Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. generalnie tak uzewnętrznię się na pw jak odblokujesz skrzynkę ;)
  2. mam nadzieję, ze za bardzo się nie wyluzuje ;)
  3. [quote name='Talcott']To może na bazarku kupimy???[/QUOTE] własnie o tym mysle, tylko trzeba sie zdecydowac jak je ogłaszac i wiedziec o nich cos wiecej Kostek dałabys rade gdzies kiedys coś o nich napisac? i uzupełnic imiona z bazarku na pierwszej stronei - nalezy sie to imieniodawcom ;)
  4. ja mam zerowe doświadczenie w ogłaszaniu psów i nie wiem czy lepiej robic im pojedyńczo czy kazdemu z osobna? moim zdaniem kazdemu z osobna bo wtedy jak ktoś bedzie klikal na hasło "szczeniak" wyskoczy 15 naszych no i pewnie kilka innych ale naszych bedzie wiecej wiec wieksza szansa tyle że ja nie umiem robic ogłoszeń no i przydałby się o każdym jakiś tekst, nei musi być wypoas niewiadomo co, ale cokolwiek jakiej wielkości bedzie jakijuz jest z charakteru itp wtedy bedzie łatwiej robić ogłoszenia bo to chyba jedyna szansa dla nich mnóstwo ogłoszeń
  5. [quote name='gusia0106']Dzięki za życzenia Kochane :) [B]Mądrala jest.[/B] Teraz już nie muszę kucać żeby przyszedł. Ja stoję a on podchodzi :)[/QUOTE] a nie mówiłam :evil_lol: najlepszego Aga :)
  6. [quote name='alicjazar'] Są tak słodcy, że aż się niedobrze robi. :lol: Każdy się grzecznie bawi swoją piłeczką, nie rozrabia.. Ale i tak nikt nie przebije Fiodora. Kiedy do nas przyszedł, nie umiał się bawić i nie wiedział co się robi z zabawkami. A teraz... On sobie zupelnie nie zdaje sprawy ze swojego wieku. :eviltong:[/QUOTE] cudnie się czyta Ala takie rzeczy :) Fiodor trafił najlepiej jak mógł :) i jak wyprzystojniał chłopak przy Tobie ;)
  7. [quote name='gusia0106']To brzydki pies :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] bęcki :mad::mad::mad:
  8. banerek podlinkowany [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175025-MA-odziutki-Bruno-bA-AE-kaA-siAE-po-polach-jadA-A-miecie-prosi-o-pieniAE-dze-na-leczenie"][IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/BRUNOOK.jpg[/IMG][/URL] a za szakala to sie becki należa dajcie chłopakowi spokoj z tym szakalem bo będą bęcki jak nic :mad::mad::mad:
  9. mam cos dla naszych kaukazików: obiecany bazarek świeczkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178206-A-wieczkowy-na-kaukazy-z-Boguszyc-do-31-01-do-21?p=13938223#post13938223[/url] jakby ktoś chciał dorzucić jakies fanty to zapraszm z opsem i zdjęciem na pw lub maila
  10. Filutek - moj typ :) miałam kiedyś bardzo podobna sunię :)
  11. nic nowego nie napisze cudne filmy :) gratuluję Aga bo to przede wszystkim twoja wielka zasługa, twój czas, twoja cierpliwość, twoja chęć, twoja praca dziękuję :)
  12. ja gdzies znalazlam cena 141 zł za 2 tab ale nie wiem czy to tabletki tabliczki czy jak o tutaj http://internet.hovet.pl/index.php?ramka=towar_do_koszyka&akc=dk&id_smb=30184 i tutaj coś jest: http://internet.hovet.pl/index.php?ramka=towar_do_koszyka&akc=dk&id_smb=30187 i tutaj jest wogole watek na jego temat: http://www.dogomania.pl/threads/177192-trocoxil-nowy-lek-stosowny-przy-zwyrodnieniach
  13. melduję ze koszty allegro zostały pokryte przez Annę :loveu: dziękuję :) (dopiero dzisiaj sprawdzialam na allegro, bo czekalam na jakiegoś maila od nich czy cuś a tam cisza, dzisiaj zagladam a tam juz dawno zapłacone) dodatkowo wam powiem, ze ksiazki z/o Papieżu mają chętną na bazarku na miau :) więc bedą z ich sprzedaży dodatkowe pieniązki na hotelowanie podmienionego/odmłodzonego Bacy i Fredzia :) może bazarek się jeszcze rozkręci ale poki co ważne ze ktoś licytuje :)
  14. [quote name='gusia0106'] Ps. Dzisiaj do megii przyjedzie Amigo. Cieszysz się?:)[/QUOTE] ja osobiście tak :) bo się na niego deklarowalam, może nie z kokosami ale na stała wpłatę :) bedzie miał chłopak osobny watek? kto go będzie prowadził?
