo przyczyni się do załatania dziury [url]http://www.dogomania.pl/threads/175042-A-wiAE-teczne-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-na-4-cele-do-13-12-do-21?p=13638994#post13638994[/url] zapraszam :) -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
3 x replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na bazarek dla Niedzwiadka, ktorego wypatrzyła na dogo Scar. http://www.dogomania.pl/threads/175042-A-wiAE-teczne-ozdoby-choinkowe-rAE-cznie-robione-CUDA-na-4-cele-do-13-12-do-21?p=13638994#post13638994 -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja pierdzielę, ale smutne spojrzeniama Fred :shake: -
moj skarpetkowy bazarek kończy się jutro, kilka pieniązków z niego będzie wiec może iśc na transport lub cokolwiek innego :)
-
[quote name='gusia0106'] Po tym jak szybko i jak bardzo poddał się narkozie, wnioskuję, że do formy to mu jeszcze trochę brakuje..... [/QUOTE] Michał przy wycinaniu śledziony też się ładnie poddał narkozie, małej dawce więc nie wiem czy czy "łatwość" poddawania się narkozie świadczy o wyniszczeniu organizmu Michał jest po prostu stary ale nie sądze zeby chłopina miał wyniszczony organizm ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']allegro fajnie - ale to jednorazowa sprawa.część długów opędzimy bazarkami, allegrami, ale psy potrzebują deklaracji, ot co.[/QUOTE] mam świadomośc, że allegro to tylko chwilowa sprawa jak bazarki ale lepsze to niż nic to co mogłam zadeklarowałam może jeszcze ktoś coś zadeklaruje i "zarko do ziarka" wiecie co jest dla mnie najgorsze? nie to ze ktoś nie płaci, róznie się w życiu zdarza , stad tez moje deklaracje są na określony czas, ale to że ktoś nei powie "sory nie mam" nei musi pisac o tym na watku, bo rozumiem ze mozna się tego wstydzić czy czuć się zazenowanym, ale przecież mozna napisac pw i byłoby po sprawie -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Wielkie dzięki!! Dom dla Bacy... ale byłoby super. Odezwę się do was ws allegro dla niego po 8 grudnia :-)[/QUOTE] to może zrobimy tez cegiełkowe? albo cegiełkowe zrobimy dla Siwej i Dakoty one kiedyś miały takie śliczne :) (w sumie mój wzór allegro jest ściąggnięty własnie od kaukazek) zawsze to dadtkowy grosz -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
edit: znalazmam pw z nuerem konta Gremlin tez juz zna ode mnei pieniązki juz wyszły :) i od razu mówię jakby stało sie tak że Baca będzie miał dom lub przydazy sie cokolwiek inneg ze nie będzie potrzebował już piwniązków to moją półrczną deklarację bez pytania mżecie przeniesć na innego psa pod opieką Biafry (bo na jej konto wpływają pieniazki) tylko dajcie mi inf zebym zmieniła tytuł przelewu -
[quote name='magda222']Chciałam porozsyłać prośbę o pomoc z linkami do aukcji cegiełkowej i do tego wątku wśród dogomaniaków,ale nie działa wysyłanie wiadomości :placz: Wywala mnie :placz:[/QUOTE] magda, moze to zalezy od przegladarki mi w jednej dzialaja w drubgiej nie a zeby było zabawaniej to i w pracy i w domu mam operę ale znajac zycie to rózne wersje w domu pw otwieram przez IE
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to ja jako podwalinę planu awaryjnego moge zadeklarować 10 zł/m-c na początek przez pół roku na któregokolwiek z chłopaków tylko powiedzcie mi co mam wpisac w przelewie i gdzie go wysłać a ja lece do Gremlina bo on tez ma słabość do wielkopsów :] -
ja tylko chcialam powiedziec ze regularnie do miśi zaglądam chociaż nie pisze ale to dlatego ze mam strasznie duzo pracy w pracy niedawno byliśmy z Michałem na usg, za niedługo pewnie też i Misię to czeka?
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na razie zbierane są deklaracje, które będą realizowane (czyli bedziemy wpłacać)w momencie gdy Mojo zostanie zabrany ze schroniska czyli dopoki Ogryzek nie pojdzie do domu na razie nikt nei zbiera pieniązków na konto tylko deklaracje :)