-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='jola_li'] Te moje - nie upieram się, że słuszne - dywagacje to tak bardziej na przyszłość. Co zawrzeć w - z konieczności - krótkim tekście, by spowodować możliwie duży oddźwięk. Sama nie wiem. Ale jak już wymyśli się ogólne "ramy" to łatwiej będzie redagować kolejne ogłoszenia ;-). [/QUOTE] fajnie by było ale co pies to historia i nie da rady chyba zrobić jednej uniwersalnej ramki a by się przydała ;) [SIZE="1"][COLOR="#808080"] (ps. moje bezemotkowe i takie bez wyrazu odpisywanie nie wynika z tego ze się z kimś nie zgadzam czy coś w tym stylu, tylko mam taki zapierdziel w pracy ze wieczorem nie wiem jak się nazywam i nie mam czasu na dokladne przemyslenie kazdego napisanego słowa, pisze co myslę i znikam nad czym bardzo boleje bo nie wiem nawet co się dzieje u "mich dogomaniackich ulubieńców" w tym Marleya :) wpadnę tylko jak dzisiaj napisze ze jest kasa na koncie z allegro i znikam)[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='jola_li']Jeszcze tak sobie myślę o tym allegro - jest tam wspomniane o kosztach zabiegów 500 zł + 100 zł - to daje 600. A aukcja jest na 1500... Z naszego punktu widzenia wszystko jest oczywiste --- to tylko przykłady i do zapłacenia będzie o wieie więcej --- ale....... są jeszcze inne punkty widzenia i ludzie, którzy chcieliby pomóc, ale słyszeli, że nie wszystkie aukcje są wiarygodne, a nie muszą mieć wyobraźni (czy psa i świadomości ile kosztuje leczenie tak chorego zwierzaka). Tak się zastanawiam...[/QUOTE] myslalam o tym, zazwyczaj wystawialam 500 szt ale schodziło tak za 150 - 300 zł wiec daję mniej nie moge dac za równe 600 zł bo jakby zeszły wszystkie to mielibysmy poczucie zalu ze nie wystaialam wiecej bo moze by zeszły kowota 600 zł - fak tyle jest podane w tresci aukcji a znów nie piszac nic o kosztach to ludzie mogliby myslec, o juz ktos kupil, juz ktos wpłacił koszty pewnie nei sa wielkie to ja juz nie musze a poza tym cholera wie na co oni zbieraja skoro nic nie pisze o kosztach ze na JUZ no my wiemy a licze ze inni się domyslę, że to jest "na już" a nie "wszystko co potrzeba" jest odnośsnik do watku wiec jakby ktoś chciał sprawdzic wiarygodnośc i doczytac o marleju i kosztach zawsze moze wejsc na watek nie sposob napisac wszystkiego w tresci aukcji chociaz nie wiem jak by sie chciało ale piszac wszystko nikt zapewne nie dobrnałby do połowy epopei która by powstała ;)
-
[quote name='giselle4']nie wiem ale duzo ciotek oferowało pomoc...ktorych ja wcale nie znam Ludzie oglaszaja i pisza maila ze jest odzew\cieszy mnie to bo i Lukredo i Asia i ciotki z forum....wiec pewnie ktos kto chce polepszyc jej los[/QUOTE] w to nie watpie, tylko tekst jest bardzo nieaktualny
-
[quote name='bumel']To zdanie powyżej jest trochę niejasne dla mnie, dlatego wolę dopytać: nie zbieramy na hotel tylko na leczenie, czy tak? Kupiłam dwie cegiełki na dobry początek i rozreklamuje linka gdzie się da. A tak w ogóle to trzymam mocno kciuki za Marleya i za Ciebie Gusiu![/QUOTE] dokladnie, zbieramy na leczenie :) w tym niejasnym chodziło mi o to, że wczesniejsze aukcje allegro które robiłam dla innych psiaków były przeznaczone na zbieranie funduszy na hotel
-
[quote name='Ewa Marta']To nowe forum mnie wykończy. Jak zwykle piszę za szybko, a potem widzę swoje literówki i nie mam ich jak poprawić... Wybaczcie, ale mam nadzieję, że tekst jest czytelny... Chodziło mi o to, że Marlej nienawidził ludzi, w tym Gusi na początku, a teraz jest lepiej... To zresztą szczera prawda przecież. Cieszę się, że zjadł cokolwiek. Oby to w nim zostało...[/QUOTE] ja zauważyłam że literkę e mam szybszą od i co daje takie cuda jak: własnei czy nei - i już nawet tego po sobie nie poprawiam :D ale bez problemu moge edytować swoj post, pod postem tam gdzie jest "odpowiedz" czy "odpowiedz z cytatem" mam w swoim poscie edytuj