  15. [quote name='gusia0106'] Ps. Dzisiaj do megii przyjedzie Amigo. Cieszysz się?:)[/QUOTE] ja osobiście tak :) bo się na niego deklarowalam, może nie z kokosami ale na stała wpłatę :) bedzie miał chłopak osobny watek? kto go będzie prowadził?
  16. a nie mówiłam, ze Marlej to grzeczny chłopak i mądry :)
  17. [quote name='Soema'][B]Spać[/B] :obrazic: jak wykraczesz... to nawet Gremlin Ci nie pomoże :shake:[/QUOTE] no dobra ;) dobranoc :)
  18. [quote name='Kostek']Kochana jak mi sie uda to jutro z nia film nakrece...to nie jest pies to diabel tasmanski[/QUOTE] nie mieszaj Kostek nie mieszaj to nie diabeł tasmański bo Diabla to zupełnia inna sunia i tak samo Tasmanka wiec nie mieszaj nam tutaj ;)
  19. [quote name='Soema']Zapowiadają się fajnie.. i rozsądnie. Jeszcze Dziewczyny :)[/QUOTE] no tak ale do końca lutego duzo się moze zdarzyc wiem,marusze i to wcale nie optymistycznie ale ktoś musi :p
  20. [quote name='Asia76']Dałam na razie 5 zł[/QUOTE] dziękuje :) nie wiem czy mogę ale mianuję cie półczłonkiem fanclubu Gaby :] giselle - dług Gaby to 319 zł ? (tak jest na pierwszej stronie)
  21. [quote name='mysza 1']Coś podpis Ci szwankuje. Allegro adopcyjne, nie cegiełkowe, proszę linka [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=892746190[/url][/QUOTE] ostatnie zdjęcie na allegro to nie jest zdjęcie Klary? albo mi sie już coś miesza:crazyeye:
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja jakos tak w natłoku obowiązków zapomniałam napisac ,że [B]Państwo z Gdyni zdecydowali się na adopcje Stasia[/B]:) Z tym,ze dopiero na koniec lutego gdyz juz dawno mieli zaplanowany wyjazd z dziecmi na ferie , a nie chcą zabierac psa aby go po tygodniu dac do znajomych na przetrzymanie i mącić w głowie.[/QUOTE] czyli agent w białych skarpetkach bedzie miał swój domek :multi: oby sie nie rozmyślili do końca lutego
  23. dziewczyny widziałyście ten waek: http://www.dogomania.pl/threads/39194-Psie-wA-zki-strona-o-tym-jak-je-samemu-wykonaAE sa tam namiary na jakiegos pana od wózków w warszawie
  24. grafik ze mnei żaden ale może ktoś skorzysta zanim powstanie banerek z prawdziwego zdarzenia ew z wieczora moge zmienić napis bo w tej chwili moja inwencja twórcza równa sie zeru efekt pobudki przed 5 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149256-Karmelek-PILNIE-potrzebna-KAA-DA-pomoc"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4041/karmel.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...