-
[COLOR="#ff0000"][B][FONT="Fixedsys"]Marley[/FONT][/B][/COLOR] - braz nędzy i rozpaczy [B][U]pół roku w schronisku = pół roku w piwnicy, bo nie wiedzieli co z nim zrobic [/U][/B] [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=829444003[/url] wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172458-PA-A-roku-trzymali-go-w-piwnicy-MA-ody-chory-ONek-i-ja-potrzebuje-pomocy[/url] [IMG]http://www.pkzui.com/t/marley01.jpg[/IMG]
-
[quote name='jola_li'] [I]"On nie jest zalękniony, on nie jest przerażony, on nie jest bojaźliwy TO DZIKI PIES! [B]Nienawidzi[/B] ludzkiego dotyku, smyczy, obroży, jazdy samochodem... Mnie[/I] [I][B]nienawidzi[/B]...”[/I] Żeby pomagać lepiej lubić... A ludziom łatwiej lubić "miłych przyjemniaczków". Nie wiem czy zrozumieją, że TAKI Marlej jeszcze bardziej potrzebuje współczucia i pomocy... Ale może tak... OBY!!!![/QUOTE] jest to cytat z Gusi zobaczymy jak bedzie schdziło myślę,ze ile nas tutaj tyle róznych pomysłów na tekst dlatego skonsultowalam go tylko z Gusia, bo jakbyśmy wszyscy zaczeli konsultowac to z tydzień conajmniej by to trwało :evil_lol: oby nam tylko nie usuneli aukcji :shake:
-
robiąc allegro dla Marleya znalazłam coś takiego [url]http://www.allegro.pl/item828972593_gabi_mloda_amstafka_gasnie.html[/url] z troszkę nieaktualnym tekstem to ktoś od nas wystawia?
-
[quote name='gusia0106']Metodą karmieniową poszło jakoś. Na każdą kulkę suchej karmy odrobinka pasztetu podane z ręki i pół miski suchej (z pasztetem) zjadł. Wynalazca pasztetu jest moim idolem....[/QUOTE] no to za dzielnośc macie w nagrodę ;) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=829444003[/url] btw. * bez problemu mogłam zaznaczyc opcję "wysyłka mailem" * zazwyczaj pisalam, ze pieniazki te sa przeznaczone na hotel itd ale teraz sie pohamowalam, zeby nie usuneli nam aukcji za sprzedaż ceiełek, ale napislam * ze pieniazki zostaną wykorzystane na lecznie Marleya * napisalam tez ze z zebranych funduszy zostanie pokryta prowizja allegro, po prostu nie wiem czy będzie mnei stac na sponsorowanie czegokolwiek w grudniu * tekst jest modyfikacją dwóch powstałych tekstów połaczonych z moją inwencja twórczą, przyklepany przez Gusię na aukcji podany jest numer konta, tak jak pisalam nie mam tam prywatnych pieniązków, wiec cokolwiek tam przyjdzie z dopiskiem allegro bądz marley idzie dla marleya czyli można kupic jeden dyplom, wpłacić za kilka (od kazdej sprzedanej rzeczy allegro pobiera prowizję) no i dla pewności trzeba o tym trabić na wątku, chociaż nie sadze abym przegapiła jakąkolwiek wpłate to chyba na tyle pamiętajcie[B][SIZE="5"] Reklama - dzwignią handlu[/SIZE][/B] więc do dzieła :) ps. podziękowania dla [B]Gremlina[/B] :Rose:
-
zeby nie było, że nas tu nie ma ja jestem i podgladam i podczytuję i nie mogę się napatrzeć na Gabę :) jak dla mnie to jest ona cudownym psem o ktry się domki będą zabijać tylko zeby się madry dmek trafił :) i kombinuję jakby tutaj jeszcze wspmóc mała :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak sie głośno zastanawiam, że od biedy moznaby te 150 zł dozbierać bazarkami i ew allegro ale wiadomo, że jak jest cała zadeklarowana kwota to wszyscy są spokojniejsi w sumie i tak jeszcze Mojo czeka na wolny kojec ale gdyby kojec był wolny wczesniej niż nazbieralibyśmy deklaracje to Mojo i tak pojedzie? -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Przez wariujące dogo zapomniałam przekazać wieści. Kilka dni temu (jak nie było dogo) dom Trevora zameldował, że pies już sypia w budzie i wszystko idzie ku dobremu :-)[/QUOTE] a ja się bałam pytac co u chłopaka :) rozumiem, ze zdjecia jakies bedą jak państwo podeslą ? -
to jestem zdziwiona ale ok, wystawimy dyplomy, to też mozemy zrobić z gremlinem, jak bedzie trzeba to wydrukuję na "grubszym" papierze i bede wysyłac kurde nie tak dano wystawialam aukcję gabi i trevora i normalnie wybieralam wysyłkę e-mail ale widocznie sie zmieniło jak trzeba dyplomy to będą dyplomy jak trzeba bedzie wysłac bedziemy drukowac i zysyłac :)
-
[quote name='jola_li']No i znowu pochrzaniło się wszystko - tzn. odstępy między wierszami i pogrubienia (wkleiłam z worda)... Aha, a w opcjach wysyłki napisałabym - list priorytetowy (potem sprawdzę ile kosztuje), list ekonomiczny (też sprawdzę) i odbiór osobisty ------ dla domyślnych e-mail, ale o tym nie wolno pisać ;-). Oczywiście to tylko propozycje.[/QUOTE] ja zawsze pisalam, że wysyłka e-mail (jest taka możliwośc do wybrania) o żadnych innych wysylkach nie pisalam, bo jak dla mnie na takiej aukcji mija sie to z celem, gdyż wiadomo, ze potrzeba jak najwiecej pieniązków dla danego psa a jak ktoś ma kupic cegiełkę za 5 zł i do tego drugie tyle za list dopłacić to dla mnie to jest trochę irracjonalne wiec pozostałabym przy wysyłce e-mail (swoja drogą kiedys zrobiłam allegro na wykup konia i tez oferowałam zdjęcie to dostałam powiadomienie z allegro od osoby która kupiła cegiełkę "Nie chcę tego zdjęcia" :D) tekst bym troszkę zmieniła, jak zmienię to wkleję tutaj i najwyzej wspólnie podyskutujemy jeszcze po pierwsze napisalabym na co i ile potrzebujemy pieniędzy czyli m.in o kosztach kastracji wydaje mi się, ze ludzie chętniej wpłaca mając świadomośc na co konkretnie ida ich pieniądze pieniadze mogę zbierac na swoje konto, mam jedn takie prawie pywatnie nieuzywane, a wykorzystywane głównie do allegro więc pieniązki nie mieszają mi się z prywatnymi finansami wieczorem postaram się coś juz sklecic :)
-
[quote name='jola_li']No właśnie też o tym myślałam..... Czy jest już gotowy projekt dyplomu? Może zaczniemy od uzgodnienia tekstu? Czy ktoś ma ten usunięty? Czy zgadzacie się by było to tylko cegiełkowe, bez adopcyjnego? Czy ktoś wie czy można zbierać bezpośrednio na konto Gusi? Czy były jakieś wpłaty z pierwszego Allegro?[/QUOTE] robiłam allegro cegiełkowe dla Gabi i trevora, i były one połacznoe z allegrem adopcyjnym na zasadzie ze na dole było wspomniane ze jesli ktoś chce adoptowac psa to ma sie kontakowac z ta a ta osobą na allegro wystawialam "cegiełi" zdjęcia które potem z dopiskiem "Dziękuję" wysyłałam mailowo zadne z 3 robionych przeze mnie w ten sposob allegro nie zostało usunięte więc jesli chcecie to dla Marleja tez mogę takie zrobić jeśli jest tekst gotowy to mogę go wykorzystac jeśli nei to dajcie mi ze dwa dni a stworzę swoj, który przed wystawieniem skonsultu go oczywiście z Gusią :) osobiście nie lubie w tekscie lania wody wolę teksty krótsze ale prawdziwe co do zbierania pienedzy, ja zbieralam na swoje a potem całośc przelewalam na konto opiekuna psa, po prostu nie lubię niedomówień i wolę pewne rzeczy mieć pod kontrolą, m.in. finanse przykładowe allegro Gabi wyglądało tak: [url]http://www.allegro.pl/item796059751_gabi_amstaffka_oszukana_przez_ludzi.html[/url]
-
[quote name='szokusia']Beti juz jest tylko w naszych serduszkach,bylam przy niej gdy odchodzila ....[/QUOTE] przykro nam :(